Blízká setkání všech Arôme druhů - Praha

Beverly 24.7.19 22:08

@Frankie
Mazlivá kožená ?? OK, věřím ti :andel:
I s botičkou, ačkoli tenhle pojem ve mně vyvolává nepříjemné asociace…nuže…čím míň vím, o čem mluvíš, tím víc se těším :srdce:
Club de Nuit :palec:

Škoda @Herbs

Frankie 24.7.19 22:31

@Beverly
Myslel jsem tu prčickou.

Frankie 25.7.19 00:09

Pokud by se srazu potenciálně zúčastnil větší počet lidí než Jedi a já, pak se podvolím rád většině a přijel bych do Odoleny Vody, leč jen s novinkami na polici.
Ačkoliv na výslovné požádání přivezu snad cokoliv.

I když by to evidentně patřilo do jazykového koutku, mezitím si zopákněme všickni skloňování, ať jsme sebevědomější:

Odolena Voda
(do) Odoleny Vody
(k) Odoleně Vodě
(přes) Odolenu Vodu
(v) Odoleně Vodě
(za) Odolenou Vodou

Příspěvek upraven 25.07.19 v 00:15

Hanka H 25.7.19 00:14

@Frankie Franto, Ty bys měl nějaký zásadní problém s tím Carosello? :think: Je pro nás přespolní přeci jenom dosažitelnější.

Frankie 25.7.19 00:34

@Hanka H
Odpovím Ti.
Určitě.

Četl jsem si pár rozporuplných recenzí, což mne utvrdilo v názoru, že nebudu riskovat a rád sraz na tomto místě vynechám.
To už je lepší Plachta, kde se ani dobře dosyta nenajím, ani nenapojím - což je vlastně tak nějak zdravý přístup.

JosefKamil 25.7.19 00:56

Rozporuplné recenze člověk najde na všechno a všude, když se bude trochu snažit. Já osobně zaručuji příjemné prostředí i obsluhu.

Magnolie1 25.7.19 06:00

s Carosello problém nemám, v podstatě přežiju i prolízačky, nechci soudit, když jsem tam nikdy nebyla. Stejně pořád nevím, jak to budu mít s tím termínem.

Frankie 25.7.19 09:02

Omlouvám, pokud se většina dohodne na tomto níže, nezúčastním se.
https://www.zomato.com/…a-10/reviews

Hanka H 25.7.19 09:37

Kdo zorganizuje, ten vybere místo. A na ostatních bude, jestli se mohou/chtějí zúčastnit. Budu se snažit akceptovat termín, z hlediska dopravy opakuji, že by mi vyhovovala Praha - pizz. na Žižkově, třeba i Plachta, a třeba i něco dalšího. Pokud se rozhodnete pro Odolku, s důvěrou bych se musela obrátit na @JosefKamil - doprava Zličín- OV - Zličín.
A dohady ohledně místa bych nebrala osobně - všichni se jistě rádi zase po čase sejdeme, a tak žádná ultimáta :rose: :wine: :hug: .
P.S. A asi by bylo na čase domluvit hromadnou výpravu do sídla zdejší redakce a uskutečnit na místě 3. pražskou defenestraci. :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl:

Magnolie1 25.7.19 10:30

@Hanka H Hani, Odolka je fajn, jen se to asi nezorganizuje tak rychle, protože mám pryč dceru a sama nevím termíny, jak tam je či není volno. Jinak i dojela autem pro účastníky k metru, takže tohle je bez problému, to samé zpět.
Já osobně miluju Pizzerku na Žižkově.
Otázka taky, kolik by nás bylo či nebylo.

Frankie 25.7.19 10:53

Také počítejte s tím, že na Žižkově bude plno a třeba ostatním vonění nemusí vonět.
Od poslední návštěvy se i přístup majitelů mohl změnit, čili by to vyžadovalo osobní návštěvu, ať dostaneme záruky.

@Hanka H
To bychom museli objednat nějaké vidle.

Poznámka pro neznalé
vidle - význam
zemědělské náčiní s hroty, umožňující napichování a přemísťování chcíplých :pudl: …

MagnolieS 25.7.19 11:08

@Frankie Tak najdi nějaký v akci a hod je do slevovýho neparf. vlákna :lol:

Rosa N. 25.7.19 20:48
@Frankie píše:
Pokud by se srazu potenciálně zúčastnil větší počet lidí než Jedi a já, pak se podvolím rád většině a přijel bych do Odoleny Vody, leč jen s novinkami na polici.
Ačkoliv na výslovné požádání přivezu snad cokoliv

I když by to evidentně patřilo do jazykového koutku, mezitím si zopákněme všickni skloňování, ať jsme sebevědomější:

Odolena Voda
(do) Odoleny Vody
(k) Odoleně Vodě
(přes) Odolenu Vodu
(v) Odoleně Vodě
(za) Odolenou Vodou

Mezi „vidím“ (4.p.) a „o“(6.p) vidím chybějící.. domove, přesladký!
Odoleno Vodo
(ano?)

Realy whatever? :person_gesturing_ok: :yum: :cert:

Rosa N. 25.7.19 21:07

Kdekoliv.. Frankie :srdce: přinese Cokoliv :inlove:
Ale každopádně to pěkně rozjedem! ;-)

https://youtu.be/R5EcbH1FJ1s

Frankie 25.7.19 23:08

@Rosa N.
Hlavně ať Ti vydrží dobrá nálada.

Stránka:  « Předchozí 1 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 379 Další »
Váš příspěvek