Blízká setkání všech Arôme druhů - Praha

sans effort 30.11.18 18:19

…a další drinky na které jsem si našel recept a budu je míchat:

1/ Negroni
2/ Honolulu cocktail
3/ Surfer
4/ Gigolo´s Delight
5/ Belmont
6/ Bába s nůší !!!
7/ Cikán v jeteli !!! :-)
Napsal bych Róm v jeteli, ale takhle se ten drink nejmenuje.

Beverly 30.11.18 18:39

@sans effort Tomíku, jsi frajer. Mám zájem o toho Gigola :-)

Magnolie1 30.11.18 19:35

@sans effort @sans effort není to něco s fernetem? Myslím ten Polibek mrtvé milenky, něco mi to totiž říká.

prokera 30.11.18 20:10

@Kjitka Ježíš tohle něco bylo :-D :palec: , ale už vůbec nevím, co :oops: ? Je vidět, že jsem těm koktejlům moc nedala :-D .
@sans effort Čím dál lákavější názvy Tomáši ;-) :lol: .

Rosa N. 30.11.18 21:20

@prokera HUHU koktejl: kyselina mravenčí, tekutý ekrazit, žloutek
a menhol, kvasnice.. říká Křemílek <3 popř. nějaký Poison (Dior) :palec:
(To mi připomíná jako když si https://youtu.be/HEFnPxKlzjk )
(HUHU koktejl je z filmu Čtyři vraždy stačí, drahoušku) :-)

prokera 30.11.18 22:09

@Rosa N. To je ;-) , z toho filmu :-)… Ale on na něj existuje i opravdový recept :-D.

sans effort 01.12.18 17:06

@Magnolie1 „Polibek mrtvé milenky“ je od každého alkoholu, který je v tu chvíli k mání, trochu. Pak se to všechno smíchá a je to. :-) Taky jsem slyšel, že se tak říká samotnýmu Fernetu. Ostatně mně se nejvíce líbí „Lak na rakve“ :-)
@Beverly

Kjitka 01.12.18 17:15

@sans effort za nás se fernetu říkalo
lak na rakve
dech mrtvé milenky

a byl to jen klasický fernet, nikoli míchaná nápoj…

Renusatko 01.12.18 22:01

@sans effort :lol: Nevím, jestli se mám těšit nebo děsit. V každém případě budu ráda, že domů nejedeme vlakem nebo autobusem. Převoněné a přepité :lol: . Chudák Zdeněk od @Rosa N. :lol:
Koláč asi nepovezu, ale nechci nechávat vše na místních, tak pokud můžu něčím přispět, tak budu ráda.
Pokud mám něco dopravit z vůní, tak mi piště do SZ. Ráda to nachystám a do Prahy odjíždím už v pátek hned po práci, takže do čtvrtka.

daniela 03.12.18 09:37

Na sobotní sraz bohužel nemůžu dorazit, mrzí mě to, protože předvánoční srazy jsou vždycky moc fajn :srdce: :wine: navíc bych ráda poznala @Renusatko osobně, tak snad bude ještě příležitost :-)
Nabídka drinků vypadá skvěle, Tomáš je profík 8-)

Hanka H 06.12.18 00:51

@sans effort Dorazila bych v sobotu něco po druhé hodině - bude vyhovovat? Zatím nevím,
kolikačlenná výprava se z Plzně vydá ...... Každopádně nepřijedu s prázdnou 8-) !

Pokud budete mít nějaká přání ohledně vůní, vyjádřete se :-D !

Renusatko 06.12.18 10:07

Vypadá to, že pojedu bez vůní. Nikdo nic nechce? Dneska večer poslední možnost, protože už jedu zítra rovnou z práce. Pokud nic, tak vezmu asi jen něco malého.
@daniela Tak to je velká škoda. Moc ráda bych tě taky poznala. Sama se divím, že jedu :-D . No ve vlaku ještě nesedím :lol:

Rosa N. 06.12.18 15:59

@Renusatko nestraš, Renušátku! :o) .. jen žádný změny! .. nemůžeš mě takhle děsit :o) )))) :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 Další »
 Váš příspěvek