RYOR

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
AH64 02.05.10 17:53

jj, na léto si hodně kupuji tu osvěžující vodu Avene nebo Evian a je to opravdu dobré..nebo Avon myslím také dělá nějaké podobné spreje, ale ten bych moc nedoporučovala

Marianna 02.05.10 19:36

No já nevím, ale mám dojem, že minerálka ve spreji pleť ve skutečnosti vysušuje. To máte stejný, jako se rochnit ve vodě. Já vylézám vysušená jak treska a ne hydratovaná. :conf: Myslím, že jsem o tom někde i četla, že minerálky ve spreji nejsou vhodné na suchou pleť.

LuciaG 02.05.10 21:44

Do malej fľaštičky s rozprašovačom som naliala vodu a do nej kvapla jednu kvapku olejčeka Tea Tree. Striekam sa tým niekoľko krát za deň :D

Gabča 06.05.10 20:32

Mně od Ryoru vyhovuje ten jejich dvoufázový odličovač; odličuje výborně, používám ho na celý obličej a odstraní během chvilky i voděodolnou řasenku. Některé odličovače mi ji pouze rozmazaly a já měla kolem očí černo :roll: a musela jsem to ještě odlíčit Niveou, klasickým krémem..tento ne :banana:

Širín 11.05.11 11:34

Ryor používám a jsem s ním spokojená. O to víc jsem ráda, že mohu podpořit českou firmu.
Jako denní krém teď používám Denní krém s mořskými řasami a plánuji si koupit vypínací krém s mořskými řasami. Je příjemný, lehký, hydratuje i vyživuje.
Používám i jejich péči na vlasy Bylinný šampon s Panthenolem a Regenerační kondicionér s Panthenolem .

Osvědčil se mi Antiakné roll-on na problematickou pleť jednak příjemně bylinně voní a především pomáhá.
Příjemný mi je taky Regenerační krém na ruce s grepovým extraktem .

cruela.devil 11.05.11 11:51
Širín píše:
Jako denní krém teď používám Denní krém s mořskými řasami a plánuji si koupit vypínací krém s mořskými řasami. Je příjemný, lehký, hydratuje i vyživuje.

Souhlasím, taky jsem ho jednu dobu používala a je fakt výborný. Rychle se vstřebal, krásně vypnul, pleť po něm byla hladká.

klubko 11.05.11 12:14

Ryor jsem používala spolu s mamkou asi před deseti a více lety. Nevím, proč jsem ho pak od té doby už nezkusila. Ale určitě teď něco vyzkouším, když jsou tu tak pozitivní ohlasy :)

Momentálně mám akorát ten krém na ruce, jak psala Širín, a ten mi vyhovuje.

Širín 11.05.11 12:51

Faktem je, že on není moc dobře sehnatelný. Třeba v Tescu jsem ho neviděla, DM to samé. Myslím, že Schlecker ho snad má, resp. Droxi ho prodávala. Že by Teta třeba? :conf:

Mají také internetový obchod a vlastní obchod v pasáži Metro v Praze.

Sissinka 11.05.11 14:01

Holky, zkuste Rossmann ! Aspoň tady v Plzni Ryor vedou ve všech 3 Rossmannech, kupovala jsem někdy v prosinci krém, výběr byl celkem široký.

jerry 11.05.11 14:04

V Praze vede RYOR drogerie PEMI na Palmovce (přímo u metra) a na Olšanském náměstí (hned u tramvajového ostrůvku).

Širín 12.05.11 09:13

Musím říci, že ten šampón a kondicionér jsou úžasné!
Mám rovné, dlouhé a poměrně kvalitní vlasy. Jasně - tam co řeším… Jenomže valná většina šamponů jsou „vyživující, hydratující“ a co já vím co a vždycky jsem měla vlasy buď rovnou umaštěné, nebo zplihlé (mám jich dost, ale jsou jemné). Případně když šel vršek, tak konečky byly „rozlítané“. Po tomhle šamponu je mám prostě… dokonalé :P .

lucil 31.05.12 11:04

http://ryor.ibyznys.cz/…-a-uv-filtry!prettyPhoto

holky, nemáte někdo zkušenost s tímto hydratačním krémem s UV filtry?

yasminka 21.07.12 19:01

Jj., je výborný.

yasminka 21.07.12 19:09

U Ryoru nedám dopustit na kaviárový oční gel a nebo na dvoufázovou odličovací emulzi. Pouze noční krém s mořskými řasy mi nesedl, na mě je moc mastný. Leskla jsem se tak, že jsem házela prasátka. :)

Chihuahua 06.08.12 19:42
@Gabča píše:
Mně od Ryoru vyhovuje ten jejich dvoufázový odličovač; odličuje výborně, používám ho na celý obličej a odstraní během chvilky i voděodolnou řasenku. Některé odličovače mi ji pouze rozmazaly a já měla kolem očí černo a musela jsem to ještě odlíčit Niveou, klasickým krémem..tento ne

Taky jsem se o tomto odličovači chystala napsat, je opravdu vynikající, krásně odličuje a též ho používám na celý obličej. Škoda, že jsem na něj nenarazila dřív

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu