Prosím poraďte parfém

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
zuzkopec 2.4.15 17:05

:potlesk: Hrozně Vám všem děkuji za rady, inspiraci a mé neskutečné pokušení si udělat obrovskou radost!

Scherie 26.5.15 10:30

Holky, jakou vůni nosíte k červené rtěnce? Nebo z mojí poličky, co by se vám k ní hodilo?

Alena_In 26.5.15 20:31

@Scherie Červená rtěnka je moje nejoblíbenější a nosím k ní cokoli, hlavně tedy výraznější vůně (z tvé poličky rozhodně Black Orchid). ;)

Hanka H 26.5.15 21:09

@Scherie Tak já bych k červené rtěnce z Tvé poličky zvolila nějakou z arabek. Hodně také záleží na oblečení - červená rtěnka a výrazný parfém už nesnesou něco přeplácaného a příliš zdobného. Výraznou červenou rtěnku někdy doplním chyprovou vůní klidně trochu pánského typu (třeba Coriandre), přijde mi to jako zajímavý kontrast.

ippolita 14.6.15 12:13

Jednoduche zlozky

Prisla mi chut na 2 typy voni, nieco zaujimave, nie velmi komplikovane:

1. Lahsia ruza s trochou lahsieho pizma alebo lahsej vanilky, nieco na sposob DKNY Pure Drop of Rose. Nechcem tazsie ruze, ako napr. Portrait, nic velmi sladke, ale ani ostre cerstve. Skor nejaku ukludnujucu a neintenzivnu vonu.

2. Jablkova, nieco ako Red Delicious, ta sa ale uz velmi nepredava. Nie prilis ostru, stale dokyslasta, ale skor cervene jablko. Mozu byt aj drevite a kvetinove zlozky, ale aby bolo to jablko citit. Moze byt aj mierne sladka, aj trochu strudlovita, ale nie presladena.

Dakujem za tipy :kytka:

Lucinela 13.11.18 11:59

Obracím se prosbou na milovnice suchých, zelených vůní nejlépe s kosatcem (nemusí být) s měkkým dojezdem. Uf, zní to hrozně, ale objevila jsem Ameriku. V chladném počasí vyniknou na mé pokožce „studené“ vůně. Nejsem jejich příznivec, tudíž mou oblíbenou byla dosud Chance eau Fraiche. Zkoušela jsem x-krát No. 19 v obou koncentracím, tu budu zkoušet jako první. Jinak je to pro mě pole neorané, ale ze vzorečku jsem to zkusila s Heure Exquise (A. Goutal) a Silences (Jacomo). Pokud mám správné informace, ani jedna se už nevyrábí. Moc ráda jsem měla Shalimar Initial L´Eau, který už taky neseženu :cry: . Za všechny typy budu vděčna, chtěla bych letos zkusit v zimě něco jiného, než mé milované pudrovky a občas gurmánky :rose: .

Frankie 13.11.18 15:52

@Lucinela
První !!!

Hermès: Eau de Gentiane Blanche (2009) 

Příspěvek upraven 13.11.18 v 16:19

Frankie 13.11.18 15:58

@Lucinela
Hermès: Eau de Narcisse Bleu (2013)

Frankie 13.11.18 17:14

Do třetice.
Nasomatto: Absinth (2007)

Lucinela 14.11.18 10:50

@Frankie
Děkuji, s vůněmi značky Hermès si bohužel nějak nerozumíme, naopak Nasomatto zatím pro mě představovala jen „narkotická Venuše“, Absinth vypadá lákavě. Musím důkladně zkusit, není to vůbec moje parketa vůní, nerada bych se unáhlila momentální náladou :think: .

Frankie 14.11.18 12:10

@Lucinela
Osobně, dostal jsem kdysi malý origo vzoreček a označil jsem ji pro sebe coby objev roku.
Suma sumárum po stádiích, nekonečné nadšení, slušný stupeň hysterie, ve finále pološílená frustrace, čímž musím poděkovat tvůrci parfému za zdařilé divadlo a vystřízlivění (brzdu), abych se nezachoval náhodou nepříčetně a po vůni nepídil…
Výsledná cena BOHUŽEL neodpovídá podprůměrnému výkonu. :pudl:
Ano, na arome existuje několik snobů nebo tajných snobů, kterým je to ASI určeno. :lol:

Anonymní 14.11.18 19:35

@Lucinela
Skarb (absinth) https://frangipani.cz/…-k-absinthu/
Gentiane Blanche potvrzuju, ale zkus tady Hermes Orange Verte a Modrý Narcis, z Hermessencí Cuir d´Ange
GEoffrey Beene - Grey Flannel
Chanel - Cristalle a Cristalle Verte
Artisan - Violaceum
Encre Noire - Lalique, ale pánský https://frangipani.cz/…nt-ci-jelen/
:srdce: :srdce: Veloutine - Technique Indiscrete https://frangipani.cz/…sove-fialky/

• Citovat
  • Nahlásit
ippolita 14.11.18 20:06

Gentiane Blanche mam, velmi slaba vydrz a drzi sa velmi pri tele.

Hanka H 14.11.18 20:53

@Lucinela Suše a zeleně vnímám třeba

Lucinela 15.11.18 11:23

@Romana Frangipani.cz
Děkuji, to mám co zkoumat ;-) . Ke Cristalle jsem ještě nedospěla a Cristalle Verte mě napadla taky, v létě se okamžitě vypaří, možná to bude v zimě malinko jinak. Orange Verte si určitě připomenu. Zajímá mě Gentiane Blanche :-) :rose: .

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek