Prosím poraďte parfém

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Kerze 15.2.08 15:10

Já nosím do posilovny, což me připadá trochu podobné prostředí, čaje od Bvlgariho Eau Parfuméé au The Blanc nebo Eau Parfumée au The Rouge - jsou svěží a čisté, unisexové, takže se s nimi cítím dobře a ostatní neobtěžuji…:)

klubko 15.2.08 15:20

Na cvíčo nosím také Bvlgariho, akorát BLV. Sice není mýdlový ve smyslu aldehydů, ale mně nějaké luxusní mýdlo připomíná. Pro mě vůně čistoty. Nosím ji ráda i do práce.

Afrika 15.2.08 15:41

Jennifer Lopez Glow je čistá, mydlová.

hafik 15.2.08 21:34
Agáta píše:
Potřebovala bych poradit:Udělala jsem si rekvalifikační kurz na masáže a budu zaměstnána jako masérka.
Myslím,že bude pro mě vůně důležitá,ale nevím jakou,aby neobtěžovala,spíš vůně čistoty,nebo mýdla…Já používám Aliena a to nebude to pravé.Vy máte přehled a asi víte co by třeba bylo příjemné Vám.Díky moc za pomoc

Alien by opravdu nehodil jako správný parfém pro masérku. Co třeba vůně Body od V. Secret? Ta mi taky voní čistotou a okolí neobtěžuje.

Kalista 16.2.08 09:13

Moje kosmetička používá Carolina Herrera 212 a je to příjemná, neobtěžující vůně. Nevím, jestli se na ní rozkládá tak moc hezky, ale chválí jí ji hodně jejich zákaznic, prý moc hezky voní…
Ten Bvlgari, to je taky moc dobrý nápad. Já na cvičení nepoužívám nic, ale nějaký ten čajík by se šiknul.

Agáta 16.2.08 18:35

Díky moc všem,dneska jsem naklusala vyzkoušet všechno,co jste mi poradily a rozhoduji se mezi Bvlgari čajíkama a BLV,ale asi BLV mě baví víc.Ještě jednou díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Pegas 9.3.14 17:01

Dievčatá vedeli by ste kúpiť kamoške darček podľa toho čo má na poličke? Má tam Lancôme Hypnôse, Calvin Klein Euphoria a Chanel Chance Eau Fraîche. Myslela som, že mi to niečo napovie, aký druh voní má rada, ale každý parfém mi pripadá z iného suda a netrúfam si trafiť, čo by sa jej mohlo páčiť.

Hervara 29.3.15 15:02

Neporadily byste mi nebo nedaly tip na vůni. Mám ráda, orientálky, koření, pak květiny a aldehydy. Vím, že sladké vůně a ani nic citrusového. Kamenné prodejny mám prošlé a spoustu očicháno. Tedka se snažím lovit na internetu, ale ne u všeho mají vzorečky. Díky! ;)

ippolita 29.3.15 17:58

@Hervara
Je ich vela, ale napr:

Diamonds and Rubies E. Taylor
Knowing
Eternity
Caleche
Red Giorgio Beverly Hills

Hervara 29.3.15 19:14

Eternity mi nevoněla, ale po zbytku se podívám ;)

zuzkopec 1.4.15 18:34

Prosím o radu

Ahoj, nedávno jsem objevila tuto stránku a byla jsem nadšena, jak dokážete diskutovat o jednotlivých vůních :kytka: . Jsem žena, který má jen ráda „něco“ a vlastně by chtěla mnohem víc a nerozumí tomu… A právě proto bych Vás chtěla poprosit o radu. Je mi 33 let (býk), mám za sebou vždy takové experimenty s parfémy a u žádného dlouho nevydržím, ale léta letí a já mám chuť na něco mnohem jiného :lol: Mé přání je projít a vonět vanilkou, jasmínem, růží :P a pak trochu po ovoci mandarinka, maliny :-) … Prosím do čeho zkusit rozhodně jít. Všem děkuji za jakoukoliv radu a doporučení. Mějte se krásně :hug:

Hervara 1.4.15 18:56

Maliny mám ráda v Trésor Midnight Rose od Lancome. Ale spíš poradí líp někdo jiný. Nejsem tak zkušená a mám co dohánět.

Tanulik 1.4.15 19:04
@Agáta píše:
Potřebovala bych poradit:Udělala jsem si rekvalifikační kurz na masáže a budu zaměstnána jako masérka.
Myslím,že bude pro mě vůně důležitá,ale nevím jakou,aby neobtěžovala,spíš vůně čistoty,nebo mýdla…Já používám Aliena a to nebude to pravé.Vy máte přehled a asi víte co by třeba bylo příjemné Vám.Díky moc za pomoc

Ja by som doporučila toto . Vedela by som si v tejto voni predstaviť svoju masérku :think: http://www.arome.cz/…ight-breeze/
Ano ,našla som ju na heureka !
Neviem , či je ešte bežne dostať , idem pozrieť … :mavam:

Lucinela 2.4.15 10:02

@zuzkopec

Vanilka, jasmín, růže - Coco (Chanel) EdP i EdT;) .

Jinak mě momentálně nic nenapadá, ale spojení těchto tří atributů mi absolutně evokovala Coco.

danaada 2.4.15 15:47

@zuzkopec
mandarinka, růže, jasmín, vanilka - Obsession Night
mandarinka, jasmín, vanilka - Cinéma
růže, jasmín, vanilka - Flower
výrazná malina, růže - Apparition
sladké citrusy a vanilka - Amor Amor, Nina, doplněná červeným ovocem - Nina L´Elixír
oslazený jasmín - Jasmin Noir
jasmínový zajímavý - Alien
růže s ovocem - Rose Essentielle
růže s vanilkou - Especially Elixír
svěží růže - Paul Smith Rose
maličko pudrovější růže - Diva Rose

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek