*Profumum Roma

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
therion 17.4.14 10:16

@Gosh Otázka je skôr či by vôbec chcel niekto Santalvm, alebo niečo iné… Medvediteľ sa už hádam nájde…

Gosh 17.4.14 10:24

@therion Ja som myslela vsetky vone Profumum Roma, nie len Santalum, samozrejme podla zaujmu :)
Len som rozmyslala, kolko je nas takych, ktori svoj zaujem o znacku nevyjadrili a tisko cakame, az sa v sekcii hromadny nakup objavi topic „Profvmvm Roma“ :)
Ja si asi idem objednat vsetky vzorky z neroli! :)

therion 17.4.14 10:25

@Gosh Ja poznám zatiaľ len Fiore di Ambra, ale nechcem. No páči sa mi. Neviem ako sú na tom ostatní…

kitcat 17.4.14 13:07

@Gosh

Nuz ja túžim po Dolce Acqua, ak by si šla objednávať určite sa rada pripojím, aspoň rozdelíme poštovné

Gosh 17.4.14 13:37

@kitcat Myslis vzorku? Asi nie je cely flakon. No ja uz som svoje vzorky z neroli objednala a zaplatila asi 5 minut potom, co som to tu napisala :D :dance:
Takymto impulzom musim podlahnut, inak hrozi, ze si to rozmyslim. Neroli momentalne nema plny sortiment, ale tych 14 vzoriek mi naraz bohate staci :)
A tebou spominana Dolce Acqva na neroli momentalne aj tak nie je.

slniecko 17.4.14 14:13

@Gosh ja sa furt odhodlávam, s tým, že len čo budem mať trochu času…aj na iné značky mám zálusk…

Gosh 24.4.14 17:23

Tak mam odvcera doma 16 vzoriek Profumum Roma, budem sa nimi prepracovavat. Prekvapivo vratane dvoch bonusovych - Dolce Acqua, ktoru na stranek nemaju (neroli) a Soavissima, z ktorej nebolo mozne kliknut vzorku. K vacsine som aspon privonala k vialke, kedze viac ako dve naraz testovat nechcem. Z tych par co som skusila na kozi vcera a dnes, tie vone na ktore som sa tesila sklamali a naopak ine prekvapili.
Acqua e Zuccherosa na mne nerozvonala a prvu hodinu mi „smrdela“ ako najhorsi najlacnejsi sladky vanilkovy stromcek do auta (zduse ich neznasam), potom sa trosku rozvonala, objavilo sa ovocie. No, moj drahy povedal ze vonia ako to piskacie lizatko, z detstva. :roll:
Battito d'Ali sa neviem zbavit pocitu, ze je to interierova vona, nie vona pre cloveka. Neviem preco. :nevim:
Acqua di Sale - ta prekvapila. Sialene sa mi paci, ani neviem preco. Zajtra si s nou doprajem celodenny test. A obavam sa, ze budem potrebovat flakon. :cert:
A dnes som mala na sebe Confetto… Ta je presne ako pisala @1Miru v recenzii, mandle, praskovy cukor a aniz.
Vidim to na niekolko skusok s kazdou vonou.

Tassia 27.4.14 22:17

@Gosh Budem zvedavá aj na ďalšie popisy :mavam:

Gosh 30.4.14 21:00

Otestovala som niekolko dalsich voni a vo vseobecnosti musim povedat, ze ma Profumum Roma nenadchli az tak, ako som cakala. A mozno nie som ta spravna osoba ktora by dokazala ocenit gurmanske vone Profumum roma.
Zatial najzaujimavejsia ostava Acqua di Sale Bohuzial nema taku projekciu a vydrz ako by som ocakavala.
Sorriso vonia ako cokoladova zmrzlina, ktora sa postupne topi a kremovatie do husteho sladkeho ganache. Pre mna osobne prilis sladke a neoriginalne.
Olibanum je fantasticka kadidlovka v style kostolnych kadidiel ako Avignon, chlad a surovost je na zaciatku brutalna, ale v zaklade je teplo santaloveho dreva s par kvapkami vosku. Mne sa tie kadidlovky sialene pacia ale nosit ich mozem len doma a v malom mnozstve, lebo mojmu okoliu sa nepacia.
Neviem ci je dostatocne ina, aby to ospravedlnilo vyssiu cenu v porovnani s podobnymi kadidlovkami. Vydrz vynikajuca.
Eccelso je „stara“ vona, klasicka aromatic fougere, bergamot, muskatovy orech, velmi prijemny kvetinovy akord. Ja v zaklade este citim kozu, ale mozno je to len santalove drevo a labdanum. Nema ziadny vyrazny vyvoj, ale vonia vznesene a zcasu na cas sa prijemne pripomina. Elegantna vona pre panov v najlepsich rokoch (cize po 50tke? ;) )
Este som pred par dnami skusala Dulcis in Fundo ale uz som na nu takmer zabudla. Po uvodnom sladko sviezom citrusovom ovoci nastupuje vanilka. Vlastne tona vanilkoveho kremu s vajecnym likerom a kandovanym ovocim. To by som ani nezjedla ani tak nechcem vonat! Opat nie prilis originalne.
Arso Dalsie prekvapenie! Po otvoreni vialky s touto vonou som sa v spomienkach ocitla v pivnici u babky. Vona otcovej dielne v polozapustenej pivnici kde cez okno svieti slnko na zaprasene a umastene naradie na pracovnom stole, vona stareho nabytku a maziv. Vchadzam vedla do kotolne, citim spalenu zivicu z dreva, uholny prach a trosku dymu…
Casom sa vona usadi a malinko zosladne, ale ostava temne kadidlova a balzamicka. Ak je Voleur de Roses vona pre Draculu tak toto je vona pre Pana Pekiel. Vynikajuca :palec:

kitcat 4.8.14 10:44

Neplánujete niekto v dohľadnej dobe objednávať z parfumneroli.hu?

Gosh 4.8.14 11:22

@kitcat Ak by si chcela PR vzorky, ja planujem svoje hodit do inzercie. Uz sa snazim prinutit sa aspon mesiac. :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek