Prosím o radu - vůně podobná Eau de ruby lips

evevlyn 22.04.10 21:04

Prosím o radu - vůně podobná Eau de ruby lips

Prosím poraďte mi něco podobného jako Eau de ruby lips. Mladičká neteř by ráda vůničku k narozeninám, dosud byla zvyklá na avon, oriflame apod. Její sestře jsem vybrala právě Eau de ruby lips a právě druhá neteř by chtěla něco podobného, neb se jí Eau de ruby lips líbí, ale ne to stejné, jsou sestry a hodně chodí spolu na různé akce, tak aby nepoužívaly to stejné. Děkuju moc.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

tarra 22.04.10 21:08

Light blue - tu cítím téměř totožně
Funny - taky se mi zdá dost podobná
I love love - více citrusů
Eclat - navíc broskve …nebo bych zkusila sáhnout po jiné vůně od Dalího - třeba Sea Sun

lucil 23.04.10 07:58

Přidávám se k doporučení vyzkoušet nějakou další vůni od dalího, třeba Sea and Sun, je také jemná a příjemná :)

rakuli 23.04.10 09:04

Mně trochu připomíná Eau de Rubylips Mexx Woman…

evevlyn 23.04.10 09:30

Děkuju moc za všechny rady. Asi zkusím naslepo objednat toho SD Sea sun. Mám doma Light blue a objednávala jsem i nějaký vzorečky z xparfemy.cz a když cítily Light blue a Lanvin Eclat tak to byl na ně silnej kalibr, tak proto nakonec Eau de ruby lips a to byla trefa do černého :D Jsou to mladičký kočenky a nejsou na vůně zvyké, takže zkusím ten Sea sun. Já ho právě neznám, složení vypadalo zajímavě, některé názory také a když jsem mi tady tak hezky poradily, půjdu do toho naslepo a neteř doufám bude spokojená. Dám vědět :D Ještě jednou moc moc díky všem

Evulik 23.04.10 10:46

Mojim pubertálnym dcéram sa páči ružová Lacoste, tuším Love of Pink.

RainyWeather 23.04.10 23:19

Myslím, že Sea and Sun nikoho nemůže urazit :) Akorát ta výdrž bude asi menší…

lucil 26.04.10 15:52
EvaKm píše:
Myslím, že Sea and Sun nikoho nemůže urazit :) Akorát ta výdrž bude asi menší…

No jo, to je fakt, výdrž je opravdu nic moc, ale zase za ty peníze se člověk může navonět častěji. A je to taková lehčí vůně takže pro mladší ročníky nezvyklé na nějaké sílné vůně je to podle mě dobrá volba.

evevlyn 26.04.10 16:37

Objednala jsem Sea and Sun a myslím, že to bude trefa do černého. Dneska vůně dorazila, balíček jsem rozdělala a vůni jen jedním stříknutím vyzkoušela a opavdu je moc příjemná, jemnňoulinká. S neteří jsem se domluvila, že vůni vyzkouším, takže jí nebude vadit chybějící celofán. Myslím si, že pro ni to bude pro začátek s kvalitnějšími vůněmi to pravé ořechové. Že dlouho nevydrží nevadí, častěji se navoní. Mimochodem jsem objevila úžasné kabelkové provedení flakónků na 5 ml, v kovovém obalu ve tvaru rtěnky, v různých barvách, ve Vaňkovce v Brně v Douglasu za 110 Kč. Děkuju ještě jednou všem za pomoc.

lucil 26.04.10 16:39
evevlyn píše:
Objednala jsem Sea and Sun a myslím, že to bude trefa do černého. Dneska vůně dorazila, balíček jsem rozdělala a vůni jen jedním stříknůtím vyzkoušela a opavdu je moc příjemnáí, jemnňoulinká. S neteří jsem se domluvila, že vůni vyzkouším, takže jí nebude vadit chybějící celofán. Myslím si, že pro ni to bude pro začátek s kvalitnějšími vůněmi to pravé ořechové. Že dlouho nevydrží nevadí, častěji se navoní. Mimochodem jsem objevila úžasné kabelkové provedení flakónků na 5 ml, v kovovém obalu ve tvaru rtěnky, na 5 ml, v různých barvách, ve Vaňkovce v Brně v Douglasu za 110 Kč. Děkuju ještě jednou všem za pomoc.

Tak to jsem ráda, že se ti vůně líbí :) Snad to i pro neteř bude to pravé. :wink:

mimi 18.09.10 21:51

sea and sun je prijemna vona, skutocne eau de ruby lips podobna. Mala som ju uz dva razy a teraz mam kabelkove 8 ml balenie, dostala som ako darcek..
dufam, ze vona urobi tvojej neteri radost :o)

viky 25.09.10 14:27
EvaKm píše:
Myslím, že Sea and Sun nikoho nemůže urazit :) Akorát ta výdrž bude asi menší…
Nevím, jak je to s výdrží, ale podoba tam skutečně je.. Ale Sea and Sun se mi zdá mnohem příjemnější. V Eau de Ryby Lips je něco, co mi houpe se žaludkem :? . Tu bych nosit nemohla..
eleonen 11.01.11 14:57

Sea a Sun se podobá Etoile od Fragonarda, ale ta má mnohem větší grády a výdrž se nedá vůbec srovnávat. Bohužel se docela blbě shání. Já tu vůni miluju a mám už jenom pár ml. Pomoc!… :speechless:

Daliho vůně Sea a Sun i Rubylips mám obě ráda, jsou to příjemné letničky.

TaBeáta 26.01.11 02:38

Tak já třeba Eau de Rubylips miluju a Sea nad Sun nemůžu, je na mě nepříjemně kyselá.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama