Recenze v liště

aangie 2.10.11 12:20

Recenze v liště

Moc bych prosila nové Aromačky, aby své Recenze psaly stylem, ze kterého bychom se my, ostatní, dozvědeli, jak ta vůně voní. Své dojmy typu líbí, nelíbí, fuj,… emoce z vůní a podobně lze psát do vlákna " Co jste dnes zkoušeli nebo si lze založit nové vlákno na pokec.

Moc děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 130 Další »
Vera 2.10.11 14:19

SOUHLASÍM Na pouhé líbí nelíbí tu je palec

Admin Arome.cz 2.10.11 17:01

Recenze, které neobsahují přidanou hodnotu navíc oproti Líbí/nelíbí/neutrální budeme mazat. Cílem je, aby byly u vůně recenze, ze kterých se čtenář něco konkrétního dozví. Přesná pravidla doplníme.

drobececek 2.10.11 18:21

S tím souhlasím. Dojmy typu „bylo mi z té vůně úplně blbě“ patří do fora, ale ne do samostatných recenzí. Hudební recenzent taky nebude psát „tuhle kapelu fakt zbožňuju“…

  • Citovat
  • Nahlásit
Bea 2.10.11 18:58
Admin Arome.cz píše:
Recenze, které neobsahují přidanou hodnotu navíc oproti Líbí/nelíbí/neutrální budeme mazat. Cílem je, aby byly u vůně recenze, ze kterých se čtenář něco konkrétního dozví. Přesná pravidla doplníme.

Super, moc děkujeme.
Milé nové psavé Aromačky, pokud máte pouze krátkou charakteristiku, či dojem, (ale nechť se týká vůně, jejich vlastností, ne vás a vašich vlastností „úplný miláčik na leto“ asi není úplně vhodný popis, který by ostatním něco řekl) tak je možné vložit jej jako komentář pod ADINU recenzi k dané vůni (uvidíte odkaz nahoře v databázi, pokud Adina recenze k dané vůni existuje). Jinak doporučuji založit tlachací vlákno, či se vyřádit do vlákna „co jsem dneska zkoušela“.

ADMINI: Nebylo by možné k recenzím též připojit odkaz „nahlásit“, jak je tomu u příspěvků?

Takovýto příliv nových „recenzí“ zaznamenávám až s novým Arome … :-(

otakara 2.10.11 19:40

Uznávam,

moje dva príspevky neboli zrovna práve recenziou, tak ich zmaž. :-)

paprlile 3.10.11 09:25

Stále čítam Vaše recenzie so zatajeným dychom…Napadá ma vždy len jedno – budem aj ja niekedy schopná tak úžasne popísať vôňu a rozoznať jej jednotlivé zložky??? Veľmi si to želám!

Myslím, že nebudem hovoriť len za seba, keď poviem, že obdiv je to pravé slovo, ktoré my nováčikovia cítime, keď prechádzame tieto stránky. Je toho tak veľa nového, pre nás je tajomný svet, ktorý pomaly odhaľujeme a vy ste v ňom už doma. Sme len malé sestričky v ružových šatočkách a s bábikou v ruke…A Vás veľké sestry obdivujeme a závidíme Vám! Najradšej by sme sa navliekli do Vašich šiat a topánok a boli ako Vy! Vy nám samozrejme so zdvihnutým prstom hovoríte, že ešte máme čas a do šiat musíme dorásť…A to je dobre - treba nás usmerniť, veď by sme v tej našej roztopašnosti mohli tie šaty aj zničiť…

Preto prosím nováčikov o trochu pokory a veľké sestry o veeeľa trpezlivosti!

Ďakujeme :-)

Vera 3.10.11 14:23
paprlile píše: …Napadá ma vždy len jedno – budem aj ja niekedy schopná tak úžasne popísať vôňu a rozoznať jej jednotlivé zložky??? Veľmi si to želám!
tie šaty aj zničiť…

určitě budeš! :-D

Dagmarr 3.10.11 15:47
paprlile píše:
Sme len malé sestričky v ružových šatočkách a s bábikou v ruke…A Vás veľké sestry obdivujeme a závidíme Vám! Najradšej by sme sa navliekli do Vašich šiat a topánok a boli ako Vy! Vy nám samozrejme so zdvihnutým prstom hovoríte, že ešte máme čas a do šiat musíme dorásť…A to je dobre - treba nás usmerniť, veď by sme v tej našej roztopašnosti mohli tie šaty aj zničiť…

Preto prosím nováčikov o trochu pokory a veľké sestry o veeeľa trpezlivosti!

