Samoopalovací přípravky

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
munu 13.5.14 19:24

@blackviolet Dá se to použít i na tělo?

blackviolet 13.5.14 19:30

@munu Teoreticky dá. Ale vzhledem k tomu, že je to malá lahvička a těch kapek by se muselo dát do tělové péče víc, byla by to na tělo trochu drahá záležitost.

safík 13.5.14 19:47

Taky letos hledám něco na celé tělo včetně obličeje.Loni jsem používala Helios Herb-je to levnější mlíko z drogerky.Nebylo drahé,neucpávalo póry a řekla bych,že žádný zápach hned po zaschnutí cítit nebyl.Ale nejvíc mi vyhovovaly ty krémy s kapkou samoopalovacího mlíka.Už jsem je znovu zkusila sehnat,ale prý se to komplet přestalo vyrábět :,( Škoda,to bylo fakt nejlepší a nejpřirozenější…Nechce se mi dávat majlant za nejistou věc-protože všechny ostatní mi fakt otřesně smrdí a oranžují :roll:

dandulka01 18.5.14 20:54

La Roche Posay, mám atopickou pleť a je fajn. Bála jsem se, ale zbytečně :)

GinaSpirit 19.10.14 10:05

Já jsem taky bledá, proto používám buď samoopalovák ve spreji a nebo si zajdu jednou za čas na solárko.
Osvědčil se mi L'Oréal Paris suchý samoopalovací sprej na tělo Sublime Bronze - nedělá fleky, ihned po nanesení zaschne a tak se člověk může bez obav obléknout. Po chvilce se kůže začne zbarvovat, ale opravdu viditelný výsledek jsem já osobně viděla až na druhý den. ;)
Jinak tělové mléka se samoopalovací složkou jsem také zkoušela, ale nikdy jsem nedocílila barvy do hněda, ale takové té „milované“ do žluta.. ať už to byla Nivea nebo Garnier. :roll: (S fleky jsem problém neměla, jen mezi prsty na rukách, pokud jsem si je pořádně neumyla. :lol: Ale na kůži ne. Dala jsem si hodně záležet na množství nanášení a roztírání.) Vzdala jsem to, sprej od L'Oréal Paris vyhrál. Díky němu nejsem žlutá, ale přirozeně do hněda. :srdce:
Solárko ve velké míře není zdravé. Taky mám známé, které se chodívaly roky pravidelně grilovat a skončily s pigmentovými skvrnami na obličeji i na těle. :? A to je ještě ta lepší varianta..

ErcaB 7.4.15 12:41

Holky a s jakou značkou samoopalovacích přípravků máte dobrou zkušenost? Nějaké co nedělají skvrny nebo fleky…hezky se roztírají? Nemám zatím žádné zkušenosti, ale chtěla bych to vyzkoušet.

• Citovat
  • Nahlásit
Lagatta 7.4.15 12:58

@ErcaB Ja používam túto jar samoopalovák od Alverde a spokojnosť. Stojí pár eur, nerobí flaky a 3 dni mám jemné opálenie.
http://www.dm.de/…slotion.html

Hanele12 7.4.15 21:26

Já používám, tedy hlavně v plesové sezóně,L'Oréal Paris Bronze Sublime. Zatím nejlepší, co jsem měla. Výborně se roztírá a po každé aplikaci se pleť jemně tónuje o další odstín. Pleť není do žlutá, ani oranžova.

Jerryna1 7.9.17 09:11

Opalovací krém je fajn, jen si musíš dávat pozor aby si ho dobře rozetřela a nezůstaly ti fleky na těle :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Váš příspěvek