S. J. Parker

aprazanda 03.02.12 07:40

S. J. Parker

Můžete popsat, jak vám voní tyto vůně?
Mám vzorek Lovely a Covet. Obojí mi voní moc příjemně, ale mám to spíš jako aromaterapii, nějak si nedovedu představit tyto vůně nosit jako parfém.
Lovely je pro mě takový jakýsi retro. Nevím, jestli jí můžu označit jako chypré vůni, až tak daleko načicháno nemám. Evokuje ve mě jaro a mladost. Covet vnímám sladkokysele a rozverně. Ostatní vůně neznám.

Reklama

miriell 03.02.12 16:21

Zkus vyhledávání v tématu Co jste dneska zkoušely…

RainyWeather 03.02.12 16:32

Lovely vnímám úplně stejně. Covet mi ale přijde spíš melancholická zelená deštivá vůně. Trochu podivná. Bylinná.

ajrin 04.02.12 10:28

Je S.J.P. běžně dostupná ve Fannu nebo Marionnaudu?? Já jen, že jsem ji tam ještě nikdy nezahlédla (taky možnost, že jsem slepá)..do Douglassu to mám bohužel moc daleko, takže se tam dostanu tak jednou za rok :roll:

verunka2201 04.02.12 18:45

Už jsem to někomu psala jinde, mám dojem, že po prvotním boomu po SJP parfémech před dvěma (?) lety postupně vymizely. Tak například Covet mívali fakt všude, ale teď už jsem ho neviděla dlouho nikde… A neviděla jsem ani žádnou z těch dalších jejích vůní.

jerry 04.02.12 19:22

Možná spíš DM, Schlecker, Rossmann - ale v parfémových řetězcích už opravdu není.

ajrin 05.02.12 09:13

V Dm, Schleckeru a Rossmannu taky není, ty jsem mapovala před nedávnem.. Tož tak jedině vzorečky na xparfémech

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama