Reštaurácie

Katlynka 01.06.11 17:46

Reštaurácie

Dajte tipy na dobré reštaurácie, ja konkrétne zháňam v Brne, potrebujem niečo prijateľné na promócie, nemyslím pivnice ani hospody, kde sa tiež varí. Zatiaľ ma na internete zaujal Hansen alebo Borgo Agnese, ale vlastnú skúsenosť nemám, budem rada za nejaké recenzie. Prihoďte aj vlastné tipy, uvítam všetko :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Ronna 01.06.11 17:49

My slavili promoci v La Stradě:
http://www.lastrada-brno.cz/

Blbé je, že ve všech těchto restauracích na jídlo čekáš dost dlouho, neboť menu má přednost.

Katlynka 01.06.11 17:53

Vážne? :? No tak to sa mi moc nepáči.. Mali ste menu nahlásené dopredu, alebo si vyberal každý čo chcel? Ja som práve mala v pláne vybrať menu pre všetkých rovnaké, aby to dlho netrvalo.

Ronna 01.06.11 17:55

Tak to se s restaurací zkus domluvit, jestli to tak jde. My měli zamluvený jen stůl a dopředu nás na to upozornili. Na místě si každý vybral a čekali jsme asi hodinu.

Katlynka 01.06.11 18:00

A inak ste boli spokojní? Prostredie, jedlo, obsluha? :)

mmija22 01.06.11 18:03

.

Příspěvek upraven 18.04.12 v 20:33

Ronna 01.06.11 18:28
Katlynka píše:
A inak ste boli spokojní? Prostredie, jedlo, obsluha? :)

Ano, je to oblíbená restaurace. A moc mi tam chutnalo. Dala jsem si těstoviny s lososem, klasika a moc dobrá. Mají skvělé rizoto.

foxy 01.06.11 23:17

V Brně znám jen Borgo a Kastelána…jestli tě Borgo zaujalo, rozhodně doporučuju, jídlo a víno bylo vynikající, prostředí taky dobré, obsluha dobrá, až na to, že mi zkomolili jméno a dělali si z toho blbou srandu,což bych v takovém podniku nečekala :roll:

shanin 26.08.11 14:23

Nechci zbytečně zakládat nové vlákno, tak se s dovolením zeptám zde. Promoci ani nic jiného neslavím, ale zajímalo by mě, kde se dá v Brně opravdu dobře najíst, když chci jít na oběd nebo večeři. Nic slavnostního, prostě se chci jít jenom najíst a chci, aby bylo to jídlo, za které nechci dát víc než dvě stovky, opravdu dobré. V poslední době mě zklamalo několik restaurací, kde dřív vařili dobře a bylo tam příjemně a teď je to hrůza hrůz (např. Piccolo Mondo), tak bych si chtěla konečně spravit chuť. Klidně ať je to zahulená čtyřka, když tam budou mít nejlepší guláš v Brně. :-)

Verda2 26.08.11 15:02

Byli jsme víckrát spokojeni v Sandonoricu http://www.sandonorico.cz/

výborné jídlo, dobrá obsluha a pěkné „pohádkové“ prostředí
a protože jsme tam už víckrát slavili narozeniny, tak bychom letos rádi šli jinam, ale nevím kam
slyšela jsem chválu na Muzejku, ale tam se nedá nikde parkovat - potřebujeme tam dojet autem kvůli rodičům, tak to asi zase skončí v Sandonoricu, ale změnu by to chtělo :) , tak prosím o tipy na Brno a okolí
jo, ještě je pěkná restaurace v Rajhradě, dobře tam vaří, ale je to tak 3 roky zpět, jak je to nyní netuším
předem děkuju za tipy
a prosím nekuřácké - moc si vymýšlím :D

shanin 27.08.11 09:12

Tak včera jsem chtěla zajít původně někam úplně jinam, ale nakonec jsme byli na grilovaných žebrech v hospodě U všech čertů (u zastávky Kartouzská). Silně tam nabourali mé přesvědčení o tom, že nesnáším opékaná masa nasladko. Ta jejich žebra se švestkovou omáčkou byla naprosto vynikající.

Je to takový vcelku obyčejná hospoda, kuřácká a nekuřácká část, docela příjemná obsluha. Točí tam Oslavany.

Svatka 27.08.11 15:20

Dobré se mi to zdálo i na Piavě v Jundrově, i cenově. Taky jsme byli párkrát v Rajhradě U Kašny - sice to tam není nejlevnější, ale jídlo se mi zdá kvalitní.

Ify 27.08.11 19:27

My máme v Brně dost oblíbenou K1 na Vinohradech. A teď jsme si ještě oblíbili restauraci na Vodařské - nepamatuji si jak se přesně jmenuje, ale je to jakoby součást toho sportovního areálu na Vodařské (rozhraní Komárova a Horních Heršpic).

shanin 30.08.11 16:01

Dnes jsem byla na obědě v Pohádkové hospůdce v Králově poli, které jsem se doteď vyhýbala kvůli tomu děsivému názvu. Nicméně kolegyně doporučily, tak jsem šla. Je tam nadprůměrně příjemná (a taky mladá a hezká :-) ) obsluha, vevnitř se nekouří, na zahrádce na stolech popelníky byly. Potěšila mě dobrá zeleninová obloha. Oni to nakrouhané zelí OCHUTILI (ve většině hospod nevídáno neslýcháno), a to dobře, a bylo to i dobře uleželé a byl v něm křen. Porce byla obrovská, jídlo (kuřecí řízek v bramboráku) průměrné, bylo to fritované (bramborák mám daleko raději smažený na pánvi) a vadila mi v něm nadmíra česneku. Já mám česnek ráda a do bramboráku rozhodně patří, ale když ho do jedné porce natlačí půlku palice aniž by předem varovali v jídelním lístku, trochu to zážitek z jídla zkazí. Nicméně podle smažených jídel hospodu nesoudím, takže tam ještě někdy v dohledné době zajdu na žebra, abych věděla, jestli jo, nebo ne. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama