Přešlap roku 2018, aneb kde jste se, milé dámy, totálně unáhlily

zdensy 30.12.18 20:57

Přešlap roku 2018, aneb kde jste se, milé dámy, totálně unáhlily

Ještě se nedokážu vzpamatovat, Loukhoum Eau Poudrée Keiko Mecheri. Přitom jsem ji důvěrně znala, nabývám dojmu, že jsem se změnila já nebo vůně.
Milé dámy, svěřte se, ať máme co číst :kytka:

Biely kvet 30.12.18 22:00

@zdensy Ja som urobila najväčší parfémový prešlap roku kúpou Mon Ame 1907. Ten flakón sa mi tak veľmi páči..... bohužiaľ, vôňa mi vôbec nesedela a skoro som ju necítila. :cry:

zdensy 30.12.18 22:15

@Biely kvet , chápu, má krásný úvod, pak se rozdrobila a sklouzla na mně do pánské vůně, ale měla jsem jen vzorek.

phulosoraptorka 31.12.18 00:07

Já pako jsem si pořídila nejdřív flakon Habit Rouge EDT a pak Shalimar EDP, ale přitom mi víc vyhovuje Shalimar EDC, který mám jen v odstřiku (škoda té výdrže, ale ta kompozice je nádherná).

Jitka77 31.12.18 14:46

Určitě jsem se unáhlila s některými nákupy, ale nic nebylo tak strašné, aby se mi to vrylo do paměti. Na druhou stranu jsem některé věci až moc překombinovala a několikrát si koupila jinou vůni, než kterou jsem doopravdy chtěla, s představou, že si to pravé nechám „na později“, abych si to víc vychutnala. Takhle jsem v lednu pořídila La Nuit Tresor Caresse a na podzim verzi A La Folie. Obě už jsou z domu a na cestě mám konečně EdP :-D Zkoušela jsem ji x-krát, krásně se na mě rozvíjí a taky drží. Tak doufám, že při řádném navonění se mi oproti zkoušení záhadně nezmění chutě - i tohle se mi letos stalo, a ne jednou :-(

Váš příspěvek