Reformulace pánských vůní z let cca 1975-1995 ?

Stránka:  « Předchozí 1 2
FlirtBoy 08.11.18 22:20

já si vybavuji, že ještě před nedávnem se dalo čas od času narazit na 30ml Ungaro III s červeným uzávěrem (možná se někde povalují dodnes, netuším), to bude zřejmě podobný případ…zkusil jsem takhle před časem koupit 30ml Drakkar, ale tam je to už asi úplně beznadějné

Příspěvek upraven 08.11.18 v 22:30

FlirtBoy 08.11.18 22:29
@Otavak píše:
tak jsem hned druhý den objednal 100 ml do zásoby a ejhle, vůně byla jiná. Řekl bych taková vodnatá a s menší vydrží.

souhlas, s Quorem se opravdu v posledních letech dějí zvláštní věci :cry:

Polo Green mám bohužel jen v jednom starším flakonu tady od Chandlera…na novější verze jsem nikde nenarazil, vzhledem k tomu, že už tu zazněly narážky na možné změny u Safari, bych se asi bál kupovat větší balení úplně naslepo…

Otavak 08.11.18 22:40

@FlirtBoy
Právě, že mě děsně láká to Safari,ale na zahraničních fórech narážím na kritiku současné verze, tak to na slepáka nerisknu. Bojím se, že obdobná, ne moc vydařená reformulace mohla potkat i Polo Green. Ale nevím, třeba se pletu a nebude to taková katastrofa :-)

FlirtBoy 08.11.18 22:52

Safari má pro mě nějaké zvláštní kouzlo, tak si ten starší flakon šetřím…Ještě k tomu Antaeu (nejsem si jistý, jak to skloňovat vlastně): Já skutečnou vintage taky nemám, můj flakon je starý cca 8 let, zkoušel jsem ji v parfumerii cca před týdnem a voní imho trochu méně výrazně a je taková „lehčí“, hlavně vrchní tóny (hlava)…po rozležení se od té mé už tak moc neliší a výdrž je stále velmi dobrá…popravdě netuším, jak tyhle změny, které se v posledních letech dějí, postihly Chanel jako takový - před cca rokem jsem si koupil Chanel pour Monsieur EdP a tam si na výdrž ani na projekci rozhodně nemůžu stěžovat (vůně samotná má nejblíž k verzi Concentrée)…spíš se trochu bojím koupit naslepo novou Egoiste a při hledání testeru narážím pořád jen na Egoiste Platinum, se kterým nejsme úplně kamarádi.
Při této příležitosti si vzpomínám, že jsem na sebe ze zvědavosti stříkl CK Eternity for Men, která často sklízí kritiku za reformulaci a za sebe můžu říci, že mi voní stejně jako starší flakon, který mám doma (zřejmě už taky reformulovaný) a na ruce mi vydržela (byť ne nijak zvlášť pronikavě) vonět asi 9 hodin…

Omlouvám se, že to píšu takhle na přeskáčku, jak si moje hlava děravá vzpomene :-D

Otavak 08.11.18 23:11

Já měl starší verzi Safari jen ze vzorku a do dnes na ní vřele vzpomínám. Proto mě láká celá láhev. Se Chanely mám větší zkušenost jen s tím Antaeem. A s ním, jak jsem psal, jsem spokojenej. Měl jsem vzorky i jiných Chanelů, ale už si moc nevzpomínám jak voněly. Jo, ten pour Monsieur ve verzi EDT mně voněl, ale zklamala mě výdrž. K CK Eternity mám takovej neutrální vztah, neurazí nenadchne. Ale rozhodně jí nezatracuji. Mám odstřik současné verze a občas si jí šplíchnu do práce a v pohodě se mnou vydrží celou 8 hod. směnu. A co taková Paco Rabanne XS pour homme? Nevíte jak je teď na tom?Tu jsem měl v 90.letech rád.

Stránka:  « Předchozí 1 2
 Váš příspěvek