Rasasi - arabské parfémy

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Baluu 9.10.13 11:12

:palec: Převědčila jsi mne, risknu to a jdu do ní! Je chladnější nebo ji budu moci použít i na zimu??? Nechápu proč mají v kamenných parfumeriích přes půl stěny vystavenu jednu vůni, vždyť by od každé stačilo jedno větší a jedno menší :think: Pak by zbylo místo pro mnohem širší nabídku. Bůh žehnej internetu.

Elalice 9.10.13 14:07

@Baluu Myslím, že i na zimu, určitě bude krásná. Chladnější bych jí neviděla, spíše teplejší vůně - přesto mi ani v létě nevadila. Budu ráda, když napíšeš sem do diskuse, jak se Ti líbí, až si jí pořídíš. Já uvažuji o koupi Princess Musk od Ajmal. Neměla jsi možnost vyzkoušet?

Baluu 9.10.13 20:15

Určitě napíšu, jsem sama zvědavá. Jinou arabku jsem nezkoušela, Safina byla moje první. Hodně mne to láká, hledám vůni která mne doslova posadí na zadek a nebude to notoricky známý odér, kterého je plné metro. Chci něco výjmečného, neznámého, aby to byla typická vůně jen pro mne a dalších max.5 osob v ČR. Já v Praze, jedna v Chebu, jedna v Liberci, jedna ve Zlíně a jedna v Č.Krumlově :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No a ta další, pátá osoba bude arabka, co je tu jen na návštěvě :P

Baluu 9.10.13 20:18

Zítra ráno budu první „stepař“ za sklem naší pošty, už tam na mne čeká Jesus del Pozo Ambar, samosebou vybrán se slepeckou holí :lol: Mám ráda jeho Haloween.

Elalice 9.10.13 20:20

@Baluu Tak to se těším i na názor na Ambar, taky jsem vůni už párkrát zvažovala..... No páni, Ty se teda budeš mít. Mám moc ráda ten okamžik, kdy rozbaluji a už se nemůžu dočkat, až vůni vybalím a vyzkouším… Tak zítra písni, papa a hezký večer.

Baluu 9.10.13 20:27

To víš, že písnu ;) Rozumím, taky se těším jak malé dítě na Vánoce a dokáže mne šíleně rozčílit naháňka kurýrů a pošťáků jako dneska. Kdepak, ráno osobně, co si člověk sám nezařídí, to nemá.Doufám, že bude taková jakou jsem si ji vysnila, jupí to bude nádhera, až se do ní zachuchlám. Nic, není čas na hrdinství, jdu objednávat Tehebak! A když po ní dostanu nauzeu jako po Safině, pošlu Ti ji Elalice jako dárek. Stejně budou Vánoce. Pěkný zbytek večera všem perfémovým šílencům :dance:

Baluu 9.10.13 20:32

Ali, víš co mi ještě není jasné? Jaktože je Tehebak hodně podobný s „Flowerbombou“, když mají každá úplně jiné složení… :think:

Baluu 10.10.13 11:50

Tak Ambar dobrý, začátek silně citrusový, do minuty se promění ve sladko-hřejivou moc příjemnou vůni. Nemá ale absolutně žádnou výdrž na kůži :,( :,( :,( To mě teda štve, protože Haloween je super. Tohle je taková „polévačka“, která bude do týdne fuč. Jsem z toho smutná, ptz jinak by byla vážně příjemná. Doufám, že Tehebak mi ty poslední nepovedené pokusy vynahradí.

Elalice 10.10.13 12:49

@Baluu Ahoj, tak to mě docela překvapuje, že Ambar nemá výdrž. Já mám od JDP Haloween Fever a ten je perfektní i co se výdrže týče. Ptala ses mě na to, jak to, že Tehebak voní hodně podobně jako Flowerbomb, když má úplně jiné složení. Hmmmm, na to vůbec nedokážu odpovědět, koukla jsem též na složení a vážně jsem z toho byla překvapená. No, tak pak ještě písni, jak se Ti líbí. Papapa a hezký den.

Baluu 10.10.13 13:02

Taky jsem tou slabou výdží zaskočená…Co nadělám.....Dám vědět jak jsem pořídila s Tehebakem. Zatím ahoj.

pipisek 10.10.13 17:04
@Baluu píše:
Ali, víš co mi ještě není jasné? Jaktože je Tehebak hodně podobný s „Flowerbombou“, když mají každá úplně jiné složení… :think:

Já jsem si ze zvědavosti odstrik Tehebak pořídila a za sebe mohu říct,ze podobu s Flowerbomb vůbec neshledavam …pro mně zklamání :,(

Merkur_CZ 10.10.13 17:26
@pipisek píše:
Já jsem si ze zvědavosti odstrik Tehebak pořídila a za sebe mohu říct,ze podobu s Flowerbomb vůbec neshledavam …pro mně zklamání :,(

První vůni typu Flowerbomb jsem cítila u vůně, kterou jsem měla: http://www.arome.cz/…ra/carolina/
Když Flowerbomb přišla jako novinka, hned jsem si vzpomněla na Carolinu, které se Fl. velmi podobá.

pipisek 10.10.13 18:48
@Merkur_CZ píše:
První vůni typu Flowerbomb jsem cítila u vůně, kterou jsem měla: http://www.arome.cz/…ra/carolina/
Když Flowerbomb přišla jako novinka, hned jsem si vzpomněla na Carolinu, které se Fl. velmi podobá.

Děkuji za tip,pokusím se sehnat si vzorek.

Scherie 10.10.13 18:58

Tehebak je pro mě dokonalý klon Belle Opium

Baluu 10.10.13 20:27

Holky to je ale v čudu, co nos, to názor… :zed:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek