Coco M. - Je toto originál nebo napodobenina?

Katarinka182 24.10.11 13:47

prosiiim o raduuu!

Prosim vas je toto original alebo napodobenina chanel mademoiselle…citala som si tu uz ako to mam rozlisit ale radsej sa opytam…dakujem mocc… :mrgreen:


Reklama

Zyra 24.10.11 13:53

Katarinka z tvojej fotky je prd vidiet. Jedna aromacka tu urobila sluzbu verejnosti tak si pekne porovnaj jej fotografie s flakonom ktory mas doma.
 http://www.arome.cz/…gialu-45328/

A pokial ho nemas doma a chces kupit len podla tejto fotky tak by som to neriskovala, vzhadom k tomu ze sa jedna o Coco M.

Expe0410 25.10.11 10:57

Řekla bych, že jedinou zárukou pravosti u Chanela je malinké čísílko ve spodní části zadní strany flakonu. To se pak shoduje i s číslem na krabičce. Těžko se hledá, ale najít se dá a klidně bych se příp. prodejce na toto číslo zeptala. Jinak bych neriskovala, u Coco M, stejně jako no 5, Allure, Chancek… existuje spousta padělků, od relativně dobře vypadajících a docela podobně voňavých až po příšerný stvůry, hrozně páchnoucí. Bohužel nějakou tu zkušenost mám a za ty „slzy“ to nestojí. Prostě bez čísílka nebrat!!!

Afrika 25.10.11 12:24

Áno, na Chanely pozor, to číslo je na zadnej strane flakónu v pohode čitateľné a rovnaké musí byť vyrazené na krabičke zospodu, ja som raz tiež vydražila na mimiaukciách „originál kópiu“ Coco Mademoiselle, že je to fejk som rozoznala na prvý pohľad a na šťastie sa mi peniaze vrátili.

Zyra 25.10.11 12:30

Zial uz sa zacali fejkovat aj kody

Tigra píše:
Byla jsem dnes v turecké prodejně originálních parfémů. Tady vpravo jsou falzifikáty, tady vlevo „pravé“. Narciso Rodriguez ve stříbrném flakonu – vyvolávací cena 750,– za 100ml. Šla jsem rovnou po „pravých“ Chanelech a strašně se mi zalíbil Chanel Chocolate a Chanel Candy – prý „letošní novinky“, říkal pán. To mne rozesmálo.Nevím, jak sám odlišuje „falsifikáty“ od „pravých falsifikátů“, ale já jsem -kromě Chanelů – měla fakt problém to poznat. Ty Chanely měly nakřivo nalepené pásečky, ale POZOR – všechny měly pískované kódy, i Chocolate!
A jinak vás můžu ujistit, že falešný sortiment byl komplet stejný, jako třeba ve Fannu, vč. ne tak úplně obvyklých vůní (a dávali je do „originál“ papírových taštiček) – což je pro mne signál, že na Aukru nic, ani kyby k tomu měli paragon ze Sephory! To mne teda už moc nepotěšilo…škoda, že mne chlápek nenechal fotit, zírali byste asi taky.

E.Evulenka 03.01.13 20:20

Co myslíte, bude toto originál?

jerry 03.01.13 21:02

@E.Evulenka

Už jen podle hadičky si troufnu říct, že nebude.

E.Evulenka 03.01.13 21:05

@jerry
V tom je zakopaný pes. Říká se , že testery nejsou fejkované , ale co bývalo …nemusí být teť :,(

beliala 03.01.13 21:15

@E.Evulenka myslím, že to už neplatí - pred nejakým časom som videla na ebay pozoruhodné množstvo testerov Chanelu za minimálne ceny. Či to boli naozaj fejky - to neviem, ale pôsobilo to tak. Všetky z Bulharska. Prihadzovať by som sa neodvážila.

Evulik 04.01.13 09:02
@E.Evulenka píše:
V tom je zakopaný pes. Říká se , že testery nejsou fejkované , ale co bývalo …nemusí být teť :,(

a podľa čoho usudzuješ, že je to tester? Podľa krabičky je to originál (fejk), ktorému niekto vzal viečko ;)

E.Evulenka 04.01.13 14:09

Jsem si taky říkala, že je zvlášní , že má orig. krabičku :think:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama