Přírodní kosmetika pro růst vlasů

anetty 27.9.20 13:51

Přírodní kosmetika pro růst vlasů

Zdravím, co vám zabralo na růst vlasů z přírodní kosmetiky? Může se jednat o séra i šampony. Cena nerozhoduje. Vím, že každému zabere něco jiného, ale potřebuji rozšířit obzory. S přírodní kosmetikou na vlasy teprve začínám a nevím, z čeho vybrat :-D .

Šarlota_7 14.10.20 23:44

Ahoj, me zacaly rust rychle vlasy pote, co jsem zacala uzivat sypky kolagen, k tomu jeste kyselinu hyaluronovou v prasku a vitamin C (na podporu vstrebavani toho kolagenu).
Beru to kvuli pleti, ale kolagen funguje jak na plet, vlasy a klouby.
Me to teda kvuli vlasum spis stve :-D , protoze je nosim na mikado a nemam je rada moc dlouhy. Drive jsem chodila kazde 4 mesice a ted musim kazde 3 mesice, jinak mi to uz vadi. Vlasovou kosmetiku jsem nezmenila, takze to prisuzuji tomu kolagenu :-)

WildOrchid 28.10.20 22:32

Já beru kolagen i kys. hyaluronovou (Geloren) na klouby, ale s vlasama mam stejně problém. Přestaly mi růst tak před 10 lety, od té doby co ostříham, to nemam.
Není tu někdo, kdo experimentoval s přírodníma šamponama, a byl by ochotnej udělat vzorečky? :) Koupila jsem si první šampon, jsou docela drahý, a po prvním i druhým umytí se mi udělaly lupy, svědí mě hlava a vlasy mam dřív mastnější. Tak jsem to asi netrefila.
Předtím jsem byla zvyklá používat šampony od Elseve, a kdysi dávno, když jsem ještě měla vlasy dlouhý, tak jsem používala jen dětskej šampon „Pufík“ :D to už asi ani nedělají.

Váš příspěvek