Prosba

shanin 29.08.09 13:49

Prosba

Milé parfemaniačky. Měla bych na vás moc velkou prosbu. Znám jednu paní, Nancy, co žije v Irsku a má babičku, která žije v Seattlu. Té babičce je 96 let a miluje poštovní známky. Nancy jí každý týden píše a posílá jí různé známky, což je pro onu Seattleskou babičku prý už jediná radost, protože už nemůže cestovat a sbírat je sama. Tu její jedinou radost podle Nancy možná kalí to, že dostává jenom samé irské známky. :-) Nuže já jsem jí slíbila, že jí pošlu nějaké naše. Napadlo mě, že bych posbírala různé z různých období a s různými tématy, poskládala je do alba a udělala bych z toho Nancyině babičce takovou malou „učebnici“ o ČR a Československu.
Takže začínám shánět známky. Kdybyste některé měly doma staré známky, které byste nepostrádaly - beru i Husáky, Staliny a Leniny… cokoliv, co se nás týkalo a týká - a byly byste ochotné mi je poslat pro dobrou věc, byla bych vám moc vděčná.


Reklama

Oleka 29.08.09 13:56

shanin, jasně :D , podívám se co mám :wink: .

shanin 29.08.09 14:00

Předem hrozně moc děkuju. Sama sobě teď nadávám, že jsem se svých známek kdysi zbavila. Asi jako každý jsem v dětství známky taky sbírala, ale teď nemám nic. Už jsem si ale dala do sledování pár aukcí na Aukru. :-)

WildOrchid 29.08.09 15:55

sice nemam ceske znamky, i kdyz, mozna bych doma neco vyhrabala.. ale mam tu 5 indickych znamek, ktery mi bylo lito vyhodit. kdyby byl zajem, poslu :)

shanin 29.08.09 17:25

WlidOrchid: Já myslím, že známky z Indie ji potěší určitě taky. :-) Píšu ti SZ.

Pegas 02.05.13 23:44

Neviem kam ten dotaz plesknúť a až tak blbý mi nepripadá. :) Baby v ktorých e-shopoch kupujete topánky? Ja som niečo ulovila aj na ,,Topankovo,, ale zaviedli chňusáci poštovné a zdá sa mi, že už tam majú aj dosť nekvalitných topánok. Čo som tak preliezala, niektoré majú tak neprehľadné stránky, že ma prešla chuť sa v tom hrabať.

goliáš 26.05.13 15:29

raphael1

Jsem zvědavý, zda je ještě možné shnat parfém Raphael1?
A když ano, tak kde?


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama