Přírodní šampon a sprchový gel/mýdlo pro muže?

Xady 12.12.18 15:12

Přírodní šampon a sprchový gel/mýdlo pro muže?

Ahoj,
jsem mladý muž a hledám přírodní šampon a sprchový gel/mýdlo. Dříve se na vlasy používal obyčejný kopřivový nebo březový šampon a bohatě to stačilo. Bylo to to nejlepší, co jste mohli pro své tělo udělat, jelikož tělo nepotřebuje žádné chemikálie a svinstva co jsou obsaženy v dnešních běžných šamponech a sprchových gelech. Nepotřebuji vonět po sprchovém gelu, od toho mám parfém. Proto vás zkušené žádám o radu:) Co byste mi tedy doporučili?

Cením si každé odpovědi.
Předem díky :)
Adam

JanaaaS 7.2.19 07:14

Ahoj, já partnerovi kupuji *** Zatím je spokojený, má podobný názor na chemii jako ty.
Přeju aby si našel co hledáš a snad jsem trochu pomohla. J

*edit admin - nepovolená reklama

Xady 7.2.19 11:01

@JanaaaS Ahoj, určitě jsi mi pomohla! Mockrát děkuji a mám radost, že někdo napsal! :)
Adam

JanaaaS 14.2.19 07:38

Není zač, ráda jsem pomohla… jen asi tady nesmím vkládat konrétní výrobky. Jen já kupuji na alza,protože tam mám nějaké slevy,ale určitě je spousta jiných obchodů.
Nebudu ti tedy psát konkrétně výrobek, ale posílám odkaz na stránky kde nakupuji,ale vybrat si musíš sám… **** Doufám že tohle nevadí, pokud ano omlouvám se

*edit admin - nepovolená reklama

Xady 14.2.19 23:24

Aha.. :/ Ano, je. Už jsem koukal a zaujala mě i značka Urtekram, Siddhalepa (MÝDLO AYURVÉDSKÉ VISAKA) a nebo Dr. Bronner's. Děkuji :) Ne, naprosto v pořádku, není proč se omlouvat ;-)

Mizyan 15.2.19 10:26

Az budes v Brne, zajdeme do jednoho obchodu, kde jsem byl vcera, tam si muzes vybrat. :)
Vcera jsem tam koupil Shikakai a dnes pouzil a jsem spokojenej, vlasy umyte jak samponem plnym chemie.

Xady 16.2.19 11:06

@Mizyan Super! Tak to je ideálka. Děkuji :)

Váš příspěvek