Ďakujeme :-)

Tvůj popis nováčků je krásný a už se těším na Tvoje recenze…až nasbíráš zkušenosti :-) budou určitě trefně sepsané.

derad 3.10.11 19:38
paprlile píše:
Stále čítam Vaše recenzie so zatajeným dychom…Napadá ma vždy len jedno – budem aj ja niekedy schopná tak úžasne popísať vôňu a rozoznať jej jednotlivé zložky???

buď v klidu - 100% rozeznat všechny, nebo aspoň většinu ingrediencí umí jen velmi málo lidí; většina zdejších recenzí zmiňujících složky je konzultována s oficiálním složením parfému :-)

soninda 3.10.11 19:48

8-o mě ten popis teda přijde trapný až podlézavý, sorry

ale souhlasím, že někdo kdo dokáže napsat tohle, recenzi za čas zvládne určitě

já tu potřebu nemam

  • Citovat
  • Nahlásit
moajli 4.10.11 08:25

když si čtu v diskuzi „Co jste dnes zkoušely“ tak tam rozhodně vidím mnohem víc čtivých a hodnotných recenzí než zde ....... přitom by tato stránka měla být vlastně takovým reprezentačním výtažkem recenzí.

Příspěvky jako „takový miláčik na leto“ nebo podobné jí rozhodně čest nedělají (a také koukám, že začíná zahlcování Avony a Oriflamy - i když nic proti nim ale.....)

albeni1 4.10.11 08:45

Ano, čekám ještě na příliv Avonu a Oriflame do inzerce…

A jinak jsem chtěla napsat, že jsem moc ráda, že tady ještě zbyli lidé, kteří potřebu napsat dobrou recenzi MAJÍ, protože jinak bychom se o spoustě vůní vůbec nic nedozvěděli a kdyby Arome spadlo do škarpy osekaných stručných tvrzení typu líbí nelíbí, tak to by byl konec tohoto webu.

  • Citovat
  • Nahlásit
paprlile 4.10.11 09:22

Soninda podliezať som určite nechcela, myslela som to naozaj úprimne. Napísať dobrú recenziu chce nejaké tie skúsenosti a znalosti. A ani to nie je vždy všetko, pretože niekto aj skúsenosti má, ale nevie to napísať, alebo skrátka nemá tú potrebu, ako spomínaš ty… Preto ďakujem za povzbudenie, že raz to snáď pôjde aj mne :-)

Ale to nebolo to hlavné, možno som to napísala trochu ,,metaforicky´´, ale nechala som sa uniesť :-D Viackrát som čítala príspevky vyjadrujúce obavu z húfneho prílevu nováčikov a možných problémov, ktoré by z toho mohli vzniknúť. Plne chápem, že tu bola komunita, kde ste sa viacmenej všetky poznali a vytvorili ste si tu nejaký systém, ktorý už dobre fungoval a teraz ho niekto chce narúšať… Chcela som preto trošku upokojiť atmosféru - skrátka, aby ste sa vy skúsenejšie nehnevali na nás nováčikov a kľudne nás aj uzemnili, keď bude treba, a aby sa na druhú stranu nejaký nováčik necítil dotknutý, že mu niekto zmaže jeho recenziu…

Verím, že sa tu podarí zachovať tú krásnu atmosféru. Len to bude chcieť trpezlivosť na oboch stranách…Toľko asi k pointe môjho vyššie uvedeného výlevu :lol:

soninda 4.10.11 09:28

albeni, ale to já jsem taky ráda, ráda to čtu
já tu potřebu nemam, protože dobře vím, že na to nemam, že by to dopadlo asi tak nějak jako nově se objevené recenze

a ten popis nováčků nebyl podlézání to sem přehnala, jen sem obrátila oči v sloup :wink:

  • Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 130 Další »
Váš příspěvek