Schováváte nebo vyhazujete flakonky.............

Gazelka 06.10.08 21:02

Schováváte nebo vyhazujete flakonky.............

Zajímalo by mě, jeslti si prázdné flakonky schováváte nebo vyhazujete.

Já je vždy vyhodím......­....ale někdy mě to fakt mrzí:-(

Byla jsem nedávno u kamarádky a ta si je všechny schovává.

Panečku to je sbírka, tak trochu jsem i záviděla:-))

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Světluška 06.10.08 21:45

Čas od času jsem provedla čistku, všechny prázdné vyhodila :( . To už ale neplatí asi tři roky :wink:

cinkja 06.10.08 21:59

Prázdné mám schované tři - od Parfumu d'Été od Kenza - ten z mé ikonky, můj první „drahý“ parfém přímo z Paříže, od Organzy a od EDP Champs-Elysées od Guerlain. Mám je schované spíše z nostalgie, kvůli vzpomínkám…

estelle 06.10.08 22:00

Schovávam ich ako taký hraboš svoje zásoby… ale zatial sa mi ich nechce vystaviť v izbe, na čo aj…prázdne! To je len taká nostalgia a potrpím si na flakóny.

chaantal 06.10.08 22:01

Jejda, to ja schovavam peclive vsechny a vystavuju je v sklenene skrince s mlecnym sklem v obyvaku… vzdy kdyz mam chut, jdu se pokochat, ovonet flakonek…:lol:

fressia 07.10.08 06:04

No ja som doteraz vyhadzovala, ale už nebudem.

Popelka 07.10.08 07:10

Tak já jsem je dřív schovávala, ale co jsem se přestěhovala do mého malého bytečku, tak jsem všechny vyházela.Nechala jsem si jen ty opravdu pěkné, co stojí za to. :lol:

Trillian 07.10.08 07:36

Ja som zatiaľ všetky vyhodila :? , ale mala som si nechať aspoň z mojej dlhoročnej stálice Niny Ricci Les Belles Liberté, najmä keď ju už nikde nedostať. :? A tiež Rochas Fleur D'eau , to bol tiež krásny flakónik a vôňa už zmizla z predajní, a dokonca Jovan Musk, krásny flakónik, krásna vôňa… :?

Naja 07.10.08 07:54

Dřív jsem je vyhazovala, ale už ne.

Panenka 07.10.08 08:32

Schovávala jsem si vždycky jen ty, co se mi líbily. Při stěhování přišla velká čistka, vyhodila jsem všechny kromě flakonku od Kenza Parfum d'Été, co mám jako ikonku, abych netahala do nového bydlení moc krámů.

Teď zase schovávám, ale „třídím“ podle toho, jak mi flakon nebo vůně přirostly k srdci.

Pokud se mi flakon fakt líbí, vystavím si ho na otevřenou poličku v ložnici, ale moc jich není, aktuálně tři kousky, a užívám si pohledu na ně, toho, že je už nemusím chránit před světlem (flakony s obsahem mám zavřené ve skříňce).

Pokud flakon nechci vystavit, ale vůně se mi líbila a chci si ji někdy připomenout, schovávám prázdné flakony v krabici, aby se daly sem tam očichat.

Pokud se k vůni nechci vracet a flakon se mi nelíbil, šup s ním do koše.

atyzek 07.10.08 09:44

Flakonky sbírám, opečovávám, chodím k ním občas přivonět a mám je vystavené :D

Myskamauska 07.10.08 12:16

Taky jsem je vyhazovala,ale teď mě to dost mrzí. :cry:

Byly mezi nimi hezké kousky,na druhou stranu na ně opravdu nemám místo. :cry:

Lela 07.10.08 14:16

Ireno, ty jsi člověk minimálně materiální, naprosto nechytlavý pro jakýkoliv druh závislosti a s obrovskou kázní, že jo? Nevyznáváš Ty východní náboženství? :wink:

Vera 07.10.08 14:21
Trillian píše: …ale mala som si nechať aspoň z mojej dlhoročnej stálice Niny Ricci Les Belles Liberté, najmä keď ju už nikde nedostať. :?

Už tu někdo psal, že ji mají na Cosmo: http://www.cosmo.cz/NIRL124.html?… … fizz-zelen

tedy, pokud je to ona :D

Jinak taky vyhazuji, jen jsem si zatim nechala flakonek Meteorites.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama