Pravidla diskuze

Ada 05.04.11 21:38

Pravidla diskuze

 1. Než založíte téma, podívejte se, jestli už takové neexistuje. Týká se to především témat ve fóru „Parfém s vůní…“, dále témat o značkách a konkrétních vůních.
 1. Dávejte tématům takové názvy, aby bylo jasné, o čem se v nich mluví. S tím tady vcelku není problém, takže pokud jste tu noví, podívejte se, jak ostatní členové pojmenovávají témata a držte se jejich příkladu.
 1. Držte se tématu a vyvarujte se zbytečného off-topicu. Nedělejte si z témat pokec, nevyřizujte si v nich věci, které se hodí do soukromých zpráv (třeba že už jste osobě XY poslali ten balíček nebo že jdete spát a přejete dobrou noc). Pokud ujedete a máte špatné svědomí, můžete sami sebe nahlásit bonzovacím vykřičníčkem a někdo to přijde promazat. Mírný off-topic nevadí (pár příspěvků - aby ostatní neztratili nit).
 1. Na Arôme se nehádáme, neosočujeme a neurážíme. Když už k tomu někde dojde:
  a) jste-li terčem, nejlépe na prudiče nereagujte a rovnou ho nahlašte. I když máte pocit, že se musíte hájit nebo prudičovi něco vysvětlit, nedělejte to - přesně na to totiž čeká.
  b) jste-li prudičem, včas se zaražte a v pruzení nepokračujte. Stane se to každému, zvlášť když má mizerný den. Umění je včas přestat.
  c) jste-li nestranná osoba, zůstaňte jí a nepřisolujte si. Raději klikněte na vykřičník.
 1. Co řekne admin, je svaté. Smaže-li admin téma nebo příspěvky, neptejte se, proč to udělal, nedožadujte se vysvětlení a nepořádejte demonstraci proti cenzuře. Totéž platí, maže-li moderátor a admin s tím souhlasí (poznáte-to podle toho, že dotyčný moderátor zůstává moderátorem). Nejde o porušování vašich ústavních práv, ale o prosté udržování pořádku.
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Amy 10.08.12 13:13

Myslím že je na čase, abychom si všichni znovu toto téma přečetli, kdekdo se jím ohání, ale nejsem si jistá, že ho vůbec kdy viděl. Dala bych ho jako povinnou četbu.

Plíšek 17.08.12 17:56

Bonzovací vykřičník-diskuse

Využila jsem poprvé bonzovací vykřičník.
Amy bylo na čase, abych si pravidla přečetla a lépe, než dřív a zapamatovala. Bonzování sama uvádí Ada, tak se snad nikoho nedotkl použitý výraz a pokud ano, musí to tak brát a nebo na mně použít bonzovací vykřičník.
Tak, jak jsem to dnes začala dělat i já, když se nelíbí něco mně.

Amy 17.08.12 18:06

@Plíšek
bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí :mrgreen:, co je bonzovací vykřičník?

la.reina 12.09.12 19:54

Hm, není to takové to přeškrtnuté kolečko v každém příspěvku? :think:

Já ho míním taky začít používat - fakt mi vadí některé urážlivé výlevy… zpravidla stále od těch stejných lidí. Nevím, co se jim v životě stalo, kdo jim kdy ublížil nebo jestli z toho mají jenom zvrhlé potěšení, ale mám toho plné zuby. Život je hnusný dost, tak nevím proč se ve sra*kách rochňat ještě tady…

Amy 12.09.12 20:02

@la.reina
já vůbec právě netuším, kde je jaké přeškrtnuté kolečko? (Mě asi nějaké chybí, já to nikde nevidím) :nevim: Ale používat ho nebudu. Ať si každý zatřepe hlavou sám. Stačí, když si to tu dobře přečte. Pak nebude třeba používat bonzovací vykřičníky :think:

andry 12.09.12 20:07

@Amy pod příspěvkem nalevo od „citovat“

holka hnědooká 12.09.12 20:09

@Amy Pod každým příspěvkem jsou „ikonky“ Nahlásit, Citovat, Zmínit.. Když jsi mohla zmínit la.reinu, tak tam určitě máš i ty ostatní dvě :kytka:

Amy 12.09.12 20:12

Aha, já tam teda mám osmiúhelník spíš než kolečko, :oops: mě nedošlo, že je tohle ono, děkuju @andry @holka hnědooká

holka hnědooká 12.09.12 20:17

@Amy To nic, hlavně, že si rozumíme :*

la.reina 12.09.12 20:21

Ajo, pardón, on je to fakt osmiúhelník… ale já nemám brejle. :mrgreen:

@Amy Mě to právě mrzí, ale zdá se, že někteří lidé opravdu nemají hranice. Těžko doufat, že když tou hlavou zatřepou, že z ní nevylítnou další xxxxx. :evil:

Amy 12.09.12 20:27

@la.reina
co ti mám na to napsat? Že stačí si přečíst pravidlo 4? Co má kdo v hlavě už je věc další :roll:

la.reina 12.09.12 20:30

@Amy Já vím, Bohumile, já vím… Asi dotyčné osobě začnu při každé sprostotě posílat odkaz na Pravidla diskuse. :mrgreen:

Amy 12.09.12 20:32

@la.reina
jsi odvážná, lézt takhle do jámy lvové :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama