Prosím o radu - vůně na pracovní jednání

Ify 20.02.11 12:36

Prosím o radu - vůně na pracovní jednání

Chtěla bych poprosit o radu jakou vůni si vybrat na pracovní jednání. Bude to ovšem velmi, velmi nepříjemné pracovní jednání s právníky a nebude to jedno jednání, ale bude jich pravděpodobně celá řada (výsledkem možná bude nové téma ,,Prosím o radu - vůně na soudní přelíčení") - tím chci říci, že by to měla být vůně dostupná (bude ji asi potřeba velké množství), ne limitka a mám představu elegantní vůně (je mi víc než 40), která mi dodá chybějící sebevědomí. A na jednáních budu jediná ženská.
Napadl mě:

  • Shalimar
  • Chamade
  • No. 5 (ale ta ne mně moc nedrží)
  • Samsara
  • líbí se mi Sycomore, ale pro mě ne příliš dostupné

Povahově jsem těžký introvert s převážně smutným výrazem, prý se tvářím nepřístupně (to je asi tím, že se lidí spíš bojím), prostě úplně obyčejná šedá myš, žádná „femme fatale“.

Za případné názory předem děkuji.


Reklama

Tana1112 20.02.11 13:30

Na pracovní jednání se mi často osvědčil Allure edt . Na poličce máš Allure Sensuelle, klidně bych volila i tento :-)

Mandarinka 20.02.11 16:08

Myslím, že Chanely by byly určitě dobré. Akorát nevím jestli Allure a Allure Sensuelle, protože píšeš, že jsi introvertní. Tyhle vůně mi obě připadají přesně takové bezpečné a útulné. Podle mě by to chtělo něco ostřejšího, co podpoří tvoji aktivnost a dodá ti energii - chypre, trochu citrusů, drze bych si mezi chlapy vzala třeba něco pánského apod. Nenapadá mě teď nic moc konkrétního, ale šla bych tímhle směrem. Co třeba Dior Eau Sauvage? Svěží, elegantní, sebevědomá rozhodně. Jinak, tvoje polička je parádní, určitě se tam něco najde :wink:

Moc držím palce, ať všechno dobře dopadne.

caciare 20.02.11 18:22

Shalimar nebo Soir de Lune. Není to vyzývavé, je to elegantní a není to vůně „šedá myška“.

sLenka 21.02.11 19:10

Souhlasím …napadl mě taky jako první Shalimar, se Soir de Lune naprosto souhlasím …
a držím pěsti :wink:

jerry 21.02.11 22:01

Ify, nedělej si násilí - vezmi si takovou vůni, ve které se budeš cítit dobře - jakoukoliv, na kterou budeš mít náladu a chuť. Soudní síň není vlakové kupé a navíc bývá natolik prostorná, že nikoho nepřidusíš.
Z tvé poličky cokoliv od Chanelu, ale klidně i Calandre nebo Jolie Madame či Ferre…
Taky bude asi záležet na ročním období :conf:

Ify 24.02.11 10:01

Moc děkuji vám všem za názory. Je pravda, že v Chanelech se cítím dost dobře a je pravda, že i to sebevědomí mi dodají. Soir de Lune mám ráda a mi přijde až takový drzý. Shalimar pro mě zase znamená takový klid a vyrovnanost. No uvidím dle momentální situace, rozpoložení, ročního období a nechám se vést intuicí.
Ještě jednou moc díky.

tapuz 24.02.11 16:31

Pokud bych na ni ten den měla náladu, vzala bych si Jolie Madame. Ta vůně je nejen velmi solidní a elegantní tak, aby pasovala k formálnímu oblečení a k závažnému jednání, ale je zároveň i jemná, měkká, hladká, taková úsměvná, aby v nepříjemné chvilce pohladila a potěšila. Svým základem a hlavou je „šedá“, ale fialkami a špetkou šeříku je světlounce fialová, jarní, lehká.
Mám s ní jen problém, že na mě málo drží, ale třeba jsi na tom líp.
A hodně štěstí!

Janka 25.02.11 10:01

Já bych byla taky pro ty Chanely. Hlavně pokud se v nich cítíš dobře a jistě. To je důležité :wink:

orina 06.03.11 17:29

jejda, tohle vlákno budu potřebovat, za měsíc svědčím u soudu a vůbec se na to netěším..navíc na základě nejen mého svědectví půjde dotyčný bručet :smack:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama