Ricci Ricci Ricci!

Ada 11.06.09 17:49

Ricci Ricci Ricci!

Nový parfém Ricci Ricci od Niny Riccy bude v září:

http://www.nstperfume.com/…ci-ricci.jpg

…a má v ní být rebarbora, bergamot, tuberóza, růže, pačuli, santal a povíjnice, tento okrasný svlačec: http://dolfie.com/…ora/images/I … 20alba.jpg

Anglicky se jmenuje poeticky „měsíční květina“ a pochybuju, že nějak voní, uvidíme, co si parfuméři vymysleli :)

edit: aha, tak moonflower může být i durman (datura). To by k té tuberóze vcelku sedělo.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Širín 11.06.09 18:39

Rozhodně pěkný flakón.

verunka2201 11.06.09 18:47

Flakón je úžasný!! A složení se mi líbí, včetně té rebarbory, kterou mám fakt ráda :wink:

Širín 11.06.09 18:53

To verunka2201 :
Ano, třeba v Brit Red , že? :wink: Já taky… jsem zvědavá. Ta barva flakónu, to je přesně moje barvička!

verunka2201 11.06.09 18:57

No jasně, červená kostka :wink: Tu teda nosím raději v zimě, v létě je v ní moc vánočních perníčků :lol: ale uvidíme, co se mnou udělá tahle Nina. Jakože Niny povětšinou až tak moc nemusím…

Barbarra 11.06.09 19:21

Bezva, že novinka od N. Ricci není další variace na Ninu! Složení je docela zajímavé.

Širín 11.06.09 19:25

Ano, již to dělalo dojem, že Nina přešla z výroby parfémů na sadařství jabloní.

Albeni 11.06.09 19:27

Mě se líbí, jak pojali reklamu. Blondýnka jako kočičí žena, svůdné barvičky, černá bílá vínová. Krásný flakon, líbí se mi tedy mnohem více než Idylle. Pro mě je toto jedna z nejhezších posledních reklam, které jsem viděla :) hlavně žádné nahé těla, prsty v puse a podobné lahůdky :lol:

Fanfan 11.06.09 19:36

Flakon je krásný, složení vypadá také celkem pěkně, je pravda, že od N. Ricci mám ráda snad jen Love in Paris, ale ráda si zástup oblíbenců z řad této značky rozšířím. :wink:

Perla 12.06.09 08:53

Hmm, vypadá to moc pěkně, jsem zvědavá, jaká bude  :)

elisen3 22.09.09 20:58

O víkendu jsem si ji přivezla ze Švýcarska z Marionnaudu i s tělovým mlíčkem. Bylo to okamžité rozhodnutí ihned po prvním přivonění, je úžasná. Vůně od Niny ráda nemám a tuhle jsem zkusila jen náhodou a jsem nadšená, jak je pěkná. Ihned po stříknutí vnímám vůni kyselé rebarbory (než jsem si přečetla složení, myslela jsem si, že to je rybíz), docela rychle ale začne sládnout. Postupem času se z docela svěží stává až trochu gurmánská vůně. Ke konci mi trošičku připomíná Euphorii od CK, nebo aspoň něco z ní. Líp ji popsat bohužel neumím, ale rozhodně doporučuji neminout regál v parfumerii bez povšimnutí a určitě vyzkoušet! Myslím, že stojí za to :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama