Samoopalovací přípravky

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
atyzek 22.6.08 13:11
Kerze píše:
Skoro všechny moje kamarádky používají samoopalováky. Různé značky od nejlevnějších po Sisley. Flekaté jsou všechny. Taky oranžové jsou všechny, ale co mi připadá bezkonkurenčně eklhaft je zašpiněné oblečení - především pak ramínka od podprsenek a flekaté dlaně - fakt chuťovka :vomit:

Já jsem bohužel bledule a efektu opálení dosáhnu jen samoopalovákem, tak ti můžu jen závidět snědou pokožku :oops: V dnešní době je přirozenější mít fleky než příšerně bledou kůži, je to trend, nebo to jen tak moc sleduju, fakt nevím. Dnes se dá utrácet za všechno co nám příroda nenadělila, umělé nehty, dlouhé vlasy, prsa :lol:.....nic z toho nepotřebuji, ale až někdo začne prodávat snědou pokožku tak budu první kdo si to koupí. Zatím jsem moc ráda že tyhle samoopalovací přípravky existují, a jsou čím dál víc kvalitnější, snažím se je co nejlépe rozetřít, pořádně umýt ruce, co nejméně zašpinit oblečení :wink: Před samoopalováním je dobré natřít se ještě tělovým mlékem, nedělají se tak fleky!!! Zatím nikdo neměl žádné poznámky k mému opálení, tak buď tak dobře roztírám, nebo je okolí velice taktní :roll: :lol:

Kerze 23.6.08 08:01

aztyzek - mně to připadá právě opačně - in je mít světlou pleť. Všechny herečky, zpěvačky, moderátorky jsou světlé neopálené. Všude plno kampaní o škodlivosti opalování. Moje švagrová, která má úplně bílou pleť a záměrně se vyhýbá sluníčku je na sebe naprosto pyšná - prý ji lidé všude chválí. Mně dokonce řekla, že mám smůlu se svou celoročně přičmoudlou kůží - že už to není in a taky, že je ráda, že to nezdědil můj brácha a jejich děti. Asi je to všechno o úhlu pohledu. Každému se líbí něco jiného a není moc dobré se řídit podle okolí, ale být spokojen sám se sebou. Jestli Ti příroda nadělila světlou pleť, tak se určitě hodí k Tvému typu…:)

klubko 23.6.08 08:16

Přesně tak, jakápak smůla, máš zkrátka celoročně zdravou barvu :) I bledulky s pihami jsou hezké. Zkrátka hezké je všechno, co je přirozené a když se člověk nesnaží násilně vymanit ze svého typu. Já mám to, čemu okolí říká olivová pleť, bílá nejsem nikdy, jen v zimě trochu bledší, to jo :) Ale jak se do mě opře sluníčko, chytám ostošest, nikdy se nespálím a z dovolených přijíždím tak černá, že mě nikdo nepovažuje za středoevropanku :) Přitom nejsem typově tmavá. Ale teda ani světlá, prostě něco mezi :) Opalováky mi přijdou hrozné, hlavně ty se třpytkami. Navíc příšerně smrdí. Asi by mě taky nebavilo se jimi pravidelně natírat a dávat pozor, abych někde nevynechala nebo naopak nenanesla moc krému.

macska 23.6.08 08:43

Na Japonku jsem moc tmavá, ty se zase bělí, na středoevropanku moc světlá a navíc jsem většinou jako zebra, protože mě nebaví někde ležet a opékat se. Na opalováky kašlu, ačkoliv uznávám, že kdybych musela někde vystupovat s tancováním, tak se asi napatlám, už kvůli těm rozdílům pod tričkem a nad tričkem.

Barbarra 23.6.08 09:09
macska píše:
Na Japonku jsem moc tmavá, ty se zase bělí, na středoevropanku moc světlá a navíc jsem většinou jako zebra, protože mě nebaví někde ležet a opékat se. Na opalováky kašlu, ačkoliv uznávám, že kdybych musela někde vystupovat s tancováním, tak se asi napatlám, už kvůli těm rozdílům pod tričkem a nad tričkem.

Jé, konečně někdo, koho nebaví opalování! :) Připékat se na slunku ve vlastní šťávě, to je moje noční můra. Ne, že bych neměla ráda sluníčko, ale chytání bronzu není moje hobby.

Kriss 23.6.08 11:29

Presne tak, ja som prirodzene svetla blond takmer platinova , takmer nikdy sa neopalim, iba spalim, skusala som vsetko , samoopalovaky aj tonovacky, iba na ruky a nohy, tonovacie som pouzivala casto a po troske, takze flaky neboli, len treba trosku praxe, v poslednej dobe pouzivam pancuchy v spreyi, u mna maximalna spokojnost, nespinia oblecenie, pouzivam ich aj na ruky , na nohy a dekolt, aby som dosiahla aspon jemny nadych cafe au lait :) do siat. Nebavi ma opalovat sa, ina uz nebudem a mulatku zo seba neurobim. Tak co uz :lol:

Christabella 23.6.08 11:57

:-D také se hlásím do klubu bledulí: opálování doslova nenávidím! Když je takové počasí jako bylo včera, přebíhám ze stínu do stínu. Každý rok mi všichni kolem říkají, jaká jsem bledule a že bych se měla trochu opálit. Když mě nakonec přemluví a sednu si na chvíli na slunce, vydržím tam asi 10 minut a zdrhám. To se nedá, připadám si jak kuře na grilu :D Takže každý rok jsem bílá a neopálená - malilinko barvy pochytím při pohybu venku, ale jelikož se velmi špatně opaluji, tak ani to nestačí na viditelné opálení - jsem typ „sněhurka“, tedy se není co divit…možná jedna mini-výhoda: rozdíl mezi kůží pod tričkem a mimo něj je velmi malý i na konci sprna :roll:. Mám 1 dítě, tedy času venku strávím i přes léto docela dost a stejně se vždy na konci prázdnin divím, že jsem se zase ani trochu přes celé léto neopálila. Ale už se smiřuji s tím, že jiné to nebude. Samoopalovacích přípravků jsem pár vyzkoušela a výsledek byl pěkný, ale málo trvanlivý (asi bych toho chtěla moc..) a přiznám se: jsem líná proceduru dokolečka opakovat od jara do babího léta a také ty peníze raději utratím jinde (hádejte kde? :D).
U moře jsem už dlouho nebyla, jelikož se snažíme zařídit si bydlení a jde to hrozně pomalu :( Jedině u moře jsem se opálila (asi po týdnu to začalo být pomalu znát :D ), ale tam se musím také opalovat nepřímo - chvíli slunce, více stín, jelikož jinak se hned spálím :cry: A u moře mi to horké slunce tolik nevadí - to je něco úplně jiného, mořský svěží vítr mi dělá dobře…asi si budu muset dubnout a vyrazit, syn by byl jistě nadšený :)

Největší psina je, že naopak partner je ten typ, který se už po pár dnech sluníčka v květnu opálí pěkně do tmava, nikdy se nespálí a v tuto dobu před prázdninami už je to něci mezi opáleným bělochem a černochem - jsme opravdu moc hezký pár, obzvláště v létě :lol: :lol:

Bipina 23.6.08 12:50

Opalovačka

Tak, pro ty, co se neopálí, jak už tady někdo psal, je moderní a krásné být bílá..viz. Nicol Kidman :lol: Takže nevěště hlavu a radujte se z toho, jaké jste :wink: Já jsem sice světlovlasá a zelenooká po otci (rudý bloňdák), ale moje máma je hodně tmavá a kůži mám po ní..slunci se vyhýbám, moc mě to opalování nebere, ale chytám dobře a celoročně mám zlatavý nádech pokožky..chráním se minimálně UV faktorem 30 a výše..u moře UV 50..nechci být ve čtyřiceti vysušená mumie..takže holky hlavu vzhůru a to já vám závidím bělostnou pleť :lol:

atyzek 23.6.08 14:49

Jé to mám radost že jsem nastartovala tohle téma úplně jiným směrem :lol: Já z toho zas takovou vědu nedělám jak se možná zdá, tím že mám tmavohnědé až černé vlasy se ta bílá pleť ještě zvýrazní a děkuji za podporu, taky všude čtu jak je ta bělost moderní, tak si říkám ejhle letos se nebudu samoopalovat!!!!ale pak potkám pár kamarádek (bohužel samé tmavě opálené) a „opal se trochu“ a tak běžím a hned se trochu natřu a příště si vyslechnu to samé, protože to moje samoopalování nepřeháním a oni vlastně ani nepoznají že už jsem jako opálená :lol: Ale můžu Vám říct že to neopalování má jednu velkou výhodu, nemám vlastně žádnou vrásku, jen jednu od smíchu a bledá pleť vypadá mladší (jasně že to neplatí na všechny :wink: )

zdensy 23.6.08 17:01

Mně se sluníčko chytá dobře, ale v létě mi strašně vylezou pihy v obličeji a když mi do vlasů zasvítí, tak jsem šmrnclá zrzkou, tak na slunce radši moc nelezu. Byly doby, kdy jsem ty pihy schovávala makeupem. Samoopalováky jsem využívala ještě loni, vždy jen na první slunce, teď už na to kašlu. A co, stejně jsme všechny o Vánocích dávno odopálené :D

26.6.08 22:14

Já zase sluníčko miluju,úplně z něj nasávám sílu a energii,když padám na hubu,stačí si vlézt na půlhodinku na slunce a nabiju se:-)Hrozně ráda plavu,takže se při té příležitosti i opaluju,slunečník je věc,kterou neznám,bez slunce prostě nefunguju.Dokonce jsem trpěla sezonní depresí,na tu mi pomáhá v zimních měsících solárko aspoň 1× 10dní..
Samozřejmě se mažu,vím,že po přílišném slunění holt pleť rychleji stárne,ale co se dá dělat,stárnout se musí:-)A bez sluce bych umřela.Jinak ta hysterická kampaň o příšerné škodlivosti slunečního paprsku je docela blbost,a doktoři už taky začínají couvat a ubírat.Některé pochody v organismu bez slunečního svitu prakticky neprobíhají,a absolutní blokace slunečního záření může mít za následek zas různé jiné problémy.
Moje dermatoložka je pokaždé krásně opaléná z chalupy na Orlíku:-)
Vrásku nemá žádnou,protože využívá pro změnu výhody estetické dermatologie..
A jinak-počet maligních melanomů kůže nevzrostl nijak drasticky,to spíš počet případů rakoviny prsu(šeptem připisovaných hormonům steroidní akntikoncepce,ale i v potravě)..
Takže-všeho s mírou,a sluníčka se nebojte:-)

• Citovat
  • Nahlásit
Kerze 27.6.08 06:38

Aztyzek, kamarádky odpálkuj, že nejsou in a svůj kontrastní vzhled stav na odiv ! Určitě je mo zajímavé :wink:

Jsem teda ten typ, co je přičmoudlý i o Vánocích. Na vysoké jsem měla problém, že na mně před zkouškou profák koukl a povídá: " To jsem zvědav, kolik jste se toho na koupališti naučila - opálená jste krásně." Jenže já fakt nikde nebyla…
Teď mne varoval doktor, že v těhotenství opalování není zdravé. Ale já opravdu na sluníčko nechodím - stále sedím na terase pod střechou - i tak vypadám jako jiní, když přijedou po 14ti dnech od moře. Holt, každá jsme jiná, což je dobře - jen to umět nosit :wink:

Ale jinak se přiznám, že sluníčko mám moc ráda a ráda se na něm i vyhřívám, hlavně u moře…Nejvíce ale ppotřebuji jeho energii, abych měla dobrou náladu a pohodu - v zimě mám fakt celkem deprese :cry:

Afrika 27.6.08 11:41

Nenávidím leto, na slnko mám alergiu, mám nizky tlak a v teplách mi je vyslovene nevoľno, ja leto vždy pretrpím a okrem toho ten pocit ulepenosti, špiny a zápachu všade okolo - tfuj. Na jeseň vyslovene ožívam a keď sú chladné a slnečné dni hneď mi je na svete krajšie.
Mierne opálená pleť je pekná a aj telo vyzerá lepšie ale na slnko by ma nikto nedostal a samoopalováky nepoužívam, tak som biela ako mlynársky učeň. V lete aj tak nikde nechodím, držím sa len vnútri v chládku.

klubko 27.6.08 11:47

Holky, tak já se přiznám, že čím jsem starší, tím víc miluju podzim. Sluníčko mám ráda, ráda se na něm vyhřívám, miluju moře, ale rok od roku po něm prahnu čím dál míň a lákají mě severské země, zeleň a barvy podzimu. Že bych začínala být nostalgická? :)

Svatka 27.6.08 14:19

Jsem na tom stejně jako Cristabela. Opálím se jedině u moře. Jinak to není vidět. Samoopalováky používám po troškách, abych neměla tak bledá lýtka. Ve městě mě vždycky fascinují stejnoměrně opálené nohy dívek v mini ze solárka. K solárku nemám důvěru.Anebo že by to měly taky natřený? kosmetika?
Mám pocit, že léta jsou rok od roku více horká, ale také trvají ktratší dobu. Jaro a podzim jsou mnohem pošmournější, než bývaly (aspoň se mi zdá)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek