Prosím o radu, zimní, sladká, s květinami...

Lalaith 29.11.10 19:01

Prosím o radu, zimní, sladká, s květinami...

Lidičky, potřebovala bych poradit… Mám strašnou radost - dostala jsem za úkol od přítele sestavit „seznam“ vůní, co se mi líbí… Že mi z nich k Vánocům jednu vybere. Chtěla bych od něj dostat něco, co mě neomrzí, co budu prostě chtít mít pořád a bude mě ta vůně „bavit“, budu ji míst spojenou s tím, že jsem ji dostala od Něj, vybral mi ji…
Ráda bych něco na zimu, teplého sladkého, hřejivého, ale nemůžu si nějak pořád vybrat :bang:

Mám doma odstřiky nějakých sladších vůní, ale na flakon to u nich není, 10 ml je dost, pak mě omrzí - Wish, Lolita L, měla jsem Amour - ten šel taky pryč v polovině odstřiku, Flower, Jungle l´Élephant, Femme de Montblanc… U nich to bylo tak, že na začátku se mi moc líbily, ale pak nadšení opadlo…
Zkoušela jsem i další vůně, co se mi líbily, ale mám pocit, že u nich mě čeká podobný „osud“ - J´Aima la Nuit - ta je tak dokonalá, že by mě za chvíli začla nudit; L´Instant Magic se mi sice celkem líbila, ale na zadek jsem se z ní neposadila, nijak mě neuchvátila…
Mělo by to být i něco s květinami (sladká květinová, i gurmánská s květinami…) - lákala mě Poeme, ale co jsem ji zkoušela, tak musel být špatný tester, skoro jsem ji necítila, takže o ní prakticky nic nevím… Zkoušela jsem znova jinde a je hezká, ale asi bych se v ní necítila… Pleasures Delight mi přijde zase strašně cukrová, Organzu jsem taky měla a poslala dál…
A už nevím, prostě mě nic nenapadá… Líbí se mi pak klasická Lolita (tu mám tady u někoho už zamluvenou na později :wink:) a Shalimar, ten jsem mu řekla, ale on chce něco vybrat sám a mám mu prostě připravit seznam :bang: A já nevíííím! Zoufalství, poraďte… Nejlépe něco dostupného v českých parfumeriích a eshopech… (P.S.: bílé květiny výhodou :wink: :whistle: )

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Renama 29.11.10 20:43

Hřejivá na zimu - květiny v ní sice nejsou, ale co takhle Addict, gurmánská je také. Kde jsou květiny ač ne bílé je třeba Trésor. Moc pěkný, docela hodně chválený a nasládlý je také. :wink:

tormale 29.11.10 20:58

Ange ou demon EdP, ale chce to vyzkoušet, někdo v ní cítí syntetiku, někdo jenom vanilku… já v ní cítím příjemné bílé květiny s vanilkovým základem :)

Elvira 29.11.10 21:06

Datura Noir, Fracas, Mahora, Songes, PCTG, Organza… :wink:

Elvira 29.11.10 21:07

Aha, takže Organza nee, pardon :D

Lalaith 29.11.10 21:16

Trésor jsem zkoušela, neskousnu ho, něco mi na něm vadí, jakýsi divný nahořklý tón (stalo se mi to u zorečku i u testeru…), Ange ou Demon nee, umělá vanilková žvýkačka, taky jsem zkoušela :oops: :oops: A Addict… Já nevím, no… Pořád mu nějak… nemůžu přijít na chuť… A znáte Obsession Night? :conf:

Díky moc…
Elvirko, nad Fracasem přemýšlím už dlouho, že bych sehnala vzorek, stejně tak Songes a Daturu… Myslíte, že se dá v klas.parfumeriích vyzkoušet i Chloé Narcisse? :conf:

emily 29.11.10 21:17

Tiez som za Tresor, Chanel Allure edp, Estee Lauder Intuition, Boucheron Initial, Max Mara gold touch - mozno chabe tipy, ale este nemam take moc navonane 8)

Renama 29.11.10 21:24
Lalaith píše:
A znáte Obsession Night? :conf:

znám, je hezký ale mě se více líbí ten klasický Obsession. V ON ale bílé květiny zrovna necítím ač tam jsou a alespoň na mě je slabší.

Lalaith 29.11.10 21:29

Hm, Boucheron neznám žádný… :conf: Kouknu, díky…
Jinak klasickou Obsession jsem zkoušela jako úplně první a nejprvnější vůni, naznalá čehokoli a málem mě to tehdy porazilo (vlastníc deodorant Chanson d´Eau…) :lol: Od té doby jsem jí nedala šanci, zkusím… Kouknu i po té Night, složením se mi líbila, uvidíme :wink:

Renama 29.11.10 21:32

Ještě mě napadla horká novinka mé švagrové, která se asi brzy stane i mojí novinkou. Je to Givenchy Amarige Mariage. Moc se mi líbí. A myslím, že zahřeje určitě. :wink:

Lalaith 29.11.10 21:40

Dík, píšu si… Jestli se náhodou něco nezměnilo, taky jsem už zkoušela a cítila jsme zas něco divného jako v Ange ou Démon :bang: Ale zkusím znova, bylo to až v závěru a začátek se mi líbil, co si pamatuju…

Dalia 29.11.10 21:48

SONGES - pro mě trefa do černého pro letošní zimu. Na mě voní sladce ( vanilkově ) - květinově.

1Miru 30.11.10 02:31

OSEZ MOI Chantal Thomass
(momnentálně prodává nenuta za SUPER cenu na fóru)

  • krásná vůně!

INTUITION E. Lauder
THE ONE Dolce Gabana

Vera 30.11.10 11:41

za vyzkoušení by stály Le Parfum od S.Rykiel a Lalique a Mon Parfum Palomy Picasso

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama