Šampon - jaký používáte?

Hervara 2.1.17 13:25

Přítel mi pak koupil Living Proof a pak Rene Furterer bez sls, takže jsem spokojená :) ještě beru nějaké vitamíny a dost se mi zlepšily :)

drisha 2.1.17 19:42

@Hervara tak to zni dobre :) jsem si pak vsimla, ze to tema je dost ponekud starsiho razu :mrgreen:

Hervara 3.1.17 13:40

Hledala jsem vážně dost dlouho a ta lepší kosmetika se holt musí objednávat z netu.

John_Nw 3.1.17 14:24

Paul Mitchell Tea tree Special.

Lalaith 3.1.17 15:23

@drisha
K tuhým šamponům - máš vyzkoušené nějaké konkrétní např. z Čarovného mlýna, nebo z Fleru od Mydlitto ?
hodně mě lákají tuhé mýdlové šampony, jen máme docela tvrdou vodu a nejsem si jistá, jak by pak fungovaly… Mám tuhý z LUSHe a je fajn, měla jsem jich už víc, jen mají hodně agresivní pěnidla, tak je prostřídávám. Aktuálně používám Urtekram Rhassoul, dobrý na objem.

P.S.: A ještě znovu děkuji za tip na Lauru Kouril, je to opravdu výborná kadeřnice s velmi lidským a zároveň profesionálním přístupem. První kadeřnice v životě, se kterou se bez potíží dohodnu a opravdu udělá jen to, co chci, případně nenásilně poradí a vůbec - je fakt skvělá. :palec:

Bessinka125 3.1.17 18:21

Na mé suché vlasy už delší dobu používám k mé spokojenosti pouze různé běžně dostupné olejové šampóny od různých výrobců. Některé vyhovují víc, např. Elseve, jiné jako Nivea nic moc. Teď jsem mile překvapená olejovou řadou Eleo od Oriflame. Šampon, kondicionér, maska a vlasový olejíček (složení s arganovým a růžovým olejem) dobře plní svůj účel a jako příjemný bonus moc hezky voní po růžích (to je moje úchylka) :)

A k tomu přírodní pleťový krém s olejem z růží od Argitalu a parfém Rochas Secret de Rochas Rose Intense a jsem v sedmém nebi. :srdce: Právě si tuto krásnou kombinaci užívám.

fox 3.1.17 20:34

Příjemně mě překvapil DIXI březový. Zahlédla jsem ho v obchodě, vzpomněla na mládí a zakoupila. Po umytí vlasy drhnou, používám tedy kondicionér. Ale celkově mi splaskly šílené vlny a krepy a vlasy drží objem. Za mě spokojenost. Ještě jsem koupila kopřivový, ale ten jsem zatím nepoužila. (Nesnáším hromady rozpoužívaných lahviček v koupelně.)

Biely kvet 4.1.17 16:48

@fox Tie DIXI šampóny sú naozaj dobré, aj my sme sa k nim po dlhej dobe vrátili, ale používame aj iné - rôzne…

E.Evulenka 19.1.17 08:44

Děvčata, jaký je super šampon + kondicioner na suché dlouhé vlasy. Potřebuju něčím hodně vyživit. Oleje apod používám hojně.

Parfum maniačka 20.1.17 12:49

ahojte, ja používam bulharskú Milvu XUNUN- Chinín - netestovaný na zvieratách. Pre mňa je najdôležitejšie, že šampón krásne vonia, necháva krásne lesklé vlasy, je prírodný a zapríčiňuje rast vlasov..Mám ho už dlhšie, nesvrbí ma hlava, nemám lupiny, ako pri komerčných, syntetických šampónoch, ktoré sú bohužiaľ samá chémia. Zatiaľ najhorší je pre mňa od Avonu- obsahuje silikóny, po ktorých som mala vlasy už na druhý deň mastné a bez lesku. Head and shooulders je syntetická bomba- po ňom som mala kvantum lupín, tak už jedine Milvu :)

Verda2 21.1.17 19:01

Máte zkušenosti s šampony Aussie?

1ivka1 21.1.17 20:25

@Verda2 Aussie som mala,prve asi 3 umytia bol dobry, ale potom ako vacsina vsetkych moznych samponov ma z neho sialene svrbela pokozka hlavy a robili sa mi cervene zapalene mapy. Robili mi to vsetky sampony, no konecne po dlhociznom skusani, som nasla ten svoj, ktory mi vyhovuje a to garnier ultra doux ryzovy krem a ovsene mlieko.
Ale ak ty nemas taketo problemy, tak i isto bude vyhovovat, krasne vonia.

Verda2 22.1.17 13:01

@1ivka1

Děkuji :kytka:
Možná zkusím, láká mě ten Volume a Colour.

mmaat 22.1.17 14:39

@Verda2 měla jsem ten Volume, i kondicionér, a nebyl špatný.

Verda2 22.1.17 14:50

@mmaat

Díky :kytka: , zkusím :)

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Další »
Váš příspěvek