Prosvícení flakonů mobilem.

BROS 10.5.19 20:07

Prosvícení flakonů mobilem.

Zdravím, jsem zde nováčkem a tak nevím co a kdy se už psalo a probíralo, ale četl jsem náhodou téma: váha flakónu. Třeba tím někomu pomůžu, ale má zkušenost je ta, že skoro všechny flakony až na pár výjimek, jdou výborně prosvítit svítilnou z mobilu, přiložit správně na flakón. Pokud už to někdo někde zmínil, ok..????Petr.

Barbberry 11.5.19 08:18

Ahoj Peter, vďaka za tip, osobne ho využijem. Na funkciu baterky v mobile často zabúdam. Mám doma viac druhov lámp a mne sa vyplatili hlavne led lampy, ktoré sa dajú otáčať do strán, tak pod tým obvykle nasvietim. Na väčšinu flakónikov by Tvoja rada mohla zabrať, ale skúšal si to aj u Montaliek, ktoré majú hliníkový flakón, niektoreho z Les Absolus d’ Orient od Guerlain, alebo u V Canto? To posledné mám tiez doma a je to ťažký flakón potiahnutý ako keby hustým tmavým zamatom. U čierneho Guerlain flakoniku som sa tiez este nedopracovala k vysledku, tak poctivo zapisujem kolko je zhruba minute.

Jitka77 11.5.19 12:54

@Barbberry U některých flakonů to prostě nejde (i když třeba bílou a béžovou kostku Narciso Rodriguez se mi nakonec prosvítit podařilo). Nejlepší je vzpomenout si u nového a zvážit ho - váhy plných flakonů se dají i dohledat v nějakém vlákně tady.

Našla jsem ještě docela extrémní postup zjišťování hladiny - flakon se nechá vychladit v lednici a po vyndání by se na něm měla zvenčí kondenzovat vlhkost do úrovně hladiny. Přiznám se, že jsem to ze zvědavosti zkusila, ale nějak mi to nefungovalo. Myslím, že takové střídání teplot ani není pro vůni zrovna bezpečné.

@BROS Pro mě je největší objev, že můj nový mobil opravdu má svítílnu 8-O ten předchozí ji určitě neměl…

MagnolieS 11.5.19 14:30

Ne na všech se to dá použít a mnohem líp je to pak vidět ve tmě 8-)

BROS 11.5.19 14:40

Ahoj holky, kluci, lidi :joy:. Jak jsem psal, u některých to nejde. Na to recept nevím, krom té zmiňované váhy, jak se zde psalo. Lednici jsem nezkoušel a u dražšího kousku bych to raději nedělal :smirk:. Jinak děkuji za propojení do diskuse. Montálky nevlastním, ale tam to asi půjde jen tím vážením hmotnosti. Kdybych na něco přišel, dám vědět :hugging:. Pěkný den všem.

phulosoraptorka 11.5.19 16:01

Mě se podařilo prosvítit Palomu Picasso EDP čelovkou. Ale Eau de Gaga fakt nešla…

Váš příspěvek