Rtěnky

Rosalie 3.5.17 17:00

Pravda, pravda… :-) Musím vyzloušet, jsem zvědavá, ještě jsem teď někde postřehla tmavě fialovou od Estée Lauder, ale opět jen na obrázku, takže bych to mohla sfouknout v Sephoře při jednom… :-) Bobbi je super, velmi příjemná a dobře drží, ale není zase takový držák jako právě Estée. Ale nemam proti Bobbi ani ň. :-)

annie.kr 9.6.17 10:59

@Rosalie tak to bych od Estee mohla taky vyzkoušet, když taky tak vydrží, protože u těch Sephora lip stainů už mi dochází odstíny, který bych si mohla koupit a využila je :-D

Elvira 11.6.18 22:37

Prosím o radu, oblíbila jsem si rtěnky Guerlain Rouge Automatique, odstíny 123 Habit Rouge, 124 Samsara, 167 Guet Apens, 168 L'Heure Bleue. Víte někdo o alternativních třeba z jiné řady Guerlain? @domenica?

Blaninek 14.6.18 15:53

Já si teď hodně oblíbila rtěnky od Dermacolu, nejsou nejlevnější ale taky ne drahé a hlavně mě poslední dobou překvapilo, že fakt vydrží. Mám je na poličce Pretty matte a matte manii ač obě v názvy obsahují matte tak ta pretty zas tak moc matná není a rtěnku Matte mania mám v odstínu 55 což je hooodně červená ale musím jí fakt pochválit, že na plese jsem si šla jen jednou přemáznout :lipstick:

Lucy Liu 18.6.18 13:51

@Blaninek
Pretty Matte mám taky a je naprosto skvělá! Nejlepší je to její zacvakávací pouzdro, díky kterému se mi neotevře v kabelce :nail:

kukushkaCZ 30.8.18 12:49

Devcata, jak vyuzivate rtenky, ktere vam nesednou odstinem? Nekdy v obchode odstin vypada lepe nez na rtech, jindy az casem se treba zmeni vkus a dany odstin uz se nam nehodi. Je mi lito je vyhodit. Daji se ty nepotrebne vyuzit jinak?
Ruzove se daji pouzit treba jako tvarenka, ale co s bledymi nude odstiny? Mate nejaky tip?

Verda2 30.8.18 16:28

@kukushkaCZ
Někdy se mi „povede“ koupit rtěnku, která je pak moc tmavá/světlá/červená a tak je kombinuju, na tmavou tu světlou apod. Ale holt se někdy nezadaří a je nakonec neunositelná. Tester si nikdy nezkouším na rty, jednou jsem viděla ženštinu, co měla rty plné oparů a vesele se testery malovala a prodavačka nic :lol: , tak na hřbetu ruky to člověk kolikrát úplně netrefí. Když to jsou ještě drogerkové, tak to tak nebolí, horší ty z parfumerie, ty už jsou podstatně dražší.

Venea 30.8.18 18:36

Taky kombinuju přes sebe přímo na rtech ;) jedna moje známá to dokonce snad nějak rozpustí, smíchá a nechá zase zatuhnout, ale to neumím ;)

domenica 30.8.18 23:38
@Elvira píše:
Prosím o radu, oblíbila jsem si rtěnky Guerlain Rouge Automatique, odstíny 123 Habit Rouge, 124 Samsara, 167 Guet Apens, 168 L'Heure Bleue. Víte někdo o alternativních třeba z jiné řady Guerlain? @domenica?

Bohužel. Pro mě jsou naprosto nepřekonatelné - co do odstinu a co do konzistence - č. 123 a 124 - a už nejsou k sehnání ani v e-shopech. Mám pár oblíbených odstínu z řady Rouge G… taky fajn, ale není to úplně ono. :-?

Venea 31.8.18 20:39

@Elvira souhlasím s tím, co napsala Monika, i mě připadají nejvíce podobné Rouge G…řadu Kiss Kiss mám osobně docela ráda, ale jsou celkově trochu sušší a řekla bych že „obyčejnější“…já mám ráda rtěnky ještě od Nars, můžeš zkusit mrknout, i Urban Decay Vice Lipstick, ale tam jsou docela divoké odstíny na můj vkus…

Criy 8.10.19 13:10

Mám úplně to samé. Mám doma lesk se zvětšovacím efektem. Je fajn ale pokud se mi rty zvětší, to posoudit neumím.

Tana1112 8.5.22 09:14

Roušky už nenosíme, tak oživím trochu téma: jakou máte zkušenost s rtěnkami Sisley? Hledám nějakou krémovou rtěnku v teplém cihlově červeném odstínu… (ne moc do hněda). Poradí někdo? Klidně i cenově dražší…

@Tana1112 Já jsem dostala Mary Kay zářivě cihlovou, byla hrozně fajn, konzistence taková měkounká kaše, na rtech dělala pěkný povrch, jakoby vlhké rty. Byla prima, krásně sytá a držela a nevysušovala. A krásný obal.
(Vůbec mi neslušela, darovala jsem ji Fiflenám. :))
https://www.marykay.cz/…ips/lipstick

Myslím, že to byla tato: https://www.marykay.cz/…tto-99022447

Nelly 918 8.5.22 23:16

Já hrozně dlouho sháním čistě oranžovou rtěnku bez nádechu do červena, růžova i hněda - prostě jasně oranžovou. Kdysi jsem takovou měla od Julia cosmetics (korea) a byla super a už ten odstín nikdy potom neměla žádná jiná. Všechno mi jde na rtech do jahodova nebo červena a to nechci. Ta jejich mi prostě slušela nejvíc a byla i velmi kvalitní, držela, nevysušovala.

Stránka:  « Předchozí 1 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 Další »
Váš příspěvek