Prosím o radu*

Spirit 22.05.09 11:37

Prosím o radu*

Nevíte náhodou někdo jaká je??? http://www.arome.cz/…tailvune.php?…


Reklama

Fanfan 22.05.09 15:31

Podle statistiky ji vlastní například Oleka a Mitzi, zkusila bych některé z nich napsat, určitě se podělí o dojmy… :wink:

Oleka 22.05.09 22:49

Spirit, Kenzo je výrazná květinová vůně s docela hořkou náloží bergamotu a pomerančových květů ze začátku, kterou pak hned trochu zjemňuje tuberóza, ale všechno zůstává v takové trochu hořce květinové rovině.
Naslepo bych nedoporučila, sice máš na políčce takovou pécku jako Lou Lou, ale Kenzo není sladký.

Spirit 23.05.09 10:03

Díky moc za odpověď :) Takže je asi dost specifická, on je celý starší Kenzo zvláštní - ale neříkám, že není krásný, právě jsem uvažovala, jestli jí zkusím na slepo, ale asi ne. Ještě jednou díky moc***
P.S.: Nejspíš je to specificky nahořkloskoro­mýdlová květinová neřídká kombinace, že jo :) S vůněmi to mám různé, mám ráda pecky, ale ráda je vyvažuju něčím vzdušným :)

maricka 23.05.09 11:58

Já mám pocit, že je to starý název i obal vůně: http://www.arome.cz/…tailvune.php?… (tedy ca Sent Beau), všude jsem se s tím setkala, i na stránkách Cosmo: http://www.cosmo.cz/KENC101.html (Ada má však v databázi tuto vůni samostatně a prý je z roku 2006). Tak nevím, ale spíše bych byla pro první variantu, někdy jsou v těch názvech zmatky…

Zkrátka Kenzo Kenzo je nynější Ca Sent Beau. Nevím, možná se dá sehnat občas v parfumeriíh nebo běžně na internetu a tady ji určitě také někdo má :-)

Oleka 23.05.09 13:39

Mě se zdá že právě že není, i když jsou si podobné . Původní Kenzo je sice z roku 1988 a všechny tři z této série mají podobné flakony :
Kenzo, Kenzo ça Sent Beau a Kenzo Le Monde est Beau,
ale ta první Kenzo s Kenzo Ça Sent Beau mají poněkud rozlišné složení , ale až bude chvílka zaskočit do parfumérky vyzkoušet zase Kenzo ça Sent Beau - můžu ho důkladněji porovnat s prvním Kenzo.

Spirit 23.05.09 21:53

Právě, že jsem koukala na tu podobu s flakony.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama