Prosba

FlirtBoy 12.11.09 14:20

Prosba

vyzvedl jsem si dnes Gres Cabochard 100ml, ale bohužel má prasklé víčko…tak jsem se chtěl zeptat, zdali někdo čistě náááhodou nemáte víčko od 100ml Cabochardu na prodej (v ideálním případě)

nicméně pasují na něj i víčka od Elizabeth Arden Green Tea a Spiced Green Tea 100ml, takže pokud byste je někdo měl, bral bych je taky)…na ceně bychom se určitě domluvili :)

:cry:

Reklama

TaBeáta 14.11.09 06:29

S víčky je to tady záhada, taky nějaká sháním a někdo je určitě má (docházející flakón a tak), ale nikdo nedá a dokonce ani neprodá. Skoro to vypadá jako zatvrzelé mlčení vůči vlastnicím testrů:) Nicméně ve vašem případě bych reklamovala když už Vám to tak přišlo.

FlirtBoy 14.11.09 12:56

já to reklamovat nechci, protože to bylo za velmi výhodnou cenu a navíc už jsem stejně z té lahvičky stříkal a někde zase běhat jen kvůli víčku to se mi nechce, kdyby to byl Chanel za 2.000 tak bych to nejspíš zkusil…zatím tam mám víčko z jednoho vzorečku a vypadá to celkem pěkně a dokonce na něm i sedí, ale nedalo mi to, abych se nezeptal :wink:

Albeni 14.11.09 13:57
TaBeáta píše:
S víčky je to tady záhada, taky nějaká sháním a někdo je určitě má (docházející flakón a tak), ale nikdo nedá a dokonce ani neprodá.

Hodně lidí si flakon po spotřebování vůně nechá, třeba někam schová na památku, a chtějí si nechat i víčko. Asi - teda…jinak mě nenapadá, proč by někdo nedaroval nebo neprodal… :?: a je fakt že některé poptávky na víčka v inzerci visí pěkně dlouho.

Popelka 14.11.09 15:16

kdybych měla určitě bych darovala,jelikož prázdné flakony stejně vyhazuji :lol:

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama