Purity vision cukrová pasta

Ronna 21.04.11 12:36

Purity vision cukrová pasta

Mají ji nově v dm a jinde, nezkoušela jste ji některá?
 http://www.fyto-kosmetika.cz/…a-pasta-350/?…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

veronika.sk 21.04.11 12:39

cukrovou depilační pastu jsem si vyráběla doma
a šlo to s ní :D

WildOrchid 21.04.11 13:12

doma? jak? a funguje to?
Cetla jsem jeden clanek a dost me zaujal, ale je to docela drahy - alespon teda ty intimni mista..
 http://www.eroticke-pomucky.cz/…lii-a428.htm?…

Vevie 21.04.11 21:24

koupila jsem si ji, ale ještě jsem se nedostala k tomu ji vyzkoušet, snad zítra, dám pak report :wink:

lucil 21.04.11 22:32

:conf: Tak to vidím poprvé… holky vyzkoušejte a podejte zprávu jak to funguje, fakt to vypadá zajímavě :conf:

Vevie 22.04.11 16:54

Tak jsem ji dnes vyzkoušela.
Prostudovala jsem si návod přímo na stánkách produktu. Koupila jsem dětský pudr. Shlédla jsem několik youtube videí a výsledek je, že po hodině a půl jsem konečně přišla na ten strhávací grif, nicméně asi mám na to krátké chloupky.
Nejdřív se mi zdála ta psata moc hustá, tak jsem ji strčila do mikrovlky na pár sekund, ale pak zas byla moc tekutá asi. Přijde mi, že nejlíp se s ní pracuje, když je trochu hutnější a lze z ní udělat v prstech kuličku. zkoušela jsem taky po nanesení přiložit na tu pastu kousek látky (ze starého bavlněného trička) a pak s to strhnout s tím a to šlo mnohem lépe, nicméně se mi zdálo, že to vytrhalo míň chloupků. Na jednom místě se mi to podařilo velice pěkně, ale nemám celej pátek na depilaci, takže jsem to odložila, že se k tomu vrátím někdy během víkendu.
Fakt nejtěžší je najít grif na to strhávání. Nejdřív, když jsem to nanesla, tak se mi to nakonci přilepilo ke kůži a rozmazávalo se to, no děsný, nebylo to jakoby za co chytit, táhlo se to jako med. nakonec ale to šlo dobře dolů s tou látkou. Ke konci už mi to šlo i bez toho. Myslim, že s trochou cviku to bude super. Při dnešním pokusu jsem toho vypatlala docela dost, poněvadž jsem to někdy rozpatlala po tý noze tak blbě, že jsem to musela jít smejt. Pasta je dobře rozpustná ve vodě, takže to šlo v pohodě.

asi to zkusím pořádně podle tohoto videa (ručník jde vyprat): http://www.youtube.com/watch?…

Kriss 22.04.11 18:23

A ako je to bolestive?

Vevie 22.04.11 19:27

No pro mě je to skoro úplně bezbolestné. Když to srovnám s elektrickým chlupodravcem - zkoušela jsem asi třikrát a fakt jsem to nedala. Navíc mi po tom okamžitě vyskákali zanícené pupínky. Tady po tom nemám vůbec žádné podráždění. Takže v tomhle je to super.

Ronna 23.04.11 14:50

Teda to je věda. :D Já jsem si právě v dm četla ten návod a chybělo mi tam čím se to má strhávat. Ale vím, že Arabky k tomu žádnou látku nepoužívají.

protea 26.04.11 11:25

Já nemám přímo tady tu značku, ale nějakou jinou…a nic moc teda :conf:

Koupila jsem to asi tak 2 roky zpátky a použila to asi 2×, moc to nefungovalo…a hlavně se mi s tím nechtělo babrat…

Dadinka 24.07.11 13:29

Mám problém, pasta mi nejde rozpustit ve vodní lázni na požadovanou hmotu.
Někdo kdo vyzkoušel, prosím poradíte. :cry:

matty.jenkyns 07.08.11 17:25
Ronna píše:
Teda to je věda. :D Já jsem si právě v dm četla ten návod a chybělo mi tam čím se to má strhávat. Ale vím, že Arabky k tomu žádnou látku nepoužívají.

Záleží, jestli máš tekutou verzi (např. Veet cukrová pasta), nebo pevnou (to jsou ty arabský). U tekutý se používají proužky látky, dají se koupit v kosmetických potřebách, třeba ve větších obchodech pro kosmetičky. Arabský se používají v pevném stavu, jen se rukama trochu „rozmačkají“ (nevím, jak bych to nejlíp řekla:) a pak strhneš jen rukou, případně na jeden konec přilepíš další kousek tý pasty, když je už původní moc rozteklá…

http://www.youtube.com/watch?… … r_embedded

Veruška 09.08.11 17:30

Nemám tuhle značku cukrové pasty, ale čerstvé zkušenosti s jinou. Začala jsem cca před měsícem na tříslech.
Proti strojku je bolest opravdu menší. Se strojkem jsem šla navíc až do krve, s pastou ne. Bohužel stále nemám ten správný trhací grif. Už jsem si pořídila příborový nůž bez ostří, ale stále to není ono. Navíc mě začaly trápit zarůstající chloupky.

Také mám výše zmiňovaný problém, že pasta je po určité době moc rozteklá a není za co chytit.

matty.jenkyns 12.08.11 22:06
Veruška píše:
Nemám tuhle značku cukrové pasty, ale čerstvé zkušenosti s jinou. Začala jsem cca před měsícem na tříslech.
Proti strojku je bolest opravdu menší. Se strojkem jsem šla navíc až do krve, s pastou ne. Bohužel stále nemám ten správný trhací grif. Už jsem si pořídila příborový nůž bez ostří, ale stále to není ono. Navíc mě začaly trápit zarůstající chloupky.Také mám výše zmiňovaný problém, že pasta je po určité době moc rozteklá a není za co chytit.

Používáš před použitím pudr? Kůže je pak sušší a pasta se tolik neroztéká. A na zarůstající chloupky většinou stačí olej nebo peeling, např. arganový/olivo­vý/kokosový/man­dlový olej + hrubozrná mořská sůl + třtinový cukr. Zkoušela jsem i Veet krém proti zarůstání chloupků, ale ten mi přišel vcelku na nic :conf:

Veruška 13.08.11 19:12
matty.jenkyns píše:

Pudr nepoužívám… :conf: stačil by dětský zásyp?
Se zarůstáním určitě něco udělám… Jen jsem nějak nepočítala, že chlupy začnou zarůstat. U pasty to totiž píšou…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama