Rozdíl mezi vůní Nina Ricci L´Air du Temps a Love Fills L`Ai

Arome e.v.a. 13.04.07 21:06

v mých úvahách o rozšíření sbírky se často objevuje holubička, nicméně bych chtěla broušený, resp.sklěnený flakon, ne umělohmotný, jaký jsem našla tady: http://www.cosmo.cz/NIRL114.html

Chtěla bych raději takový skleněný flakon s holubičkama:-) http://www.prodejparfemu.cz/l-air-du-te … -z172.html

Většina internetových obchodů má na fotu verzi b, ale kamarádka mě ujišťovala, že se nemám ani obtěžovat psát emaily, neboť v tomto provední /sklo/ se Holubička už léta nedělá a ke koupi už je pouze v plastu - nevíte o tom někdo něco bližšího? Opravdu už jen plastové flakónky?

Děkuji za odpovědi


Reklama

Ada 13.04.07 21:10

Holubička se samozřejmě dělá, akorát že teda to víčko - tedy holubičky - jsou umělohmotné. Vypadá to jako sklo, ale není to sklo, skleněné jsou jen na drahých sběratelských edicích. Minimálně v zahraničí je normálně k sehnání.

Arome e.v.a. 13.04.07 21:15

Prosím neznáte některá obě tyto vůně??? / u „modré“ mě zaujalo více složení, ale tuto vůni opravdu nemám kde otestovat, navíc srovnání s původní verzí, či čímkoli jiným:-)), navodí určitou představu také;-)/
Děkuji za příspěvky.

Původní verze L´Air du Temps
hlava: karafiát, gardénie
srdce: růže, jasmín
základ: kosatec florentinský, santalové dřevo

Nina Ricci Love Fills L`Air du Temps http://www.parfemland.cz/nina-ricci/for … my-parfem-

Složení:
Hlava: Modrý durman z Malaysie
Srdce: Bílá lile, bílá konvalinka
Základ: Santalové dřevo, bílé pižmo

Arome e.v.a. 13.04.07 21:18

Ahoj, Adi. Děkuju. Hlavně, že to vypadá jako sklo, to mi stačí:-) Nechtěla bych jen tu celoplastovou neprůhlednou - takže se zeptám přímo v e-obchodech, co tedy mají skladem: doufám to ví:-))

Ada 13.04.07 22:04

Já jsem holubičky koupila asi před rokem na ebay, tester bez krabičky za nějaké tři stovky (50 ml). A pořád ji tam myslím mají. Je hodně levná, aspoň teda za hranicema :)

Ada 13.04.07 22:09

Měla by být svěžejší a zelenější, jinak vím taky prd… a velmi by mě zajímala :)

Chava 13.04.07 22:21

Obal krásný, ta by mohla být klidně do mentolova.Ale nebude, to nemá NR ve zvyku.

Inka 14.04.07 10:07

Já jsem po letech přemýšlení, zda mám jít do Love Fills naslepo, protože N.Ricci jako takovou miluji, jsem vyzkoušela tuto vůni nedávno v Makru a byla jsem ráda, že jsem do ní nešla. Ani nedovedu popsat, jak vlastně voněla, protože byla tak lehounká a během chvilky se ze zápěstí ztratila, že opravdu jediný vjem, který jsem z ní měla je : lehounká jak vánek. A protože ji takto na nějakých stránkách popisovali, určitě nestojí za to do ní investovat a pak se co hodinu přestříkávat. Zaměnitelná, prchavá vůně. Je to samozřejmě jen můj názor, třeba byl starý vzorek atd. Ještě - kdysi jsem měla Les Belles (zelenou), která na mně také nedržela, ale ve srovná s Love F. jsem ji cítila alespoň po aplikaci.

Arome e.v.a. 14.04.07 11:55

Inka: děkujeme za odrazení od slepé koupě v tomto případě, jakmile vůně nedrží, jsou to vyhozené peníze /aspoň pro mě/ - kdyby byla vůně sebekrásnější :-( Jak ty obaly ale klamou, modrá Holubička působila velmi nadějně…

Inka 14.04.07 17:08

No, jsem ráda, že jsem pomohla, na druhou stranu, abyste mi tento názor neměla někdy za zlé, pokud by jste zjistila, že je Love Fills úplně jiná. Mám ráda konvalinky, proto jsem se na ni také upnula, ale výsledek byl takový, jak jsem popsala. Můžu se soustředit na jiné značky.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama