Prosím o radu

kotu 02.04.07 19:56

Holky - znalkyně, prosím, nevíte jestli je rozdíl mezi VS Dream Angel Heavenly Desire a Divine. Mám totiž vzoreček první uvedené, ale Ada ji třeba v databázi vůbec nemá, ani v ČR není k dostání, ale na zahraniční webu jsem ji pod názvem DA Desire našla…


Reklama

Ada 02.04.07 21:50

Poopravila jsem název tématu, aby bylo jasnější, o co jde.
A napravila jsem nedostatek v databázi, už jsou tam nejen všichni čtyři Dream Angels včetně obrázků a složení, ale i dalších pár vůní od VS, které ještě chyběly + skoro u všech obrázky a složení.
Dream Angels jsou určitě čtyři rozdílné vůně, každá voní jinak…

plevanka 07.01.08 15:58

Za měsíc jedu do Mexika a chtěla bych si pořídit vůni, kterou bych tam používala. Poradíte? Bylo by fajn, kdyby mi pak dovolenou připomínala hodně dlouho, jestli rozumíte…? Nejsem příznivkyně žádných růžových nicneříkajících vodiček, nemusím vanilku, ale zas by to asi mělo být něco svěžejšího…Fak­t nevím.

Mirka 07.01.08 16:41

a co zkusit Nil od Hermes? Svěží a drží. Na mě v teple nic nedrží, takže to hodně oceňuju. Nebo ten LArtisan, co je mu podobný.

macska 07.01.08 21:52

Nebo taky od Hermés Un Jardin en Mediteranée.
Nebo zelený čaj s mátou od L'Occitane. I když za tu cenu bych se radši poohlídla po pořádném parfému…

katerinka 07.01.08 22:27

Balmain Eau D´Amazonie

Irena 07.01.08 22:40

L'artisan parfumeur má vůni Piment br

Mirka 07.01.08 22:45

ta paprička se mi od LArtisanu moc líbila.

Kerze 07.01.08 23:02
Mirka píše:
ta paprička se mi od LArtisanu moc líbila.

Jojo, Piment Bruiant je velmi zajímavá a velmi pikantní. Protože miluju superhořkou čokoládu s chili papričkou, zkusila jsem Pimentem přestříknou Amou de Cacao - dost zajímavé - velmi jedlé :)

plevanka 08.01.08 09:18

Děkuju vám za typy:-).

Lucinela 07.08.12 09:25

Obracím se na vás s prosbou o radu. Moje dcera bude mít 18. Upozorňuji, že je to už „celkem zkušená aromačka“, která dokáže ocenit i vůni, které ještě nedorostla. V poslední době si oblíbila Chloe EdP a ačkoli já ji nemusím, na ní při mírné aplikaci voní velmi hezky. Teď jsem ale nahlodaná, protože kdysi objevila v Sephoře Mat Chocolat a ten je teď na Elninu. Srovnávala ho potom s „čokoládovým“ Angelem a zdál se jí oproti Angelovi, že má malou výdrž. Máte zkušenosti s výdrží Mat Chocolat? A celkově budu moc ráda, když mi poradíte, do čeho by jste šly a proč. Předem děkuji a všem vám přeji krásný den. :kytka:

Lucinela 07.08.12 09:26
@Toayen píše:
Obracím se na vás s prosbou o radu. Moje dcera bude mít 18. Upozorňuji, že je to už „celkem zkušená aromačka“, která dokáže ocenit i vůni, které ještě nedorostla. V poslední době si oblíbila Chloe EdP a ačkoli já ji nemusím, na ní při mírné aplikaci voní velmi hezky. Teď jsem ale nahlodaná, protože kdysi objevila v Sephoře Mat Chocolat a ten je teď na Elninu. Srovnávala ho potom s „čokoládovým“ Angelem a zdál se jí oproti Angelovi, že má malou výdrž. Máte zkušenosti s výdrží Mat Chocolat? A celkově budu moc ráda, když mi poradíte, do čeho byste šly a proč. Předem děkuji a všem vám přeji krásný den. :kytka:

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama