Řasenka pro výrazné řasy

Magnolie1 20.2.17 10:41

@milacka souhlasím, ta červená je nejlepší, je ta cena, ale dá se občas sehnat v nějaké akci, to zase ano.

mmaat 20.2.17 15:17
@Rosa N. píše:
@mmaat a mají je na Notinu? notino punc qality. Odjinud je nechci. http://www.laie-smileys.com/colera.gif
:mrgreen:
chce to vyzkoušet, no. Taky jsem používala micelárku, ale pak jsem se zas vrátila k normální pleťové vodě, protože se mně přestala nějak pozdávat - http://arianabeauty.com/…ici-oblicej/
Rosa N. 20.2.17 15:59

@mmaat Magdi, mockrát děkuju. :kytka:

Magnolie1 20.2.17 17:09

@Rosa N. @mmaat ono to chce vyzkoušet, každému sedne něco jiného, já tu micelárku také občas střídám s klasikou - odličovací mléko a pleťová voda, ale na červenou Biodermu nedám dopustit

mmaat 20.2.17 17:52

@Magnolie1 no jasně, že každému sedí něco jiného. Ale ten článek je minimálně k zamyšlení.

Magnolie1 20.2.17 18:27

@mmaat to rozhodně k zamyšlení je

milacka 20.2.17 19:31

Mne micelárna voda maximálne vyhovuje, vyskúšala som všetko možné, ale vždy som sa vrátila k Bioderme. Keď mi diagnostikovali histamínovú intoleranciu, vrhla som sa na internet a hľadala informácie, čo zdravé je, čo nie, aká kozmetika áno, aká nie, všade okolo mňa zrazu bola len chémia, jedy…Z tých negatívnych informácií, ktoré som dennodenne čítala, sa mi začal rúcať svet. Časom som pochopila, že keď som bola „nevedomá“, bola som šťastnejšia. Negatívne myšlienky mi zaplavovali myseľ a psychika šla ku dnu. Jedného dňa by som sa určite zrútila, slabá, podvyživená…
A tak som si povedala dosť. Podobné články som prestala vyhľadávať a sústredila som sa na signály svojho tela. Samozrejme, že určité stravovacie zvyky som musela zmeniť, ale už nie som taká paranoidná, nepozerám na sortiment na regáloch v obchodoch ako na nutné zlo, a veru aj zhreším.
Len toľko som chcela.
Apropo, do televízie Markíza občas zavíta MUDr. Bukovský a v Teleráne vysvetľuje divákom najnovšie trendy v zdravej výžive.
Prestala som používať výrobky s palmovým olejom, pretože je nebezpečný, zdraviu škodlivý. Doporučoval kokosový olej, hneď som si ho kúpila. Pred pár dňami už kokosový olej nedoporučoval, vraj je ako palmový, treba sa sústrediť na avokádo, orechy. Už si nedám vymývať mozog. Neviem, čo si mám o tom myslieť. A známa, ktorá pracuje v Markíze mi vravela, že pán doktor si v bufete po prednáške pochutí na parížskom šaláte plnom éčiek.

PS: v tej mojej, vtedy ťažšej dobe som sa dočítala, že by som nemala jesť ani vajíčka, vraj sú menštruačným produktom sliepok.

Poéma 20.2.17 22:48

Ten článek je přesně o tom, jak jsem si s micelární vodou Biodermou Sensibio zadělala na průšvih. Vyrážky, ekzémy, lišeje, ohraničená místečka na pleti s jemnými šupinkami. Pnutí pleti, nesnášenlivost mého pletí běžně tolerovaného krému.
3/4 roku trvalo než jsem našla kosmetiku, která tenhle průšvih dala do kupy.
Takže pro mě micelárka naprosto zakázaná věc, odličuji se a ošetřuji kosmetikou Malu Wilz na citlivou pleť a jsem nesmírně šťastná, že jsem potkala kosmetičku, která měla dlouholeté zkušenosti a poznala, co moje pleť potřebuje a co je pro ni vhodné.

milacka 20.2.17 23:39

@Poéma Táto nemecká kozmetika má zaujímavé produkty aj ceny.

Poéma 21.2.17 08:26

@milacka Souhlasím, uvítala bych jen její lepší dostupnost, ne každá kosmetička s ní pracuje. :(

milacka 21.2.17 09:12

Ja som mávala opuchy, svrbivé vyrážky z vysokohistamínových jedál, niektoré som vylúčila, iné obmedzila. Čo sa týka kozmetiky, čím siahodlhšie zloženie, tým horšie pre mňa. Striedam bio olejčeky s krémami.
Aj riasenky, keďže sme v tomto vlákne, musím skúšať opatrne. Všetko je to individuálne, čo si niekto chváli, pre druhého môže byť pohroma.

CathB 12.8.18 14:44

Řasenku Iconic od Giordani Gold (Oriflame) :-)

nisa1981 12.8.18 14:53

Ja mám teraz podkladovú bázu na riasy od Yves Saint laurent a špirálu od Diora Iconic Overcurl, skvele sa doplňajú a dokážu vytvoriť perfetné vejáriky :-)

Criy 8.10.19 12:51

Teď používám od Mac a nemůžu si ji vynachválit. Super.

rarasek8 9.10.19 08:44

Mám ráda řasenku od maybelline :-)

Stránka:  « Předchozí 1 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie