Šampon - jaký používáte?

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
MagnolieS 21.5.20 15:56

@mmaat Joo, to bejvávalo, no uvidím, příští tejden nechám zkrátit, doberu a vypotřebuji vše co mám a pokud se to nezlepší přes léto, budu řešit jak jsem psala výše.

@Verda2 Takže s tím zamířím rovnou na kožní? Nemusím přes obvoďačku?

@rocky Objednám si ten program Loreal, líbí se mi i celkem hodnocení v recenzích

Verda2 21.5.20 16:13

@MagnolieS

To nevím…, já jsem u kožařky už zaregistrovaná, tak se vždy objedvávám rovnou u ní, ale napoprvé jsem potřebovala dopo od obvodní.
Ale ono se to teď nějak mění, před pár lety jsem chodila na neurologii a dr mi říkal, jak vás zase chytnou záda, tak za mnou přijďte už bez dopo obvoďačky, jen se objednejte. No a jak mě chytla loni záda - au au :lol: , tak jsem se chtěla objednat a už prý je to zas jinak. I když jsem tam zaregistrovaná, tak musím zas dopo od obvodního…, nakonec mi dala obvoďačka prášky a bylo, ale furt se vše mění, tak člověk když potřebuje, tak fakt neví, jak to zas bude.
Snad Ti pomůže ta nová kosmetika, pak napiš, zda pomohla :srdce:

Jitka_74 22.5.20 12:45

@Eunika
Díky za tip.

MagnolieS 22.5.20 15:27

Na Elninu:
Farouk Systems Biosilk Silk Therapy Lite Regenerační péče na vlasy pro ženy 15 ml za 29 Kč

Používám tento, nebo Orofluido na konečky jen a spokojenost.

Eunika 22.5.20 16:42

@Jitka74 @MagnolieS
Tak mi dejte vědět, jestli pomohlo. :-)

ijáček 23.5.20 11:10

@rocky To je taková náhoda, ale zrovna ten samý den, kdy jsem četla tvůj příspěvek, jsem telefonovala s dcerou a chlubila se, že se jí velice zlepšily vlasy, nehty i pleť po tom kolagenu. (Nechci dělat reklamu, jenom že to byla taková náhoda). Ona ho pije, tak nevím, jestli je to to samé. Můj problém je, že jen tak něco nevypiju, ale navnadily jste mě obě dvě.

rocky 23.5.20 16:46

@ijáček, v tom případě na tom asi něco bude. :-) Kolagen jsem používala rok a něco, pak byla přestávka. A teď jsem s ním zase začala. Co jsem vypozorovala, že mé vlasy jsou takové… víc elastické, prostě jsou jiné, řekla bych lepší. 8-) Ale, nežehlím je, fénuji nečasto, melír dělám 1× do roka.

rocky 23.5.20 17:27
@rocky Objednám si ten program Loreal, líbí se mi i celkem hodnocení v recenzích

@MagnolieS co se týká té kůry od Lorealu, tehdy jsem poctivě kontrolovala složení a zároveň porovnávala kůry jak od Vichy, tak Kerastase. Loreal vyšel nejlépe a překvapivě u mě po týdnu zabral. Ještě nutno podotknout, že jsem vlasy nijak nezatěžovala a šampony používala jen takové, co pokožku očistí. V mém případě to byl obyč. od GLEM zelený 7 bylinek (kupovaný v rakouské Bipě, ale asi tady se dá sehnat také) a šampon Wella professional pure, pak Nizoral ( protože dvě balení jsem měla doma :) a pak šampon proti vypadaní od DSD deLuxe 4.1.

rocky 23.5.20 17:28

Třeba máš jen chudokrevnost a chybí ti železo. Ale to vše se pozná z krve. Zařaď si do jídelničku červenou řepu, vlašské ořechy, čaj z kopřivy. A nebo si rovnou kup v lékárně vitaminy, např. toto https://doplnky-stravy.heureka.cz/…s-84-tablet/

@MagnolieS píše:Je mi jasný, že pokud nebude zlepšení, musím k MUDr. … ale nemám žádný potíže, ani stres, ani nejsem nemocná, změnila jsem předloni komplet stravování, zhubla, nevím no :nevim:
MagnolieS 25.5.20 19:05

@rocky Díky moc za reference :kytka: balík je doma vzala jsem těch 42 dávek, ještě jsem ho ani neotevřela jsem nějak v jednom kole dnes :dance: ale otevřu, než půjdu spát a nastuduju co a jak. Šampón a kůru mám tip od @Eunika a ty už jsou na polici v koupelně, ostatní jsem zatím stáhla.

Co se jídelníčku týká tak červenou řepu jedu, vlašáky a ostatní ořechy také, jen ten kopřivovej čaj jsem měla naposledy snad před 30 lety 8-O
Hmm popřemejšlím a možná si na tu krev sjedu, byla jsem na přelomu roku hodně brutálně nemocná, možná to s tím může mít souvislost :think: krev mi tehdy nebrala, ale rtg plic vyšel špatně.

MagnolieS 26.5.20 20:35

Tak mám ufiknuto 30 cm a začala jsem se 42denní kůrou Serie Expert Aminexil Advanced + Subrina šampón a mléko.

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Váš příspěvek