Recenze roku (atlas pudlů)

Recenze roku (atlas pudlů)

Pojďme si sem sbírat recenze a citáty z nich, které stojí za to.
Nemusí to být jen :pudl:íci, ale taky :srdce: .

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Začnu.

„Nepřijde mi jako klasická květinová, ale spíš lehce težší kvetinová“

Slečna je trochu dyslektik, ale když to přehlídnete, tak si počtete:

https://www.arome.cz/…l/kuciiinka/?…

Zezačátku jsem cítila svěží ovoce a v průběhu dne se vůně změnila na svěže-výraznou.

Osobitá vůně a jednoduchý flakónek, to vše je obsaženo v této toaletce.

Hanka H 13.7.21 19:17

K tomuto parfému jsem se dostala až ve svých třiceti, kdy si na něj připadám dost dospělá. Dřív mi sice voněl, ale k mladému věku se nehodí. Je to hodně těžká, smyslná jasmínová vůně. Připomíná mi modrou Niveu v plechovce a tím ji nechci nijak urazit. Rozhodně se nehodí pro každou ženu. Je to velmi elegantní vůně, která dokáže zvednout sebevědomí.

Věřte - nevěřte - je to recenze na Pětku! :lol: Tohle vědět, že stačí koupit Niveu v plechovce … :think:

Jenom dumám nad tím, zda by se ta Nivea neurazila :lol: :lol: :lol: ?!

@Hanka H píše:
K tomuto parfému jsem se dostala až ve svých třiceti, kdy si na něj připadám dost dospělá. Dřív mi sice voněl, ale k mladému věku se nehodí. Je to hodně těžká, smyslná jasmínová vůně. Připomíná mi modrou Niveu v plechovce a tím ji nechci nijak urazit. Rozhodně se nehodí pro každou ženu. Je to velmi elegantní vůně, která dokáže zvednout sebevědomí.

Věřte - nevěřte - je to recenze na Pětku! :lol: Tohle vědět, že stačí koupit Niveu v plechovce … :think:

Jenom dumám nad tím, zda by se ta Nivea neurazila :lol: :lol: :lol: ?!

Není to urážka, ale pravdu a tu si troufla vyslovit, až když si zvedla sebevědomí. :kytka:

anaja90 13.7.21 19:34

nene! :lol: :lol: :palec:

anaja90 13.7.21 19:36
@frangipani_romana píše:
Osobitá vůně a jednoduchý flakónek, to vše je obsaženo v této toaletce.

Tahle mne zaujala, myslím, že bude heská.

Hanka H 13.7.21 21:13

Tesat do kamene - co slovo, to perla! Nechápu, jako to, že tento skvost ještě nemám?!

@Hanka H píše:
Tesat do kamene - co slovo, to perla! Nechápu, jako to, že tento skvost ještě nemám?!

není to takový ten střední proud :relax:

Příspěvek upraven 14.07.21 v 12:41

Theaa 14.7.21 08:23

Krásny mini parfém od Rituals. Má krásny flakón, je ružový a uzáver má drevený. Dokonalý výzor a ešte krajšia vôňa. Je dosť silný a stačí jeden malý strek na rozvoňanie, ktoré vydrží celý deň. Je naozaj maličký a veľmi spratný. Akurát do kabelky. Krásne mi zdobí poličku.

Theaa 14.7.21 08:27

Když jsem uviděla flakónek vůně, byla jsem nadšená, pak bohužel nadšení opadlo. Je to holt riziko u vůní a je potřeba si jí předem zkusit na kůži, jak se vám rozvoní. Voní sice nádherně, jen na mé kůži se rozkládá do tónů vůní, které dříve používaly naše babičky. Ale i tak, myslím, že většině z vás sedne a mrzí mě, že jí nemohu nosit.

Tohle je dobrý a těším se na další díl: Jak si vyrobit domácí antikoncepci.
https://www.arome.cz/…iska-mazana/

mmaat 19.7.21 15:02

Recenze jak víno: :-D
Parfém opravdu voní jako originál, kterým je inspirován. Protože mám zkušenost s originálem mohu říct, že má za tuto cenu dostačující výdrž ovšem určitě nevydrží celý den jako originál. Musí se přestříkávat a tahat s sebou takový velký flakon nechcete. Strhávám hvězdu za výdrž a velikost flakonu, není to prostě do kabelky. Takže se musíte smířit s tím, že celý den vonět nebudete.

Hermesfan 19.7.21 15:56
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek