Prapodivná kosmetika

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
dracatko 23.6.10 11:00
Garfield píše:
Kdysi, když jsem začínala řešit své problémy s lupy, tak jsem neuváženě zakoupila šampón Head and Shoulders a to teda byla žíravina :roll: Nakonec jsem s ním taky vytírala podlahu, je fakt, že čistil neskutečně, Savo hadra 8)

Však se používá na stahovaní barvy z vlasů :-)

Gita 23.6.10 12:10
dracatko píše:
Garfield píše:
Kdysi, když jsem začínala řešit své problémy s lupy, tak jsem neuváženě zakoupila šampón Head and Shoulders a to teda byla žíravina :roll: Nakonec jsem s ním taky vytírala podlahu, je fakt, že čistil neskutečně, Savo hadra 8)
:shock: :speechless: to jako fakt?
Evulik 23.6.10 13:23
dracatko píše:
Garfield píše:

:speechless: Tak ale na Head and Shoulders mi nesahajte! :mrgreen:

Ne ale vážne, ja ho používam už dlhé roky a vždy keď som zmenila šampón, lupiny sa vrátili… ovšem dobrý je len ten pôvodný, teda klasik, prípadne 2v1, ostatné odnože sú úplne na ho*** :D

A to, či sťahuje farbu neviem, lebo ja si vlasy aj tak odfarbujem :mrgreen:

dracatko 23.6.10 14:05
Gita píše:
dracatko píše:
Garfield píše:
:shock: :speechless: to jako fakt?

Jakože fakt, pročítala jsem diskuze na foru o vlasech a je to jedna z oblíbených metod jak dostat nechtěnou barvu nebo i hennu z vlasů :-) Sama jsem ho při stahování henny používala :-)

verunka2201 24.6.10 11:20

No potěš… a já si s ním doma myju vlasy :?

Pak se nemůžu divit, že za týden po barvení hennou mám vlasy stejné jako těšně před :evil:

Marianna 24.6.10 19:09

… a co takhle na zesvětlování odbarvených blond vlasů nebo melíru? To by taky fungoval? :conf:

dracatko 25.6.10 14:17

Hm tak to nevím :conf: Na to by mohl zabrat citron s vodkou a sluníčko.

Evulik 25.6.10 14:51
Marianna píše: … a co takhle na zesvětlování odbarvených blond vlasů nebo melíru? To by taky fungoval? :conf:

Nefunguje! Mám vyskúšané ;)

Daja 25.6.10 17:58

Balea mi nepřijde zas tak strašná,ale je fakt že jsem si kdysi koupila tělový krém a ten se teda absolutně nedal rozetřít.Ale to už je tak 5 let zpátky.

A před rokem denní krém s kozím mlékem,po 14 dnech,ksichtík samej pupínek :speechless:

Evulik 25.6.10 20:21
Daja píše:
Balea mi nepřijde zas tak strašná,ale je fakt že jsem si kdysi koupila tělový krém a ten se teda absolutně nedal rozetřít.Ale to už je tak 5 let zpátky.A před rokem denní krém s kozím mlékem,po 14 dnech,ksichtík samej pupínek :speechless:

Ja som od Baley postupne vyskúšala asi 6 prípravkov či už na vlasy, alebo na pleť a všetky boli STRAŠNÉ! Túto značku už nikdy viac…

Inesska 25.6.10 20:24
Evulik píše:
Daja píše:
Balea mi nepřijde zas tak strašná,ale je fakt že jsem si kdysi koupila tělový krém a ten se teda absolutně nedal rozetřít.Ale to už je tak 5 let zpátky.A před rokem denní krém s kozím mlékem,po 14 dnech,ksichtík samej pupínek :speechless:
Ja som od Baley postupne vyskúšala asi 6 prípravkov či už na vlasy, alebo na pleť a všetky boli STRAŠNÉ! Túto značku už nikdy viac…

Ja mam zial podobne skusenosti, mala som sprchac a telove mlieko… :roll:

Daja 28.6.10 20:03

Ale moje kamarádka si Baleu nemůže vynachválit.

verunka2201 29.6.10 19:45

Mě taky dost vyhovuje, teď jsem při stěhování zjistila, kolik výrobků od nich vlastně mám - no, hodně :D A tak proč ne, každá značka může někomu plně vyhovovat a na druhém udělá pokaždé paseku…

MoncaV 5.7.10 09:37

Slyšela jsem,.že Baleu vyrábí pro DM Nivea.ˇŘíkal to jeden manažéř DM-

Marianna 5.7.10 10:27

Já jsem to taky slyšela, říkala mi to sestra, ale co je na tom pravdy, netuším. :conf:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek