Prapodivná kosmetika

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Smidlik 5.7.10 10:35

Moje mamina používá pleťový krémy z Lidlu, nemůže si je vynachválit, pořád mi je strká ať je taky zkusím, ale já k tomu zatím nenašla odvahu. Už jenom to, že je prodávají v Lidlu ve mně vyvolává neskutečný odpor. :ot: Na parfémy mamka taky moc není (po kom já to mám :conf: ), naposledy ode mě dostala Shalimar, z toho měla docela radost, konečně něco co cítí :lol: .

Marianna 5.7.10 10:41

No tak zrovna krémy z Lidlu - jestli jsou to ty Ciel nebo jak se to jmenuje - vyhrály nějaký test krémů a předčily i věhlasné značky jako Clinique apod. Odkaz na výsledky toho testu je někde tady na fóru, ale už nevím kde. :|

viky 5.7.10 21:51
Marianna píše:
No tak zrovna krémy z Lidlu - jestli jsou to ty Ciel nebo jak se to jmenuje - vyhrály nějaký test krémů a předčily i věhlasné značky jako Clinique apod. Odkaz na výsledky toho testu je někde tady na fóru, ale už nevím kde. :|

To mě taky celkem překvapilo :shock: .

Marianna 6.7.10 07:51

Hledala jsem, pátrala, ale opravdu to nemůžu najít. Přísahám, že jsem to četla tady ve fóru. :conf:

Evulik 7.7.10 10:20
Marianna píše:

Ja som si dokonca jeden kúpila, ten nočný Cien Q10 proti vráskam…
Neviem posúdiť, či na vrásky skutočne zaberá, ale vôbec nebol zlý, ráno som mala pleť takú vypnutú :) Ja mám ale veľmi suchú pleť, tak som sa vrátila k Lorealu Revitalift, ten je mastnejší a mne aj viac vyhovuje.

Evelina 10.7.10 21:56

Přítel používá z Lidlu tělová mléka a sprcháče, po jiných sprchových gelech se loupe a svědí ho kůže :) A taky samozřejmě je mu milé, že je to tak levný. Jako správný chlap nerad utrácí za kosmetiku (parfémy mu kupuju já) :D

radulllinka 13.7.10 15:42

já jsem už dvakrtá měla ciel oční krém,malá tubička za nějakých cca 35 kč.a je nejlepší co jsem oční krém měla.já po těch očních krémech nebo gelech nechci žádné zázraky,jen aby hydratoval,nelepil a nepálil.mám dost citlivé oči a po garnierech a lorealech i přírodní kosmetice,jsem se opět vrátila k němu,za ty peníze,dělá co chci.jiné krémy neznám z lidlu.i ktomuhkle jsem došla nějak náhodou,asi jsem si ho vyhrála v součástí balíčku na aukru tipuju.nenapadlo by mě si kupovat kosmetiku z lidlu..

moudjahidine 24.7.10 00:16

Balea, Mitia - můj ty smutku, měla jsem kůži jak pásovec!
avonská tělová mléka naturals - naprosto k ničemu
Lady Speed Stick antiperspiranty - jako když nepoužiju vůbec nic
Pantene šampony - nevermore

:whistle:
Maty 24.7.10 10:46

Tak já si zrovna Pantene vlasovou kosmetiku nemůžu vynachválit :lol:

I kadeřnice mi říkala,že je to šmejd,ale mně prostě vyhovuje.Vlasy mám po něm hebké,lesklé.. :mrgreen:

Vrzi 24.7.10 13:25

Mitia tělové mléko mi strašně vyhovovalo! Ale už jsem na něj nikdy nenarazila. OT ale nevíte, kde se dá koupit??

chavah 25.7.10 09:59
Vrzi píše:
Mitia tělové mléko mi strašně vyhovovalo! Ale už jsem na něj nikdy nenarazila. OT ale nevíte, kde se dá koupit??

pokud máš ty nebo někdo známý přístup do Makra, bývá tam jako bonus často přibalen k SG Mitia. Jinak ho tam prodávají za směšných cca 25 kč.

Evelina 25.7.10 22:45
Vrzi píše:

Viděla jsem ho v Kauflandu a v drogerii TETA

Nikdy jsem nenarazila na kosmetiku, která by mi dělala problém s pletí. Ale s čím problém mám, jsou šampony - Oriflame a Avon děsběs, glisskur nic moc, pantene mi vlasy skoro neumyl, fructis (nebo jak) taky na ho… Jedině Shauma, ty byly vyhovující, ale taky žádný zázrak.
Prostě příští týden jdu zas nakrátko a budu si mejt vlasy sprcháčem, jako dřív :D

Lalaith 26.7.10 07:42

Se šampony mám taky strašný problém (a taky budu stříhat, ale jen na mkádo :wink: ) Vyhovují mi spíš jemné šampony (mám hodně jemné vlasy a jakékoli šampony se silikony je strašně mastí a rychle pak plihnou). Osvědčily se mi přírodní šampony Alverde a Urtekram, taky dětské… Pak taky Panthenolový od Dr.Mullera z lékárny…

shanin 26.7.10 17:37

Příšerné šampony jsou od Balea. I některé Alverde. Třeba ten s ořechy pro hnědě vlasy - příšernost. Jediné, co se mi na něm líbilo, bylo to, že voněl jako Orthosan (nebo podobný přípravek proti vším). Vzpomněla jsem si na dětství. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek