prosba o radu

Arome Klára 14.08.10 11:00

prosba o radu

Potřebuji poradit s vůní pro otce(46). Měla by být sportovní, výraznější, nic moc necítí. Nechce nic sladkého a hlavně ne Bosse, toho má prý v práci každý.Líbí se mu moje Truth, sám od sebe pochválil. Za každou radu na co se mám zaměřit předem díky :P

Reklama

Mirka 14.08.10 19:26

Allure Homme Sport. Manžel je o trochu mladší a je na něm opravdu pěkná a pro muže, který se pravděpodobně přes den nepřestříkne, taky výborně drží.

Dreamer 15.08.10 14:58

Lalique Encre Noire - vetiverovka ktora vonia ako vlhky les po dazdi.
Pripadne skus klasiku CK Eternity… alebo Aqva od Bvlgari.

Allure Sport JE sladka.

xronos 19.08.10 00:02

Sice nechápu, co znamená „sportovní vůně“ … to zní jako protimluv (něco jako sportovní cigarety nebo sportovní alkoholický nápoj ;) ), ale když už sport, tak Dior Homme Sport.

Ale to pro někoho může být tuctovka … takže co třebáááá … Cacharel pour l'homme

FlirtBoy 19.08.10 10:57
xronos píše:
Sice nechápu, co znamená „sportovní vůně“ … to zní jako protimluv (něco jako sportovní cigarety nebo sportovní alkoholický nápoj ;) ), ale když už sport, tak Dior Homme Sport.Ale to pro někoho může být tuctovka … takže co třebáááá … Cacharel pour l'homme

Cacharel právě aspoň z mého pohledu vůbec „sportovní“ není :D

brukev 31.08.10 12:02

No bez urážky, obě dvě uvedené vetiverovky rozhodně sportovní nejsou. Alespoň já v nich cítím nějaký podivný „vnoseštip“, který mě dusí.

Arome Klára 05.09.10 10:35

Všem moc díky za nápady. :wink: Nakonec jsem koupila Davidoff Silver Shadow Altitude a myslím, že je spokojenost :wink:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama