Přírodní deodoranty

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Korsicanka 27.2.17 16:22

@Rosa N. Teď musíš uznat, Rozinko, že se @Frantatata povedl dooobrý vtip :palec: Od srdce jsem se zasmála :lol:

Rosa N. 27.2.17 16:52

To jsem ráda že jste se na můj účet zasmáli, alespoň jsem Vám prodloužila život.
Rozhodně lepší L'Bambule než LaBambulák (-gue) :mrgreen: :mavam:

Korsicanka 27.2.17 17:12

@Rosa N. To nebylo na tvůj účet, to byly slovní hříčky :lol:

Rosa N. 27.2.17 17:24

@Korsicanka ..však to já dobře vím, znám Vás už dýl jak 14 dní :cert: :mavam:

Madin 17.5.17 15:18

Koho by zajímalo víc o této problematice, plus tipy na přírodní deodoranty bez hliníku, které fungují, mrkněte na můj článek :) http://uzasnaplet.cz/…i-deodorant/ ;)

Rosa N. 17.5.17 15:24

Madin, ..Hliník se odstěhoval, pokud vím, do Humpolce.
Možná jsi někomu právě zachránil/a život. Nicméně.. mrkni na pravidla diskuze, když někam vejdeš. Odejdi v míru, hezký den.

Madin 17.5.17 16:06

Nevím, proč musíš být hned nepříjemná. Necpu nikomu reklamu, jen článek, abych se nemusela opakovat.

Rosa N. 17.5.17 16:11

@Madin ..máš pravdu. Odpusť. :kytka:
Máme to tu rádi a jsme alergičtí na lidi, kteří se sem přihlásí jen za účelem reklamy.
Svět parfémů je úžasný, vítej.

Madin 17.5.17 16:16

Ještě přihodím tip na jeden, který právě používám, a celkem (na pár hodin) funguje

https://primalpitpaste.com/…dorant-stick

Dovezený z USA, tak snad jde i nějak objednat online

AlesBerny 26.1.18 16:03

re

Ja pouzivam normalni, prirodni mi moc nefungovali. takze jsem zustal u osvedcenych znacek

TEREZAblog 16.10.19 14:11

Na blogu mám momentálně recenzi na přírodní deodorant od Biofficina Toscana, tak jestli vás zajímají přírodní deouše, tak mrkněte, najít ten pravý je fakt oříšek, přidala jsem i pár typů jak deodorant používat, aby opravdu fungoval.

PŘÍRODNÍ DEODORANT BIOFFICINA TOSCANA || FUNGUJE NEBO JSOU PŘÍRODNÍ DEODORANTY JEN MÓDNÍ ZÁLEŽITOST?

nemo970 16.10.19 17:28

Budu se tady opakovat, ale jsem max. spokojený, používám už několik let. Stačí aplikace ráno, funguje celý den.

https://cz.lush.com/…ucts/aromaco

Kostičku mám zavřenou v pudlu od krému, na vzduchu jinak rychle vysychá. Vydrží pár měsíců (2-3?).

viky 14.11.19 10:30

Zkoušela jsem několik přírodních deodorantů a zdá se mi, že moc nefungují.
Je to takové placebo mi přijde.

Momentálně mám citrusovou kuličku od Weledy. Nádherně voní, ale účinnost nula.
Používám jen na doma, abych si odpočinula od hliníkových solí.

O něco účinnější jsou deo od značky Biorythme.
Citrónová meduňka vcelku fungovala, ale zase mě někdy štípala v podpaží.
Jejich Smyslná pačuli voní jako tygří mast. Ale na doma se to dá unosit…
:lol:

Kdysi jsem měla kuličku od Alverde. Ta byla o ničem.

Pánský Urtekram též bez efektu.

Krémové deodoranty Soaphoria mi byly nepříjemné. Štípaly.

Tak nevím, co ještě zkusit.
Nakonec stejně vždy skončím u Vichy.
:-D

plevanka 14.11.19 11:41

@viky Taky jsem toho z přírodních deodorantů vyzkoušela hafo, z těch levnějších mi celkem fungoval Alverde rýžový, pak funguje Nobilis Tilia cedrový (kulička), celkem dobrá je kulička Weleda pánská a pak funguje klasický deo krystal kamenec, ten je fajn, akorát se musí dávat do vlhkého podpaží.

Opravdu jediný přírodní deodorant, který mi funguje celý den, je od Honestly Phfresh, a to jak tuhý, tak kulička. Jen ta cena je už vyšší, za to 100 % funguje.

viky 14.11.19 12:02

@plevanka Děkuji Ti za tipy. Určitě něco z toho vyzkouším.
:srdce:

Deo krystal kamenec jsem kdysi testovala (nějaký z dmka) a na mne tedy nefungoval.

Je fakt, že ono taky dost záleží na tom, co člověk dělá a zda je ve stresu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek