rozprašovače flakonů - sprcha x mlha

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
amorek 26.12.12 13:45

Čemu jsem se docela divila tak nejjemněji rozprašují ty nejlevnější vůně z mé poličky!A to B.U. 8o

Svítilka 10.1.13 19:14

U mě doma se nachází jedna zvláštní unisex asi-drogérkovka (věnovaná přítelem, že ji zkonfiskoval sestře a teď ji nenosí :mrgreen: ), a u té teda rozprašovač spíš než tu sprchu připomíná zahradní hadici :lol: Ta snad ani nejde nanést jinak, než stříknout na zápěstí, obtisknout o sebe a následně otřít o krk. Když si stříknu rovnou na krk, tak mi to steče až do výstřihu :lol:

Dalia 12.9.13 20:23

Jsem mile překvapená hustou mlhou, kterou aplikuje rozprašovač u Satine. Mám to štěstí jen já, nebo máte stejnou zkušenost i vy - jiné majitelky této vůně?

kakadu 12.9.13 22:00

Já si nemůžu pomoct, ale nové Simple místo Juli nemám ráda.
Mě nějak připadá, že párkrát stříknu a mizí to zoufale rychle, než z Juli.
Má někdo podobný pocit ??
Juli mi trvala mnohem dýl, než jsem vůni vyplácala

To, co ted mám doma nově, tak tomu opravdu nehrozí, že to budou nespotřebované odstřiky, budu ráda, že na dně zůstane troška na připomenutí vůně :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
luisa 13.9.13 12:08

@kakadu Jo, mám to stejně. Nové Simple rozprašují moc silně a moc doširoka. Musí se s nimi hodně opatrně, jinak je velká část parfému úplně někde jinde, než chci.

• Citovat
  • Nahlásit
Daňule89 13.9.13 12:25

@Dalia hustou mlhu u Satine potvrzuji. :)

Dagmarr 13.9.13 17:08

@kakadu
Asi to tak bude. Odstřik Pure eVe jsem vystříkala během 2 dnů, což se mi ještě nikdy u ničeho nestalo. Je ale fakt, že je to vůně neobyčejně krásná.

Halbuska 16.9.13 20:16

Mlha u Liberté, a nepříjemný čůrek u Omnia Crystalline.

E.Evulenka 16.9.13 20:53

Mega čůrek Oriflame M by Marcel Marongiu. Omluvou mu je pouze to, že je to obyčejná vůně a používám ji převážně na provonění domu. :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek