Rady a tipy - vůně pro mamku

Lalaith 18.02.10 09:33

Rady a tipy - vůně pro mamku

Potřebovala bych poradit - mamce bude 50 a nějaký parfém by se jí hodil a říkala, že by s ejí to líbilo, ale vůbec se nevyzná… Tak po mě chce, abych jí pomohla vybrat :shock: No, tak jsem jí zkusila dát očichat něco ze vzorků, co mám, došly jsme k tomuto:

Nemá ráda jasmín, vanilku, sladké, těžké vůně, omamné kytky (a vůbec čistě květinové vůně asi nebudou ono)
Doma má pouze 2 vůně od Avonu. Incandessence a Pur Blancu
Nina Ricci Love in Paris jí přišla moc výrazná, J´adore v jednu dobu moc jasmínová (ke konci se jí líbila), 5th Avenue moc kytičková, CK in 2 U moc výrazná a prý kořeněná, Premier jour sladká…

No, já bych teď potřebovala nějaký „seznam“ na očichání do parfumerie, uvítala bych jakékoli typy, co bych jí mohla podstrčit… Co jí voní jsem z ní nedostala, to prý přesně neví…
:?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Juana 18.02.10 09:54

Ech, nevěřila bych, že mne to napadne, přijde mi, že tady všichni proti Light Blue mají výhrady, ale asi bych na výletě s touto vůní začla. Maminka zjevně nemá potřebu něco moc podrobně zkouma a bude ráda když to bude jednoduché a pěkné - chtělo by to jemné svěží kytičky.

Takže bych volila:
Light Blue
Pleasures
Rush 2
Rose Essentielle

Pokud se tam neuchytí tak bych trošku přitvrdila:
Intuition Esteé Lauder
Euphoria Blossom (případně klasická Euphoria)
Pleasures Intense
Gucci eau de parfum II
Ange Ou Daemon

A jestli si nevybere ani v té druhé fázi, tak bych se přiklonila k názoru, že maminka není zase až tak moc vyhraněná a můžete zkoušet cokoliv a závisí to hlavně na náladě a šťastné ruce a možná bych na mamince vyzkoušela i něco kořeněnějšího, třeba:
Be 21
Blv Notte

Širín 18.02.10 09:56

Co mě tak napadá…
Boss Femme
Infusion d'Iris
a pak nějaké pudrové… Bvlgari Pour Femme, Jil, Hypnose Senses

Lalaith 18.02.10 10:14

Díky za tipy, měla jsem v plánu na ni vyzkoušet tak nějak od každýho trochu, klidně i něco kořeněného, ať aspň na 100% ví, že tohle ne - protože ona nic podobného na sobě nikdy neměla… třeba se jí to nakonec zalíbí…
A dobré jsou ty „3 stupně“…
Napadla mě ještě třeba Omnia Crystalline, Eternity… Mno, uvidíme… (ještě jí na to zkoušení dostat a dostatečně dlouho udržet, ale to už je jiná kapitola - strašně nerada nakupuje něco, co se dlouho vybírá v obchodě a co musí zkoušet :| :? )

tarra 18.02.10 10:20

Pokud jí přijdou Love in Paris, 5th Avenue, Premier Jourt atd moc výrazné :shock: …tak to asi bude těžký oříšek…to myslím bude výrazná i ta Light blue.
Souhlasím s Plesaures (tu já skoro necítím:o)
Dál bych zkusila Eclat Arpege, Jovan White Musk, Cheap and Chic, některé Bossovky- Femme, Women, možná Laura?…snad nějaké Aqua Allegorie - Figue-Iris?
nebo pižmovka Le Parfum MaxMara?

Maty 18.02.10 10:35
Širín píše:
Co mě tak napadá…
Boss Femme
Infusion d'Iris
a pak nějaké pudrové… Bvlgari Pour Femme, Jil, Hypnose Senses

souhlasím s Širín,hlavně poslední tři jmenované by se hodily..
Jen ne Light Blue :roll: ,nedovedu si ji představit na vyzrálé ženě

jerry 18.02.10 10:35

L'Eau D'Issey
některou z Aqua Allegorií - Cherry Blossom, Tiare-Mimosa…
Eternity - limitka 2009
Omnia Green Jade
Omnia Amethyste
Omnia Crystalline
I Love Love
Funny
Hippy Fizz
Cheap and Chic
Carolina Herrera 212
Dalistyle
Escale à Pondichéry
Miss Dior Chérie L'Eau Čajovky, Eau des 4 Reines nebo Rose & Reine od L´Occitane
Sport for Women (j. Sander)
Donna - Laura Biagiotti
Envy Me a Envy Me II Éclat d'Arpege
Addict 2 a Addict 2 Shine
L'Eau par Kenzo
Eau de Lys - Marina de Bourbon
Essence - Narciso Rodriguez
Max Mara – cokoliv
Lacoste Pour Femme a Lacoste for Women
Guess
Acqua di Giò
Eau Parfumée au Thé Blanc
John Richmond
F for Fascinating Night
Halloween a jeho odnože
Bright Crystal
Versense
Rumeur 2 Rose
Versace Woman
Sea & Sun in Cadaquès
Mediterranean Breeze
Champs-Elysées – není úplně lehká, ale mamince by se líbit mohla

A klidně i tu Light Blue - když se mamince bude líbit, tak proč ne :wink:

Maty 18.02.10 10:36

nooo jerry,to je testování na celý týden :lol:

jerry 18.02.10 10:38

Záleží na tom, do které parfumerky půjdou - nikde nemají vše. A taky se může stát, že hned první zkoušená vůně bude ta pravá :D

Lalaith 18.02.10 10:40

Jerry: Teda, no to máme co dělat :D Maminka se zblázní :oops: :D Ne, ale radši budu zkoušet douho, abychom našly něco vážně dobrého… Light Blue nevim, sama ho neznám, takže opravdu těžko říct…

tapuz 18.02.10 12:28

Blv
Diorella
Diva
Madness
Laguna

Nejsou výrazně sladké, těžké, omamné ani kořeněné, hodí se pro ženu středního věku (nejen :lol: ), za očichání stojí.

Juana 18.02.10 13:10

Madness pro ženu středního věku? :cry:

to snad neeeeee, to jsem opravdu byla stará usedlá slepice už ve dvaceti?
Madness, jsem právě nenapsala, protože jsem si říkala, že maminka by něco takového nemusela vydýchat.

domenica 18.02.10 13:18

Vůně a věk … stará klišé! :| :wink: Kromě toho, „stará a usedlá“ bych automaticky nespojovala se středním věkem :conf:

Arnika 18.02.10 13:22

A co třeba ty čajové vůně od BVLGARI? Nebo v podstatě cokoli od této firmy, taková BLV Notte by se mohla hodit. Pokud má ráda svěží, nesladké vůně bez kytiček, tak např. DKNY WOMEN nebo VERSENSE.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama