"Vrtání" zubů ozónem

Kerze 17.02.09 19:30

"Vrtání" zubů ozónem

Hola hola, zkoušeli jste to už někdo ? Podělte se o zážitky, jak to funguje… :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Ada 17.02.09 20:53

Já jdu v pátek ke své zubařce, která si tu hračku teď koupila, tak se poptám. Mám právě asi dva takové neviditelné počínající kazy, na ty by se to mohlo hodit.

Kerze 18.02.09 08:49

Tak čekám na reference…Docela se mi ten nápad líbil - hlavně pro děti to může být velká úleva… :wink:

evixx 18.02.09 09:06

… začátkem března jdu k takové mladé, krásné, šikovné a topmoderní zubařce - tak se poptám … přítel na ní ocenil mimo jiné to, že si o něj při vrtání opřela ňadro ( takže poté na něj mohla asi vytáhnout i tu historickou šlapací vrtačku, co má v ordinaci vystavenou ve vitríně ) … já se spokojím asi se standartním,erotiky prostým ošetřením :?

Kerze 18.02.09 10:59
evixx píše: … začátkem března jdu k takové mladé, krásné, šikovné a topmoderní zubařce - tak se poptám … přítel na ní ocenil mimo jiné to, že si o něj při vrtání opřela ňadro ( takže poté na něj mohla asi vytáhnout i tu historickou šlapací vrtačku, co má v ordinaci vystavenou ve vitríně ) … já se spokojím asi se standartním,erotiky prostým ošetřením :?
:lol: Vyprávěl mi kamarád, že celá firma chodí hrozně ráda k zubařce, která si na vybrané pány při praci sedá obkročmo, aby ji nebolela záda…kurňa - vystudovala jsem blbý obor… 8)
evixx 18.02.09 11:16

… hm, ani můj obor nenabízí podobná omluvilelná pracovní zpestření …ale občas se něco dozvím něco velmi osobního … nedávno se mi jeden pán svěřil, že kvůli své výšce 198 cm - močí doma nejraději do umyvadla :shock: :D … oznámil mi to s vážnou tváří a o to větší jsem musela vyvinot úsilí, abych nezačala řvát smíchy :?

Kerze 18.02.09 11:44
evixx píše: … hm, ani můj obor nenabízí podobná omluvilelná pracovní zpestření …ale občas se něco dozvím něco velmi osobního … nedávno se mi jeden pán svěřil, že kvůli své výšce 198 cm - močí doma nejraději do umyvadla :shock: :D … oznámil mi to s vážnou tváří a o to větší jsem musela vyvinot úsilí, abych nezačala řvát smíchy :?
:lol: Jsi urolog nebo instalatér ? 8)
evixx 18.02.09 12:16

:lol: :lol: … občas i sexuolog … až si někdy říkám, že snad všechno ani vědět nemusím :oops: :? :shock:

… asi mě mají za diskrétní osobu 8) … proč ne, mlčím jak partyzán …akorát to občas vytroubím na „Arome“ :wink:

klubko 18.02.09 12:19
evixx píše: … začátkem března jdu k takové mladé, krásné, šikovné a topmoderní zubařce - tak se poptám … přítel na ní ocenil mimo jiné to, že si o něj při vrtání opřela ňadro ( takže poté na něj mohla asi vytáhnout i tu historickou šlapací vrtačku, co má v ordinaci vystavenou ve vitríně ) … já se spokojím asi se standartním,erotiky prostým ošetřením :?
:lol: To mi připomíná, že moje zubařka je děsná kočka, fakt krásná holka. Bohužel ani přes tenhle fakt k ní muže nedotáhnu ani párem slonů. Má chorobný strach ze zubařů, takže u žádného už pěkně dlouho nebyl :twisted: Ani ta kočka na něj nezabrala, tak co s tím? :?
evixx 18.02.09 12:29
klubko píše:
:lol: To mi připomíná, že moje zubařka je děsná kočka, fakt krásná holka. Bohužel ani přes tenhle fakt k ní muže nedotáhnu ani párem slonů. Má chorobný strach ze zubařů, takže u žádného už pěkně dlouho nebyl :twisted: Ani ta kočka na něj nezabrala, tak co s tím? :?
… podomní zubařka převlečená za Salmu Hayek :?:
klubko 18.02.09 12:30

Evixx, máš pravdu, ta jediná by asi zabrala :lol:

Kerze 18.02.09 12:32
evixx píše: :lol: :lol: … občas i sexuolog … až si někdy říkám, že snad všechno ani vědět nemusím :oops: :? :shock:
:lol: To znám - když se klienti začnou svěřovat s intimnostmi… :?

Ale vážně - co jsi vlastně „von Beruf“ ?

evixx 18.02.09 12:36

… vážně jsem archi-tetka 8)

Kerze 18.02.09 12:37
evixx píše: … vážně jsem archi-tetka 8)
:lol: Vida, takže instalatér trochu taky… :wink: A co navrhuješ - interiéry nebo celé hausy ?
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama