Šampon - jaký používáte?

Valinaa 11.10.19 13:41

Používám po každé jiný.. Co se mi zrovna líbí v obchodě, to vezmu.

MagnolieS 19.5.20 18:55

Zkušenost s Plantur 39 Phyto-Coffein co se padání vlasů týká?

Eunika 19.5.20 20:41

@MagnolieS
Zkoušela jsem a žádný zázrak, alespoň mně tahle značka nevyhovuje.
Na doporučení kadeřnice používám tuto značku a jsem moc spokojená.
https://sampony.heureka.cz/…lasu-400-ml/
https://vypadavani-vlasu.heureka.cz/…hair-200-ml/

Nelly 918 19.5.20 20:54

@MagnolieS Mám ho nyní nově koupený, zatím nepoužitý - dodělávám Khadí. Koupila jsem si ho na doporučení kamarádky, která na něj pěje samou chválu. Tak uvidím. Vlasy mi sice moc nepadají, ale mám je velmi jemné a rychle se mastí. Kamarádce se po něm vlasy - podobný typ vlasů, jako já - viditelně zlepšily.

MagnolieS 20.5.20 10:37

@Eunika Dobře, díky Mili - kouknu po něm a vyhodím z koše Plantur.
Vyčesávám denně zřejmě víc vlasů než je zdrávo, po umytí také hrůůza, poznám to i když si je sepnu, tam kde musely bejt dvě spony, nebo cvikry stačí už jen jeden :cry:
Mám je do pasu, možná by to chtělo i zkrátit :nevim: vždy jsem toho měla na 3 hlavy a ted s bídou jen pro sebe.

@Nelly 918 Také děkuji, každý postřeh je fajn.

Eunika 20.5.20 10:45

@MagnolieS
Kup si k tomu i tu vodičku a po umytí si s ní prsty promasíruj hlavu. Mně to opravdu pomohlo.
Já vím, jak máš krásné dlouhé vlasy, kolikrát si na tebe vzpomenu, když si dělám hlavu, že to musí být peklo. :think: Já mám vlasy do půl zad a stačí.

MagnolieS 20.5.20 13:08

@Eunika Tak už mi to fičí z Notina - dám po vypotřebování vědět ;-) a maj na vše dopravu zdarma, paráda 8-)

Verda2 20.5.20 15:16

@MagnolieS

Za sebe můžu doporučit. Vlasy mě padaly strašně moc, říkala jsem si, zda to nepřestane, budu muset na kožní, ale naštěstí se to zlepšilo. Pravda, užívala jsem ještě Biosil , ale k tomu Plantur 39 - měla jsem oba, ty zelené, jeden pro barvené a druhý pro jemné vlasy, k tomu jeden kondicioner pro barvené a po spotřebování toho 1. šamponu se vypadávání zmírnilo a už je to OK. Nemůžu samozřejmě tvrdit, že se to zlepšilo jen po něm, možná ta kombinace s Biosilem…ale hlavně jsem s výsledkem moc spokojená.

MagnolieS 20.5.20 16:11

@Verda2 Díky také, Biosil užívám už skoro rok, ráno 1 + céčko a déčko.

rocky 21.5.20 10:41

@MagnolieS Něco podobného jsem měla před dvěma lety, podle krevních testů hormonální nerovnováha. Za jedno dopoledne mi třeba vypadlo okolo 300 vlasů v délce cca 75 cm, a pak jsem je přestala počítat. :cry:

Byla jsem objednána ke kadeřnici na melír a to jsem měla strach, jestli tam mám vůbec jít. Opravdu to bylo pro mne smutné období.

Moc mi pomohlo toto - ale to větší balení:

https://vypadavani-vlasu.heureka.cz/…u-42-x-6-ml/

Pak jsem brala kolagen v práškuhttps://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=4Fitness+collagen a ozbrojila se pevnými nervy. Plus zabral ještě Revalid.

Teď již druhým rokem používám vl. kosmetiku DSD Dixidox DELUXE, celkem spokojenost, něco sedí, něco zase ne. Chtěla jsem napsat krátké recenze, ale mám časový deficit.

rocky 21.5.20 10:42
:)

Příspěvek upraven 21.05.20 v 10:44

rocky 21.5.20 10:43
@MagnolieS píše:

Mám je do pasu,
:inlove:

mmaat 21.5.20 11:13

@MagnolieS Pavli, ty máš vlasy fakt na tři hlavy. Já mám teď naprosto příšerné, před rokem mi po náročném stresovém období začaly ne vypadávat, ale postupně se lámaly. Radikálně jsem dvakrát zkrátila a ještě mě to minimálně třikrát čeká, zdravých mám tak 10 cm délky… :-( Užívala jsem a matlala si na to ledasco a nepomohlo nic. Akorát mám super nehty, radši bych ale měnila za vlasy. Dlouhé už si nebudu moct dovolit nikdy, ráda bych ale zase aspoň po ramena, krátké mi nevyhovují. :cry:

Verda2 21.5.20 13:23

@MagnolieS

Jestli to užíváš tak dlouho, tak je asi lepší zajít k dr, zase nemá cenu se tak dlouho trápit. Já tomu dala 2 měsíce a zlepšilo se to. Před lety mi padaly strašně, už mě úplně prosvítala pokožka hlavy, říkala jsem si, takhle budu za chvíli plešatá. Kožařka mi dělala testy, no asi to bylo ze stresu, ale doporučila užívat Revalid tablety a protože mi padaly ty vlasy fakt moc, tak mi dala hormonální přípravek, co je jen na recept a ten za chvíli pomohl. Měl v názvu F, už se nepamatuji, hledám na netu, možná to byl Alpicort F, ale 100% už nevím…Vyhledala jsem si obrázek, asi to bylo ono, měl modrou krabičku.
Držím palečky ať Ti to pomůže :rose:

MagnolieS 21.5.20 15:51

Tak já už mám šampóny u sebe, včera objednáno, před chvíli dodáno ;-)
A jinak všem moc děkuji :kytka: :rose: :kytka: :rose: :kytka:
Je mi jasný, že pokud nebude zlepšení, musím k MUDr. … ale nemám žádný potíže, ani stres, ani nejsem nemocná, změnila jsem předloni komplet stravování, zhubla, nevím no :nevim:

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Další »
Váš příspěvek