Redken kde nejlevněji, poradí někdo???

Sára 11.8.08 21:05

Redken kde nejlevněji, poradí někdo???

V Usa vyjde za celkem srandovní cenu, nemáte nějaký tip odkud posílají k nám nebo na prověřeného prodejce na E-bay? Kuji

coccinelle 12.8.08 16:47

Redken

Ahoj Sáro, kupuju Redken na www.pro-vlasy.cz a mají ho ještě tuším na www.hairshop.cz ,ale tam je o něco dražší, jinak asi jen v kadeřnictvích Redken. Levná záležitost to teda není ani v jednom případě :oops: Já za to utrácím jen proto, že moje odbarvené kudrnaté vlasy by Dixi nesnesly :wink:

Sára 19.8.08 10:22

Tam nakupuji už nějaký pátek taky ale teď jsem zkusila E-bay, i s poštovných jsem pořád na polovině cen, tak hlavně aby to došlo - hlavně tam mají i to co u nás ještě není v prodeji.

Sára 24.10.08 20:17

takže jsem se ptala, odpovědi se nedočkala, sama jsem pátrala a můžu říct, že nejlevněji se dá Redken sehnat na E-bay, cirka za třetinovou cenu než u nás na internetu - vyplatí se samozřejmě koupit více kousků od jednoho prodejce a nechat sloučit poštovné, nakoupila jsem tak i kůry Chemistry, které se u nás vůbec neprodávají a také řady, které se buď už neprodávají a měla jsem s nimi dobré zkušenosti nebo řady, které ještě v čr nejsou k dostání.

VikiS 28.10.08 21:13

Saro, zkus tenhle odkaz: http://aukce.volny.cz/…user_auction … id=7936285

Kdyz se mrknes na veskere zbozi, ktere avalanche nabizi, najdes i REDKEN. Posud sama, jak jsou pro tebe uvedene ceny vyhodne, nebo, jestli sezenes vlasovku tehle znacky jeste levneji. pokud ano, dej mi vedet. ;o))

Pokud jde o spolehlivost dodavatele, muzu jen uvest, ze jsem pravidelnym odberatelem.

janamarie 29.10.08 10:09

Redken mají levně na http://www.lookfantastic.com/

Bluegirl 24.5.12 15:53

..

ja si td koupila Redken na vlny - ten zelený na parfums.cz - na http://www.parfums.cz/redken//

Váš příspěvek

Další témata z kategorie