šarm, pražský, brněnský ... ?

blackdakini 17.08.09 13:01

šarm, pražský, brněnský ... ?

Když už probíráme Češky a cizinky, francouzský šarm apod., napadlo mne, jak byste si představovaly/i i­deální typ s pražským, brněnským, či jiným šarmem???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Kerze 17.08.09 14:05

Tož včils mě nasrala, bo sem z Ostravy a předevšim tu měl byt vyjmenovany šarm ostravski, ni ?! Zas všude enem Pražaci a Brňaci. To je normalni dyskryminace. Bo esli někdo vi něco o šarmu, tak sme to my - děvuchy z Ostravy. Sme fajne a pěkne, kolikrat to až s někim sekne… 8) :P

Magda 17.08.09 14:06

Kerze, ty nikdy nezklameš!!

berush 17.08.09 14:20

ná, to snáď né… naši stařík dělali políra, stavjali Ostravu, ale neříkali, že by tam byly cérky pěkné… dyž už chcete neco vidět dojeďte k nám do Hradišťa, popijeme pobesedujeme a hvězdů s šarmem bude aj gdejaká tetička v šorcoch

berush 17.08.09 14:20

ná, to snáď né… naši stařík dělali políra, stavjali Ostravu, ale neříkali, že by tam byly cérky pěkné… dyž už chcete neco vidět dojeďte k nám do Hradišťa, popijeme pobesedujeme a hvězdů s šarmem bude aj gdejaká tetička v šorcoch

blackdakini 17.08.09 14:30

Tedy, lituju, že jsem se místo studia cizích jazyků nedala na češtinu a její dialekty (teď dostanu po nose, že zmiňuju češtinu a ne ty samostatné jazyky sebeuvědomnělých národů, jak je prezentují Kerze a Berush :D )! Apropó, co jsou to „šorcy“?

berush 17.08.09 14:37

šorec - součást kroje, je to nesešitá sukně, bohatě nařasená, uvazuje se zezadu dopředu, podle příležitosti a stavu se liší zdobením a barvou… noi je to složitější - asi jako pruhakvět a kaničky :lol:

sarrafinka 17.08.09 14:40
Kerze píše:
Tož včils mě nasrala, bo sem z Ostravy a předevšim tu měl byt vyjmenovany šarm ostravski, ni ?! Zas všude enem Pražaci a Brňaci. To je normalni dyskryminace. Bo esli někdo vi něco o šarmu, tak sme to my - děvuchy z Ostravy. Sme fajne a pěkne, kolikrat to až s někim sekne… 8) :P
No jasne,a kěla nas tu je,no ni :lol:
blackdakini 17.08.09 14:56
No jasne,a kěla nas tu je,no ni :lol:

Teda, trvalo mi asi pět minut, než jsem si to „přeložila“.

Garfield 17.08.09 15:51
Kerze píše:

Tož tentokrat uplny suhlas s Kerze, bo nima nikde takych děvuch, jak v šumne Ostravěnce :D

Vera 17.08.09 16:39

…si přihřeju brněnskó polívčičku :wink:

Brno je zlatá loď,
za děvčaty z Brna choď,
hm, jsou hezké,
hm, a mladá.

Brno je zlatá loď,
za děvčaty z Brna choď,
hm, jsou hezké,
hm, a chytrá.

Kam se hrabou děvčata z Prahy, Plzně, Ústí,
kdo má trochu filipa do Brna se pustí.

Brno je zlatá loď,
Za děvčaty z Brna choď,
hm, jsou hezké,
hm, a věrná.

ledifia 17.08.09 17:19

Kamarádka od Jindřichova Hradce, žijící v Praze, říkávala: „Já se v Praze vždycky nastrojím, rozhlídnu se, mám pocit, jaká jsem kočka :lol: , nasednu na vlak (autobus…), vystoupím v Brně, rozhlídnu se a jsem za buranku… :cry: “

Do Prahy jezdím málo, z toho se závěr dělat nedá, předávám, jak jsem koupila, bez komentáře… (nebo mě Pražandy zbijou - i když u dam z tohoto fóra si jsem jistá vytříbeným vkusem a elegancí) :lol: :lol: :lol:

Vera 17.08.09 17:29

…uflakonkují tě… :P

1Miru 17.08.09 18:08

…hm, a bude mít testování zadarmo..! :wink: :twisted:

1Miru 17.08.09 18:10

…ale je fakt, že
brňačky jsou takový živočišný šťabajzny
pražačky trochu přinafouknutý podnikatelkoma­nekýny
slovenky elegantní šťabajzny … 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek