Prodloužení vlasů

segynabugyna 12.5.15 20:51

Prodloužení vlasů

Dobrý večer,chtěla bych si pořídit vlasy na clipech, nebo na sítce ale nevím odkud bych si to měla objednat a ani které z těchto dvou typů vybrat.Má stím někdo zkušenost? Zajímá mě co líp drží a jestli to nepadá? děkuji

Januska11 13.12.17 16:14

prodloužení vlasů

Já jsem si nechávala prodloužit vlasy metodou Tape in. Konečně vím, jaký to je pocit mít dlouhé a husté vlasy. Můžu jedině doporučit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anndyy1 20.12.17 21:23

prodloužení vlasů

A od koho jste si je nechala prodloužit? Mám z toho strach, abych si neponičila své vlasy.

• Citovat
  • Nahlásit
Januska11 24.12.17 12:18

Od vlasy-levne, pracují pouze z materiálem z lidských vlasů. Takže se není čeho bát.

• Citovat
  • Nahlásit
kacikaa 27.12.17 11:13

Ty jejich www.vlasy-levne.cz jsou skvělé, dozvěděla jsem se pro mě podstatnou věc, a to, že se vlasy můžou barvit.

• Citovat
  • Nahlásit
bramburka006 10.1.18 10:11

A vyhovují vám ty klipy? Já jsem si je ze začátku nechávala dávat na vlasy, ale stejně jsem se nakonec přiklonila k prodlouženým vlasům nastálo. Aspoň podle mě je to víc praktické, nechávám si to dělat už dva roky v yes vip a jsem s tím spokojená. Dali mi tam prameny z pravých vlasů takže to nejde poznat a ani to netrvá nějak dlouho. Takže v salóně nestrávím celý den a vydrží to tak tři měsíce pak chodím na posouvání.

Aniccck 1.8.20 13:10

vlasy

způsob clip in používá moje sestra a pravda je, že to vůbec není poznat. Barva ji krásně ladí a zvádá to i sama

Váš příspěvek