První parfém

klarkass 25.11.14 14:03

První parfém

Všechny vás zdravím,dostala jsem na tento web doporučení.Pokud dostanu nějakou radu,budu moc ráda,celý život používám jednu vůni,ovšem nejsem spokojená s její výdrží a chtěla bych novou,jedná se o vůni PUMA JAM.V žadné parfumerii mi dobře neporadili,žádná vůně mi nevoněla,tak se chystám zapátrat na vlastní pěst. má oblíbená obsahuje:
Hlava
bergamot, citron, ananas, černý rybíz
Srdce
frézie, broskev, růže, jasmín
Základ
santalové dřevo, vanilka, cedr, dřevo, ambra

Poradí mi někdo jaká by byla vhodná? hodlám si je vyzkoušet a pak nějákou zakoupit,podle složení mě zaujala katty perry killer queen,co říkáte? .) děkuju všem za názory.


Reklama

danaada 25.11.14 14:56

Killer queen je opravdu dobrá a vydrží velice dlouho (z „drogérkové“ produkce patří rozhodně k nejlepším), ale je velice sladká s výraznou pačuli, tudíž bez zkoušení nekupovat. Lehčí verze je fialková a i ta dobře drží.
Velmi podobné složení jako tebou uváděná Puma Jam má INCANTO SHINE, ale výdrž musíš zkusit sama.
Pokud nejsi omezena finančně, pak bych asi doporučila zkusit třeba ACQUA DI GIOIA nebo TRÉSOR MIDNIGHT ROSE, obě jsou jemněji sladké, s velice dobrou výdrží a jsou to „líbivky obecné“, tudíž se jako první parfém dobře hodí.
Pokud bys chtěla levnější vůně, pak mám pocit, že by tvé požadavky mohl splnit Lanvin, namátkou např. ÉCLAT D'ARPÈGE, MARRY ME! či JEANNE by myslím mohly složením celkem odpovídat, ale bohužel se nejedná o vůně, které dobře drží. Případně levný je i Guess např. Girl. (Ale neuvádíš moc podrobností o požadovaném parfému, nevím jak „dospěle“ má vůně působit.)

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama