Refan parfémy názory, zkušenosti

Bea 01.11.09 10:36

Refan parfémy názory, zkušenosti

Kdysi dávno jsem si koupila imitaci Gucci Envy a Tommy Hilfinger Tommy Girl, moc mi voněly od začátku až do konce, možná to bylo díky nevyčichanému nosu, před časem jsem si konečně pořídila originály a voní mi úplně stejně.Samozřejmně jenom podle paměti, je to už 8 let, co jsem se parádila imitací.
Jaké máte zkušenosti vy, používali jste někdo?

74SLena 08.10.11 17:45

Je krýze a tak já tedy objednala u Refanu vzorek Poeme a z nostalgie Venezii (tu jsem před lety od Refanu měla a každý chválil). Tak dám vědět jak to dopadlo. Já si totiž tu Poeme asi v originálu nikdy nekoupím. Na Elninu za 790,– Kč jsem na 30 ml koukala dva měsíce a když jsem si jí teď po výpatě chtěla objednat tak tam dneska není. Moc prachů taky nemám a dražší jí nechci.

martisisinka 08.10.11 19:52

Tak pak dej vědět, taky mě to zajímá :wink:

74SLena 17.10.11 16:39

zkouška

Tak docela spokojenost. Rozhodně musím říct, že je Refan asi lepší než Federico Mahora. Poeme si je podobná i když asi tak po 10 minutách se v ní objeví trochu štiplavá látka a vůně je rozostřená. Pak se usadí a opravdu je té Poeme podobná. Venezia je nostalgie. Ale originál si stejně pořídím. Vzpoměla jsem si, že jsem kdysi dávno měla také od nich imitaci Edenu a L´eau par Kenzo, taky jsem byla spokojená.

martisisinka 25.10.11 17:45

Já docela přemýšlím o G. Sabatini Bolero, kdysi jsem ho měla a byl chválen. Dnes už originál asi taky není k sehnání…

Aanomis 02.08.13 09:45

Také mi to nedalo, jelikož jsem si chtěla zakoupit od Refanu alternativu k Escale a Portofino - neb originál je příliš drahý a zoufale dochází..
Udělala jsem tedy pokus. Objednala cca 35 vzorků mně známých i neznámých vůní a budu provnávat.

Zatím vyzkoušeno: Escale a Portofino - nebrat je to jen líh, líh a líh…podoba téměř žádná./možná snad jen jedovatě žlutou barvou ve flakonku"…/

Oproti tomu ale např: COCO Noir a Mon jasmin noir jsou velmi blízko originálu bez náznaku lihového odéru - a jako alternativu na přechodné období možná…

I když jako zastánce „originálu za každou cenu“ volám - raději to vydržte a šetřete !!!!! Raději levnější drogérkovku - než „alternativu či napodobeninu“ Raději podpořím originál než „rádobyoriginál“ .....

VirnaLisi 31.08.13 22:35

Ja mám z refanu Bvlgari- Eau d eté.Nemôžem porovnať s originálom,pretože som nemala tú česť,ale ako replika nevydrží na mne ani pol hodinu.Mám však vzorku Delicés de Cartiér tiež z refanu a tá sa mi veľmi páčila,tak som si kvôli flakónu zakúpila originál.No a tá je úplne identická.

ZorkaO 26.10.13 07:26

Ja som s nákupmi u REFAN veľmi spokojná, imitácia-neimitácia, cenovo pri 20 percentnej zľave výborné. Venezia vonia skutočne tak, ako stará klasická Venezia,ktorú už nemožno zohnať, nie nová verzia, dopĺňam ju telovým mliečkom tiež Refan, a manžel si nevie vynachváliť pánsky Hypnose- tiež aj s telovým mliekom.Každý v okolí si myslí, že má originál, vonia takmer identicky/máme aj originál/. Na jeho hojné postrekovanie sa by som mu ozaj nemohla kupovať originál Lancome.
U REFAN kupujem aj prázdne fľaštičky na parfém, sú za výbornú cenu a v krásnom prevedení :D
Samozrejme,že mám najradšej originálne parfémy, ale aj REFAN poteší :kytka:

Váš příspěvek

Další témata z kategorie