"Vanilková, gurmánská vůně na jaro a léto"

lucil 15.04.10 11:49

"Vanilková, gurmánská vůně na jaro a léto"

Máte nějaký tip co na jaro a léto? Svěženky nijak nemusím a nosit např. Euphorii na jaro a léto je na mě moc velká síla :speechless: i když někdo říká, že tyto vůně jsouv teplejším období ještě krásnější :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

lucil 15.04.10 12:02

No jo, já vím, že je tu hafo diskuzí o vanilkových vůních ale já nescháním jen vanilku, ale prostě nějakou gurmánskou na jaro a léto, ale asi bych se spíš měla mrknout do hledání na minulá témata, určitě tam něco najdu.

evik77 15.04.10 12:08

Samozřejmě, to je OK, každý občas potřebuje poradit… Ale možná by stačilo otevřít některé z vanilkových témat a tam prostě napsat další příspěvěk s dotazem, že sháníš vanilkovou, gurmánskou vůni na jaro a léto. Netřeba hned zakládat další podobné téma. :wink: Nic ve zlém, opravdu :wink: . Taky mi to trochu trvalo než jsem se naučila používat funkci Hledat.

lucil 15.04.10 12:12
evik77 píše:
Samozřejmě, to je OK, každý občas potřebuje poradit… Ale možná by stačilo otevřít některé z vanilkových témat a tam prostě napsat další příspěvěk s dotazem, že sháníš vanilkovou, gurmánskou vůni na jaro a léto. Netřeba hned zakládat další podobné téma. :wink: Nic ve zlém, opravdu :wink: . Taky mi to trochu trvalo než jsem se naučila používat funkci Hledat.

Já to ve zlém opravdu neberu, jen jsem hledala a nenašla to, co jsem si myslela, že hledám :) je pravda, že jsem tu docela nová takže se tu ještě tolik nevyznám :speechless: Ale jsem docela učenlivá tak tu snad za čas budu jako doma :oops:

Lyonella 15.04.10 12:16

Docela nová? 5 měsíců…? :conf: :D

lucil 15.04.10 13:16
Lyonella píše:
Docela nová? 5 měsíců…? :conf: :D

No jo, 5 měsíců ale zase tady nejsem každý den a taky moje finance neumoźňují tolik parfémových zkušeností jako by se mi líbilo :bang:

Vera 15.04.10 13:20

First Premier Bouquet - hlavu bych jí tedy ustřelila, ale základ je jiskřivá vanilka a z oblečení voní přímo božsky

lucil 15.04.10 14:09
Vera píše:
First Premier Bouquet - hlavu bych jí tedy ustřelila, ale základ je jiskřivá vanilka a z oblečení voní přímo božsky

Hmm tak tuhle vůni vůbec neznám, musím nastudovat a vyzkoušet, díky za radu :)

jasmina 15.04.10 15:46

tady je celych 19 stranek gurmanskych vuni :) pocti si :)

http://arome.cz/…iewtopic.php?…

lucil 15.04.10 16:46
jasmina píše:
tady je celych 19 stranek gurmanskych vuni :) pocti si :)viewtopic.php?f=2&t=9­812

Díky :) Jdu do toho ! :shock:

Kerze 15.04.10 19:52
lucil píše:
Vera píše:
Hmm tak tuhle vůni vůbec neznám, musím nastudovat a vyzkoušet, díky za radu :)

Tam žádná vanilka není - je to třeskutá ovocně-květinová svěženka… :P

Hypnotic Poison - ten je v létě úžasný ! :D

Vera 16.04.10 00:57

ale napsaná tam je e:
bergamot, listy, vinná broskev, konvalinka, hrachor, jasmín, zelená růže, absolutní narcis, santal, kosatec, bílý cedr, tonka, absolutní vanilka , pižmo,
kytky jí dodávají svěžest, ale stejně bude na každé kůži vystupovat něco jiného, takže zkoušet a zkoušet

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama