Rozvod

Alena_In 24.5.12 09:31

@Elvira
Hodně síly! :kytka:

Elvira 24.5.12 18:00

Holky, mockrát vám děkuju! Proběhlo to klidně a bez emocí, jelikož jsme k rozvodu spěli už léta. Přesto je to divné…
Doufám, že bude toto téma zas hodně dlouho u ledu!

hafik 24.5.12 18:43

Já jsem se rozvedla vloni v březnu, po necelých 23-ti letech manželství. Mám teď klid, psychický klid, užila jsem si psych.teroru od exmanžela poslední roky dost, ale kvůli dětem jsem si vše nechala líbit. Už bych to nikdy neudělala :cert:
Elvírko, drž se :hug:

Elvira 24.5.12 19:00

Tedy, hafiku, tos vydržela hezky dlouho! Nemá cenu udržovat něco násilím, ale to se mi to teď říká… Jsem v rodině první „černá ovce“, které nevyšlo manželství. Ale nikdo mi to neříká, myslím, že jsou taky rádi. A děkuju! :kytka:

Rendulinda 29.5.12 00:49

Holky, blahopřeju k novému rodinnému stavu (šťastně, nebo přinejmenším spokojeně rozvedená :D ), užívejte si života se vším, co k vám přinese a věřte - teď už bude jenom líp!

evik77 29.5.12 09:40
@Elvira píše:
Holky, mockrát vám děkuju! Proběhlo to klidně a bez emocí, jelikož jsme k rozvodu spěli už léta. Přesto je to divné…
Doufám, že bude toto téma zas hodně dlouho u ledu!

Bude líp, Elvírko. Jak děti?

Rendulinda 18.7.12 16:53

@Luci23 a co Ty? Jak jsi na tom s (ex?)manželem?
Ještě jsem chtěla napsat, vzpomněla jsem si, jak jsi psala, že Ti dělají starosti hlavně jeho dluhy, co udělal za Tvými zády - je způsob, jak se z toho vyvázat, nevím přesné detaily, ale dá se zúžit nebo rozdělit společné jmění manželů notářským zápisem. A mám takový dojem, že pokud při dělení spol. jmění manželů prohlásíš, že ty dluhy nadělal manžílek bez Tvého vědomí a souhlasu a značně převyšují prostředky svou výší v manželství běžné, nemusíš za ně nést odpovědnost. Ale jestli to lze udělat jako jednostranný právní akt nebo to musí být formou dohody s ex, to by Ti měl osvětlit někdo kompetentnější. Jenom jsem Ti chtěla říct, že i z tohohle tunelu vede cesta…
Drž se a všechny holky co vás to čeká taky. :kytka:

Dagmarr 26.7.12 22:17

Já jsem se kdysi rozváděla rok a půl. Jen proto, že na soudě ztratili naši složku. Neměli jsme děti ani majetek.
Pak nás rozvedli za 15 minut, i když jsme seděli spolu, drželi se za ruce a plakali.
Po rozvedení jsme šli na oběd, dostala jsem obrovskou kytici. Jeho budoucí manželce (se kterou čekal už druhé dítě) jsme koupili spodní prádlo-soupravu. Zkoušela jsem já, protože máme stejnou postavu.
Mému budoucímu manželovi jsme koupili parfém. Vybíral můj bývalý manžel, protože mají stejný vkus.

Andorra 26.7.12 23:14

@Dagmarr Jakkoli se rozvodu nechci dožít, kdyby k tomu přece jen mělo dojít, doufám, že to bude podobně probíhat! :palec:

Mitzi 26.7.12 23:26

To asi sotva ;) to je příběh z říše pohádek :lol:

My šli od soudu na pizzu, vrátila jsem mu mokrej kapesník (nějak jsem nečekala, že tam uroním kroupu), domluvili jsme se, co bude dál, jak si budeme střídat výchovu, až se dcera vrátí z lázní… a pak jsme se pár let nepotkali. Až po cca 6 letech kvůli výživnému, když střídavka sama od sebe skončila. A na tom bylo obzvlášť vtipné, že jsem mu po příchodu do chodby soudu řekla „dobrý den“, protože jsem ho nepoznala. Úplně cizí člověk :nevim:

dynda 27.7.12 09:23

@Mitzi
Když jsem si přečetla Dagmarr po včerejším mocném promazání tohoto vlákna, fakt jsem se musela zasmát…
Jinak si myslím, že tu zmizelo dost podstatných informacích o tom, na koho si přednostně dát majzla, škoda. Nepamatuju si ty nicky všechny.
A tvůj příběh s FB je děsivý, ten nezapomenu. A konec s OT.

Mitzi 27.7.12 09:32

@dynda se neděs, kluk mě jen požádal, abych pozdravovala manžela, že je to jeho velkej obdivovatel, ale že se mu to spojilo až když jsem vystoupila ;)
Soukromí/anonymita na internetu/ve vlaku - pouhá iluze! :D
A taky konec OT :kytka:

Dagmarr 27.7.12 09:43

@Andorra
Ano bylo to rychlé a nakonec i příjemné. Hlavně proto, že od hádek a důvodů rozvodu uběhla už dlouhá doba a oba jsme byli úplně jinde.
Stále se občas szýkáme, zajdem na kafe, řeknem si co děti, ex se zeptá, jestli se už nechci vrátit :mrgreen: a zase se vrátíme každý ke svým lidem.
A není to pohádka prosím.

paty 27.7.12 09:45

@dynda pardon za OT, už se k tomu nechci vracet, ale jakmile ty nicky uvidíš, tak tě to práskne do očí ;)

Dagmarr, tak to vás obdivuji oba dva, musíš být velký kliďas :lol:

Mitzi 27.7.12 09:49

@Dagmarr to já nezpochybňuju, že to je možné, ale málokdo to zažije. Většinou to bývá dost nepříjemné. :? Já jsem si pak slibovala, že už se NIKDY nevdám… a předsevzetí mi vydrželo velmi krátce :D

Stránka:  « Předchozí 1 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 Další »
Váš příspěvek